9.8
9.8 of 10 рейтинг
ЗАГАЛЬНИЙ
Функції
76
Банкінг
98
Доступність
83
Обслуговування клієнтів
83
Play Now
Ексклюзивне промо!
ВІТАЛЬНИЙ БОНУС НА СПОРТ ДО ₴2500
Отримати зараз
БОНУСНА ПРОПОЗИЦІЯ
1 місце із 3
МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ
1 місце із 3
СЕРЕДНІЙ РОЗМІР ВИПЛАТ
1 місце із 3
ОХОПЛЕННЯ КРАЇН
1 місце із 3
БАНКІВСЬКІ ЛІМІТИ
1 місце із 3
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
1 місце із 3
ФУНКЦІЇ
1 місце із 3
ТУРБОТА ПРО КЛІЄНТІВ
1 місце із 3
ПЛЮСИ
  • Ліцензія від КРАІЛ
  • Перевіренний у державному сервісі "Дія"
  • Мобільний додаток
  • Різноманітність столів і ігрових секцій
МІНУСИ
  • Відстність кешбеку
  • Відсутність криптовалют
ПІДТРИМКА ДОДАТКІВ
МІН ДЕПОЗИТ ₴25
МАКС. ЛІМІТ ₴29999
Способи оплати
Валюта
ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ
  • 24/7 Live Chat Support
  • Hotline Support
  • Skype

Огляд VBet: Найкращі коефіцієнти ставок на спорт і казино

VBet - професійний букмекер, який вже здобув популярність серед гравців. Більше того, сайт підтримує не тільки українську, а й англійську мову, щоб гравець міг зручно користуватися наданою інформацією. Букмекер є офіційним спонсором збірної 

VBet: ЗА І ПРОТИ

РЕПУТАЦІЯ ТА ІСТОРІЯ

VBet був запущений у 2020 році в Україні та з тих пір продовжує розширювати свій проміжок на ринку ставок. Букмекер має бездоганну репутацію та має ліцензію на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 31.01.2022 року, видана ТОВ "ВБЕТ УКРАЇНА" на підставі КРАІЛ від 18.01.2022 р. №15.

РИНКИ СТАВОК

VBet пропонує широкий спектр ринків ставок на будь-який вид спорту, не тільки на традиційні популярні види спорту, але й на екзотичні змагання. Навіть для маловідомих або рідкісних видів спорту, VBet представляє цікаві ринки ставок, які також стають популярнішими серед гравців. Від кращих футбольних матчів до водних видів спорту і навіть скаладних змагань, VBet обіцяє насолоджуватися короткочасними спортивними заходами.

ОХОПЛЕННЯ ВИДІВ СПОРТУ

VBet має достатній охоплення на ринку ставок кожного виду спорту, що є важливою перевагою для гравців. Окрім великих ринків, зокрема футбол, теніс, баскетбол, VBet також пропонує ставки на рідкісні спортивні події, які можуть здивувати багатьох.

КОЕФІЦІЄНТ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ

VBet запропонував конкурентні коефіцієнти для різних спортивних подій. Ці коефіцієнти можуть змінюватися, залежно від тренду та даних, однак в цілому вони залишаються на рівні з конкурентами. Крім того, VBet дозволяє гравцям порівнювати свої коефіцієнти з різними букмекерами, що дає змогу гравцям знайти кращі ігрові умови.

БАНКІНГ

БАНКІВСЬКІ СИСТЕМИ

VBet пропонує широкий спектр платіжних систем для зручності гравців. Вони приймають Visa, Apple Pay та Google Pay. Крім того, букмекер запропонував безкоштовні виплати за одну транзакцію на тиждень. Максимальний ліміт на виплати не є дуже високим, особливо для великих виграшів.

БОНУСИ & ВИНАГОРОДИ

VBet має різні бонусні пропозиції, які вони пропонують своїм гравцям. Зараз активний бонус на перший депозит - гравці зможуть отримати до 100% депозитного бонусу від €10 до €100. Крім того, VBet пропонує повернення ставки при оптих результатів змагань, що можна використовувати на наступних змаганнях.

ШВИДКІСТЬ ВИВЕДЕННЯ

VBet забезпечує виведення грошей упродовж 1-3 робочих днів послідовності операції з повним відстеженням кожної транзакції. Букмекер також може надати гравцям можливість використовувати швидші або експрес-виплати тільки за додаткову плату.

БЕЗПЕКА

VBET Ukraine ретельно виконує принципи відповідальної гри у своїй діяльності. Важливими аспектами відповідальної гри є легальна працездатність на ринку, чесна реклама, освітня ініціатива (як грати, не завдаючи шкоди своєму психічному здоров'ю та фінансам), доступна інформація про спортивні події, прогнози та політика з прифронтового обслуговування клієнтів.