Головна Блог Беттінг від А до Я Як працюють ставки на тоталізаторі?

Як працюють ставки на тоталізаторі?

Дізнайтеся, як ви можете розрахувати свій потенційний виграш під час розміщення ставки на тоталізаторі, поняття цих ставок, різновид і багато іншого.

Опубліковано 19 Січ 2023

Вміст статті:

Ставки на тоталізатор – це унікальний аспект світу спортивного беттінгу, який визначається особливим методом прогнозування результатів. Основна ідея полягає в тому, щоб передбачити загальну кількість подій або показників, які відбудуться протягом певного періоду часу в різних матчах чи подіях. Розуміння того, як працюють ставки на тоталізаторі, важливо для гравців, які прагнуть розширити свій арсенал ставок та збільшити свій успіх у беттінгу. У цьому вступному огляді ми розглянемо основні принципи та механізми цього типу ставок, вказівники, які варто враховувати, та стратегії, які можна використовувати для успішного гри на тоталізаторі.

Розміщення ставки на тоталізаторі

Тоталізатор – це вид парі, що використовується найчастіше в Ірландії та Великобританії. Слово “тоталізатор” у перекладі з французької означає “загальна сума поставлених грошей” або “загальна виплата”.

Система тоталізатора дозволяє вам зробити ставку, як тільки ви побачите початок перегонів по телевізору або в режимі реального часу на платформі вашого букмекера, а потім забрати свій виграш.

Завдяки таким системам ставок з фіксованими коефіцієнтами, як “перемога/місце/показ” та “трифекта” (вид комбінованої ставки в тоталізаторі), ставки на тоталізаторі стали доступні любителям перегонів по всьому світу (а тепер і любителям американського футболу з фіксованими коефіцієнтами).

Як працюють коефіцієнти в тоталізаторі?

Тоталізатор відрізняється від звичайних ставок. Для спортивних бетторів такий вид ставок може здатися трохи незвичним, оскільки ставка робиться не на один подію, а відразу на декілька. Брати участь може необмежена кількість бетторів, і їх кількість і сума ставок визначать остаточну суму, так званого банку, яка буде поділена між переможцями.

Коефіцієнти можуть вказувати на розмір виплати, яку ви отримаєте у випадку, якщо ваша ставка виграє. Для беттерів в тоталізаторі ставки на спорт визначає організатор. Незалежно від типу ставки, бетторам потрібно зробити прогноз на всі перегонах, які вказані в події.

Коефіцієнти можуть регулюватися букмекерською платформою, які фактично розігрують гроші серед своїх клієнтів. Тобто, ви укладаєте парі лише на умовах букмекера, звідси й термін “фіксовані коефіцієнти”.

При цьому тоталізатор отримує свій прибуток за рахунок комісійних (або податків, якщо букмекер є державним) зі загального банку, а не за ставок на фактичний результат.

Відносні коефіцієнти на кожен кінь, скоріше за все, будуть більш справедливими порівняно з коефіцієнтами на тоталізаторі. Чим більше частина від загального банку була поставлена на кінь, тим менший буде його коефіцієнт. І навпаки, чим менше ставок було зроблено на певного кінь, тим більший коефіцієнт буде доступний для цього учасника.

Одиночні та множинні ставки на тоталізаторі

Ставка на один вибір називається “одиночною”, або “ординарною” і є найпоширенішим способом ставок і охоплює певний результат в одній гонці: перемогу, програш або повернення грошей.

Множинні ставки охоплюють більше одного вибору і виплачуються з коефіцієнтами 2/1, 3/1 і 4/1 відповідно (це означає, що ви виграєте $2 на кожний поставлений $1, якщо ваша ставка на множинний вибір виграє).

Незважаючи на те, що коефіцієнти можуть змінюватися до початку гонки, вони, принаймні, можуть дати орієнтовну оцінку шансів на перемогу, за якою кінь, скоріше за все, буде стартувати, і потенційної виплати.

У цьому випадку можна вважати, що коефіцієнти на одиничні гонки тоталізатора працюють так само, як і коефіцієнти на звичайні гонки.

Наш партнер Cyber.bet надає своїм клієнтам високі коефіцієнти на багато спортивних подій. Більше того, роблячи ставки на їх платформі, ви можете отримати ексклюзивний бонус у вигляді фрібета. Почніть ставити на свою улюблену команду та вигравайте разом з нами!

Як працюють ставки на тоталізаторі на кожнен результат?

Ставка на кожний результат – це різновидність ставки, при якій ви ставите на два результати; ваша ставка повертається, якщо спрацює один з них.

