Головна Калькулятор

Калькулятор

Розмір ставки

1

Американські коефіцієнти

1

Ваша загальна виплата

1.01

 • Виграти

  $0.01

 • Десяткові коефіцієнти

  1.02

 • Передбачувані коефіцієнти

  99.01

 • Дробові коефіцієнти

  0.01

Перегляньте його з vbet logo

Калькулятор коефіцієнтів ставок дає змогу розраховувати виграш вашої ставки та коефіцієнти в американському, десятковому або дробовому форматах.

Перегляньте бонуси для вашої наступної ставки

Найкращі бонусні пропозиції

Блог

 • Різні типи калькуляторів ставок і як їх використовувати

  Віртуальний калькулятор ставок на спорт дає змогу гравцям попередньо розрахувати будь-яку ставку за єдиним алгоритмом, що економить особистий час користувача та не дає змоги йому витрачати зайві гроші на невигідні пропозиції. Використання цього розширення підвищує ефективність грошового обороту і сприяє загальному збільшенню суми доходу. FBR надає кілька калькуляторів виграшу ставок на ваш вибір!

  Калькулятор коефіцієнтів: Як він працює і як його використовувати

  Конвертувати коефіцієнти ставок допоможе зручний калькулятор конвертації букмекерських коефіцієнтів. Калькулятор ставок допомагає розрахувати можливий виграш. Алгоритм роботи простий: гравець вказує суму ставки і коефіцієнт, який букмекер дає на цю подію. Калькулятор використовує для роботи формулу розрахунку. Він розрахує, скільки гравець може отримати в разі успіху обраної ставки.

  Калькулятор хеджування: Як він працює і як його використовувати

  Хеджування у ставках на спорт - це процес так званого "страхування ставок". Хеджування дає змогу гравцеві мінімізувати фінансові втрати від програшу ставки або повністю покрити потенційні збитки. За допомогою калькулятора хеджування гравець може побачити, як він може гарантувати повернення або прибуток від ставок у режимі реального часу. Однак, незважаючи на те, що стратегія хеджування допомагає мінімізувати втрати в разі невдалих ставок, існує ризик, що вона також зменшить прибуток, якщо перша ставка виявиться виграшною. Використовувати калькулятор хеджування на платформі FBR досить просто. Усе, що вам потрібно зробити, це ввести коефіцієнт, який надає букмекер, суму вашої ставки, коефіцієнт хеджування та суму хеджування. Використовуючи всі ці дані, калькулятор покаже вам загальну виплату і прибуток від хеджування.

  Калькулятор холда: Як він працює і як його використовувати

  Цей калькулятор допоможе гравцям розрахувати відсоток утримання, а саме маржу, яку букмекер стягує з обох сторін під час гри. Коли гравець розраховує відсоток утримання, він може визначити, який відсоток часу знадобиться, щоб правильно зробити ставку, щоб заробити гроші в довгостроковій перспективі. На сайті FBR можна побачити, що користуватися калькулятором холда досить просто. Гравцеві потрібно вибрати одну з трьох необхідних вкладок: "Американський", "Десятковий", "Дробовий", потім заповнити поля "Коефіцієнт сторони 1" і "Коефіцієнт сторони 2", і калькулятор автоматично видасть суму холда в доларах.

  Конвертер грошових ліній: Як він працює і як його використовувати

  Якщо гравцеві потрібен простий спосіб визначити свій потенційний виграш за будь-якою зі спортивних ставок, він може скористатися калькулятором грошової лінії. Цей онлайн-інструмент досить простий у використанні та допомагає гравцям розрахувати майбутній виграш. Використовувати такий калькулятор досить просто, особливо на платформі FBR. Гравцеві необхідно ввести суму ставки в доларовому еквіваленті, а також тип коефіцієнта. Потім калькулятор сам розрахує для вас "Десяткові коефіцієнти", "Дробові коефіцієнти", "Гонконгські коефіцієнти". "Індонезійські коефіцієнти", "Малайські коефіцієнти", "Мається на увазі ймовірність %" і "Виграш".

  Поширені запитання

  • Які типи ставок підходять для хеджування?

  Хеджування можна використовувати для будь-якого виду ставок. Беттори хеджують як одиночні ставки, так і експрес-ставки.

  • Як дізнатися, чи можу я виграти на ставці грошової лінії?

  Найкращий спосіб визначити свій потенційний виграш за ставкою - це скористатися калькулятором грошових ліній. Усе, що ви вводите, це суму ставки та коефіцієнт, а калькулятор розраховує для вас прибутковість.

  • Що таке маржа?

  Комісія букмекера, яка закладається в коефіцієнти і стягується з кожної ставки.