Головна Блог Поради та стратегії Акції та бонуси Vbet: Квітень 2024
вбет бонус

Акції та бонуси Vbet: Квітень 2024

Дізнайтеся про останні бонуси та акційні пропозиції Vbet на квітень 2024 року, включно з бонусами на депозит і безкоштовними ставками.

Опубліковано 28 Бер 2024

Вміст статті:

У квітні 2024 року VBETt радує своїх клієнтів різноманітними бонусами та акціями, покликаними зробити ігровий процес ще більш захопливим. Кожен учасник може відчути вигоду завдяки спеціальним пропозиціям, що розширюють можливості для успішних ставок. Бонуси на депозити, кешбек і ексклюзивні акції створюють привабливі умови для тих, хто прагне до виграшів. Ми представляємо вам всі бонуси VBET у нашому списку.

Фрібети від Зіни до ₴1000

Амбасадор відповідальної гри VBET Ukraine, Олександр Зінченко, вносить свій власний внесок у підтримку українських футболістів, які виступають у матчах Англійської Прем’єр-ліги. Його ініціатива дарувати фрібети за кожен гол забитий нашими земляками заслуговує на найвищі похвали. Наразі, фанати можуть насолоджуватися кожним голом, зробивши ставку на матчі АПЛ, знайомі з умовами акції. Навіть якщо результат ставки не відповідає очікуванням, це не перешкоджає отримати частину витрат у вигляді фрібету, який можна використати для подальших ставок.

Щоб взяти участь у цій захоплюючій пропозиції, варто зробити ординарну ставку на суму від 200 ₴ із коефіцієнтом 1.6+ у прематчі на будь-який матч АПЛ, в якому беруть участь українські футболісти. Потім, якщо хоча б один з них забиває гол, ви отримуєте 50% фрібету від суми вашої першої ставки (до 1000 ₴). Це означає, що навіть за нещасливих обставин ви зможете скористатися фрібетом, який стане приємним бонусом для вашої гри. Не зволікайте, акція триває до 19 травня 2024 року, тож кожен гол українського футболіста може стати привідом для нової перемоги в ставках.

Тижневий вінбек до ₴2000

Ставки на матчі VBET Ліги (української Прем’єр-ліги) стають ще привабливішими завдяки новій акції, яка пропонує гравцям тижневий вінбек у вигляді фрібету до 2000 ₴. Умови кваліфікаційної ставки для отримання цього бонусу є досить простими: ставка повинна бути типу ординар або експрес, з сумою від 200 ₴ та коефіцієнтом 1.7 або вище. Гравці можуть вибирати як лайв, так і прематч матчі для здійснення своїх ставок. Варто відзначити, що акція триває з 25 липня 2023 року до 26 травня 2024 року, що дає достатньо часу для того, щоб скористатися цією можливістю.

Отримати вінбек у вигляді фрібету дуже просто. Щотижня з 10:00 до 12:00 щопонеділка нараховується фрібет в розмірі 10% від суми виграшів, мінус сума ставок за тиждень, здійснених згідно з умовами акції. Кваліфікаційна ставка повинна бути зроблена та розрахована з 00:00 понеділка до 23:59 неділі. Максимальна сума фрібету, яку можна отримати, становить 2000 ₴, а мінімальна — 10 ₴. Ця акція від VBET Ukraine є чудовою можливістю для футбольних ентузіастів не лише підтримати улюблену команду, але й отримати додаткові бонуси для подальших ставок.

Бонуси VBET: Підвищені виграші на АПЛ

Отримати підвищені виграші на матчах Англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) тепер стало ще легше завдяки акції від VBET Ukraine. Для цього потрібно зробити 3 ординари або експреси з сумою від 300 ₴ та коефіцієнтом 1.7 і вище на будь-які матчі АПЛ. Після цього, у випадку виграшу, гравець отримує 10% фрібет від суми виграшної кваліфікаційної ставки, до максимальної суми 500 ₴.

Важливо зазначити, що враховуються лише перші 3 кваліфікаційні ставки за тиждень у разі їх виграшу. Максимальна сума фрібетів за 3 виграшні ставки складає 1500 ₴. Також важливо пам’ятати, що ставки на один матч враховуються лише тоді, коли вони зроблені на різні маркети. Акція триває з 9 серпня 2023 року до 20 травня 2024 року, даруючи гравцям чудову можливість підсилити свої виграші та насолодитися футбольною атмосферою АПЛ.

Акція «Безумовний фрібет»

Щоб отримати ще більше задоволення від гри та можливість зробити нові ставки, VBET Ukraine пропонує вигідну акцію для своїх клієнтів. Достатньо зробити експрес-ставку від 100 ₴ з трьох або більше виборів, кожен з яких має коефіцієнт не менше 1.2. У разі виконання цих умов, гравець отримує неймовірний бонус у вигляді 50% від суми зробленої ставки у формі фрібету, до максимальної суми 2500 ₴.

Ця акція відкриває безліч можливостей для фанатів спорту та азартних гравців. Незалежно від того, який результат матчу, кожен, хто приймає участь у цій акції, гарантовано отримує можливість розширити свої можливості в грі. Неважливо, чи є ваша ставка виграшною чи ні, фрібет стає чудовим бонусом для подальших пригод у світі ставок та азарту. Акція надає гравцям можливість відчути справжню емоцію від гри, збільшуючи їх шанси на успіх та неймовірні виграші.

Бонуси VBET: «Спортивний джекпот»

На VBET Ukraine можна зірвати справжній «Спортивний джекпот», який стає ще більш привабливим завдяки своїм унікальним особливостям. Призовий фонд джекпоту формується за рахунок ставок на спорт, зроблених на платформі, і постійно зростає завдяки активності гравців. Зірвавши джекпот, ви зможете отримати значні виграші та відчути справжню радість від гри.

«Спортивний джекпот» на VBET Ukraine має чотири рівні залежно від суми вашої ставки: Mega, Major, Minor та Mini. Чим більша ваша ставка, тим вище рівень джекпоту, і тим більше шансів на величезний виграш. Ця унікальна можливість дозволяє гравцям відчути справжню експресію від гри та насолодитися можливістю виграти величезний приз.

Усі ці акції та бонуси VBET Ukraine, дарують гравцям неймовірні переваги та шанси на виграш. Від фрібетів за голи українських футболістів у матчах Англійської Прем’єр-ліги до підвищених виграшів за експреси та можливості зірвати «Спортивний джекпот», на VBET Ukraine є щось для кожного. Акції різноманітні та цікаві, а умови доступні для гравців різного рівня досвіду та бюджету. Такі пропозиції дозволяють не лише насолоджуватися грою, але й зробити її ще більш цікавою та вигідною. Не зволікайте, вибирайте свою акцію та насолоджуйтесь азартом разом із VBET Ukraine.

Останні новини