Головна Блог Беттінг від А до Я Як використовувати стратегію коридор в ставках на спорт?

Як використовувати стратегію коридор в ставках на спорт?

Дізнайтеся, що таке стратегія коридор в ставках на спорт і потенційно виграти обидві ставки.

Опубліковано 07 Кві 2023

Вміст статті:

Ставки на спорт завжди були не лише випробуванням удачі, але й мистецтвом стратегічного прогнозування. Однією з інноваційних та цікавих стратегій у світі спортивного беттінгу є використання так званого “коридору”. Ця стратегія вимагає вміння вдало комбінувати різні види ставок та аналізувати ринок для створення оптимального “коридору”, в якому можливий прибуток незалежно від результату події. У цьому вступному огляді ми розглянемо, як використовувати стратегію коридор в ставках на спорт, розкриємо основні принципи цього підходу та поділимося порадами щодо його успішного впровадження.

Як утворюється “коридор” у ставках на спорт?

Лінії ставок на спорт постійно змінюються. Коефіцієнти впливають на лінії до початку гри, і залежать від різних факторів (ризик, травми, погода тощо).

Тому цілком можливо, що лінія, на яку ви зробили ставку, не збігається з лінією, пропонованою ринком у цей момент. Наприклад, якщо ви зробили ставку на спред (розкид очок) за -5, а лінія зсунулася до -7 – ваша ставка стане набагато ціннішою.

І в таких випадках з’являється можливість використовувати стратегію “коридор”.

Що таке коридор у ставках на спорт? Коридор – це стратегія ставок, за якої беттор робить ставки на обидва результати однієї і тієї ж ставки за різними лініями, намагаючись виграти обидві ставки.

Така можливість виникає, коли лінія зсунулася з моменту початкової ставки. Візьмемо такий приклад:

Припустимо, ви поставили на команду НФЛ “Сейнтс” із коефіцієнтом 0.97 проти “Бакс”, але пізніше, протягом тижня, лінія змінилася до 0.96. Тоді ви можете поставити на зовсім іншу команду, “Тампа-Бей” з коефіцієнтом 1.01, гарантуючи, що хоча б одна з цих ставок виграє. А в разі, якщо “Сейнтс” виграють рівно чотири очки, ви виграєте обидві ставки.

Нижче наведені можливі результати (при цьому передбачається, що всі ставки будуть з коефіцієнтом 1.1).

 • “Сейнтс” виграють більш ніж у чотири очки: Лінія 0.97 виграє, Тотал Більше 1.05 програє, -0,09 одиниць.
 • “Сейнтс” виграють менше чотирьох очок або програють: ТБ 1.05 виграє, Лінія 0.97 програє. -0,09 одиниць.
 • “Сейнтс” виграють рівно в чотири очки: Лінія 0.97 перемога, ТБ 1.05 перемога. +1,82 одиниці.

Для того щоб зрозуміти, що таке коридор у ставках, вам спочатку потрібно добре вивчити спред, а також зрозуміти, як працюють ставки на тотали.

Існує чотири різні сценарії таких ставок:

 1. Коли розкид очок зміщується далі від 0, стаючи ширшим. (тобто від 1.05/0.96 до 1.08/0.93).
 2. Коли розкид очок зміщується ближче до 0, стаючи вужчим. (тобто 1.05/0.96 до 1.02/0.99).
 3. Коли тотал збільшується (тобто 40 до 44).
 4. Коли загальна сума рухається вниз (тобто від 40 до 36).

Цифри, які ми наводимо в цих прикладах, є суто гіпотетичними. Тотали й очкові спреди можуть змінюватися по-різному, залежно від безлічі факторів. Вони можуть змінюватися, оскільки букмекери намагаються врівноважити шанси. Коли з’являється нова інформація про команду або гравця (наприклад, травма зіркового гравця), то це також може призвести до коливань тоталів і спредів.

У разі потрапляння в “коридор” можна виділити такі види:

 • обидві ставки виграють: Ф1*(0,5) – Ф2(0,5) у разі нічиї виграють обидві ставки
 • виграє тільки одна ставка, а друга дає повне повернення: у разі нічиєї Ф1(0) – Ф2(0.5) повертається перша ставка, виграє друга
 • обидві ставки виграють частково: Ф1(0,25) – Ф2(0,25), у разі нічиєї обидві ставки виграють з половиною.
 • Одна ставка частково виграє, а друга дає повне повернення: у разі нічиєї Ф1(0) – Ф2(0,25) повертається половина першої ставки і другої ставки, половина другої ставки виграє.

Є й безпрограшні коридори-гілки за яких прибуток гарантовано в кожному випадку в районі кількох відсотків, а прибуток 50% і більше, якщо він перебуває всередині коридору.

Чому коридор в ставках на спорт це чудова можливість?

Найкраще в коридорах – те, що це не дуже ризиковані вкладення. Оскільки ви приймаєте обидві сторони очкового спреду (або ставки на тотали), гарантується, що одна з них буде успішною. Якщо ви не потрапите в коридор, ви просто втратите “ставку” вашої букмекерської контори.

Припустімо, ви зробили 21 прогноз на обидві сторони, намагаючись потрапити в коридор, і всі з коефіцієнтом 1.1. У цьому сценарії для отримання прибутку вам потрібно буде потрапити в коридор лише один раз – ви повинні виграти 1 з 21 ставки.

Якщо перевести це у відсотки, то це означає, що вам доведеться робити середню ставку 4,8% від банку ставок, щоб не втратити гроші. Це, безумовно, здійсненно. Однак спроба зробити ставки не є надійною: перш ніж почати робити ставки, усвідомте ризики, пов’язані з коридорами. Якщо ви не зможете потрапити в коридор більш ніж у 4,8% випадків, ваш банкрол постраждає.

Останні новини