Головна Бонуси

Бонуси

Користуйтеся актуальними ексклюзивними акціями та бонусами від провідних букмекерських сайтів.

3 бонусів
 • Як використовувати кешбек на спорт?

  Кешбек передбачає повернення програних коштів з метою стимулювання подальшої активності гравця. Повернення грошей із програних ставок дає змогу накопичити суму для наступної ставки. Букмекери отримують активних клієнтів, а гравці - другий шанс виграти на спортивних ставках. Особливість сервісів спортивних ставок полягає в тому, що доступ до продуктів бренду отримують тільки зареєстровані користувачі. Новачок, який вперше відкриває для себе букмекерські платформи, побачить тільки рекламні матеріали та інформацію про поточні акції компанії. Після реєстрації клієнти отримують доступ до всіх внутрішніх сервісів і набору пропозицій для ставок.

  Коротка інструкція

  На сайті FBR представлено багато букмекерських платформ, які пропонують функцію кешбеку на своїх сайтах. Все, що необхідно зробити:
  • Натиснути на кнопку "Отримати бонус" на сайті FBR.
  • Зареєструватися на обраній платформі,
  • Заповнити особисту інформацію,
  • Надати банківські реквізити,
  • Ознайомитися з політикою сайту і правилами отримання кешбеку.
  Наступний крок - дізнатися, в який день букмекерська платформа пропонує різні види кешбеку, зробити ставку і чекати результату. Якщо ставку було зроблено в день кешбеку і вона програла, то користувачеві слід очікувати зарахування відсотка від програної суми на особистий рахунок на платформі ставок. Іноді користувачі можуть зіткнутися з обмеженнями щодо кешбек-бонусу, але в цьому випадку вкрай важливо знати можливі причини, наприклад, неправильний день для кешбеку на платформі ставок.

  Основні принципи отримання кешбеку

  • Відсоток кешбеку найчастіше залежить від рівня програми лояльності, чим вищий статус, тим більше грошей користувач може отримати як cashback.
  • Часто кешбек зараховується на додатковий рахунок або видається у вигляді балів, які необхідно відіграти, перш ніж вивести на картку або онлайн-гаманець.
  • Іноді кешбек видається у вигляді фрибета - безкоштовної ставки за рахунок букмекерської контори. Якщо така ставка зіграє, гравець отримає тільки суму чистого прибутку, якщо ні - він нічого не втратить.

  ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

  • Скільки грошей може отримати гравець у вигляді кешбеку?
  Кожна букмекерська платформа встановлює свої правила отримання та відіграшу кешбеку. У середньому провідні букмекери пропонують 5-10% від програних грошей за тиждень або місяць.
  • Як гравець може використовувати кешбек?
  Щойно користувач відіграв бонусні гроші, їх можна використати для ставок на спорт або вивести згідно з правилами платформи на карту, онлайн-гаманець або іншими способами.
  • Від чого залежить кешбек?
  Точна сума кешбеку розраховується залежно від того, скільки грошей гравець програв за останній час. Гравцям, які протягом звітного періоду були в мінусі, кешбек не нараховується. Точний відсоток повернення залежить від рівня лояльності та інших факторів.