Щоб зробити даний тип ставки, ви повинні знати коефіцієнти на ці результати; потім помножте їх на бажану ставку, щоб отримати загальну суму ставки (в фунтах). Після цього поділіть суму на два і поставте її на одну ставку для кожного результату.

Так, якщо ми хочемо поставити $20 на подію з чотирма кіньми, наш розрахунок буде виглядати так:

  • Коефіцієнт на перемогу становить 4/1, тому ми помножуємо його на 20, що дає нам 80 центів.
  • Потім поділимо 80 на 2 і отримаємо 40 центів (це означає, що ми поставили 20 доларів).

Види ставок на тоталізатор

Перемога

Ставка на перемогу дозволяє вам вибрати кінь і зробити ставку на його перемогу. Мінімальна ставка становить $2. Якщо ви поставите $2 при дивідендах (вартість кожної одиниці ставки) тоталізатора 10,0, ви виграєте $2 х 10,00 = $20,00, включаючи вашу ставку $2.

Місце

Ставка на місце – це коли ви вибираєте кінь, який фінішує 1-й, 2-й, 3-й або 4-й в залежності від кількості кіней в черзі. Ставки на місце дійсні для гонок, в яких беруть участь п’ять або більше кіней. Можна вибрати три місця, якщо в гонці беруть участь 8 або більше кіней, і чотири або більше місця, якщо в забігу з гандикапом беруть участь 8 або більше кіней.

Точна ставка

Ця ставка полягає в тому, що ви вибираєте двох кіней, які прийдуть до фінішу 1-й і 2-й в забігу. У випадку точної ставки в тоталізаторі ви вибираєте двох кіней, які фінішуватимуть 1-й і 2-й в точному порядку. В забізі має бути три або більше учасників, а мінімальна ставка складає $2.

Трифекта та зворотна трифекта

Трифекта – це коли ви вибираєте трьох кіней, які фінішують 1-й, 2-й і 3-й в забізі з восьми або більше учасниками, мінімальна ставка складає $2.

Зворотна трифекта – це коли ви вибираєте трьох кіней, які фінішують 1-й, 2-й і 3-й в будь-якому порядку. Вона складається з шести ставок, тому зворотна трифекта за $1 обійдеться вам в $6. Як альтернативу ви можете зробити зворотну трифекту за 35 центів, що складає $2,10.

Прогноз

Представляє собою ставку на двох кіней, які фінішують на перших позиціях в забігу в будь-якому порядку. У забігах з шістьма або більше заявленими учасниками приймаються ставки на вибір двох кіней, які фінішують 1-й, 2-й або 3-й.

Плейспот

Це один з найпопулярніших видів ставок на тоталізатор. Плейспот дозволяє вам вибрати кінь для розміщення ставки в кожному з перших шести забігів. Ця ставка повинна бути зроблена до початку перегонів.

Наприклад, якщо ви вибираєте 2 кіней в кожному забігу та робите ставку в $2:

  • Кількість прогнозів: 2 х 2 х 2 х 2 х 2 х 2 х 2 = 64
  • $2 (ставка) х 64 (прогнози) = $128
  • Джекпот

Ця ставка також вимагає, щоб ви вибрали кінь в кожному з перших шести забігів, і кожен кінь повинен виграти. Ця ставка доступна тільки на одному турнірі в день. Якщо призовий фонд не виграв, він переноситься на наступний день, тому потенційні виплати можуть бути великими.

Квадпот

Ця ставка дозволяє вам вибрати чотирьох кіней замість шести, щоб виграти 3, 4, 5 і 6 забіг. Квадпот можна поставити на будь-який забіг, а не тільки на один.

Scoop6

Ви повинні вибрати всі шість кіней, які переможуть перегони, обирані букмекером кожну суботу. Звичайно, це повинні бути найскладніші перегони на різних трасах, але винагорода буде відповідною. Цей вид ставок діє виключно в Великобританії.

Всі гравці, отримавши виграш, можуть брати участь в бонусному фонді на наступному тижні. Бонус виграється шляхом визначення переможця обраної бонусної гонки.

Якщо ви зробили виграшну ставку, розмір вашого дивіденду визначається відсотком грошей в тоталізаторі, які були поставлені на ваш вибір. Чим менший відсоток грошей в тоталізаторі, поставлених на переможця, тим більшу частку отримують переможніодиниці.

Тоталізатор існує вже майже сто років, але є деякі схожості з сучасною біржею ставок, оскільки учасники тоталізатора фактично роблять ставки один проти одного.

Але тоталізатор відрізняється від звичайних ставок тим, що ваша ставка йде саме в тоталізатор, де всі гроші, поставлені на кінські перегони або зустріч, об’єднуються та виплачуються назад, з відрахуванням витрат на поточні витрати та відрахувань на користь букмекерів.

Останні новини