Головна Блог Поради та стратегії Стратегії cтавок із нульовим ризиком: найефективніші способи для виграшу

Стратегії cтавок із нульовим ризиком: найефективніші способи для виграшу

Наші стратегії ставок забезпечують простий спосіб завжди бути в плюсі.

Опубліковано 29 Бер 2023

Вміст статті:

Стратегія ставок із нульовим ризиком, що її ще називають арбітражною, є однією з цікавих та складних методик гри в азартні ігри. В основі цієї стратегії лежить вміння гравця використовувати різницю в коефіцієнтах, пропонованих різними букмекерськими конторами чи іншими азартними платформами на одній і тій же події. Завдяки арбітражу, гравці можуть гарантувати собі прибуток, навіть несучи мінімальний ризик збитків. Проте ця стратегія вимагає великої обережності та ретельного аналізу, оскільки букмекери можуть вживати заходів для запобігання арбітражу.

Що таке стратегія ставок із нульовим ризиком? 

Щоб убезпечити себе від постійних невдач, важливо перестати ризикувати грошима, і вибрати правильну стратегію, щоб скоротити втрати у вашому банкроллі. А саме стратегії ставок з нульовим ризиком, за яких ви робите ставки на кілька результатів одночасно.

Основна причина, чому це одна з небагатьох дієвих стратегій ставок на спорт, полягає в тому, що вона не вимагає прогнозування переможця матчу. Замість цього, використовуючи цю стратегію, ставки робляться на обидві команди або гравців, що беруть участь. Це можуть бути ставки з гарантованим виграшем, арбітражними або зворотними ставками, тому результат гри не має значення. Важливим є те, як робляться ці ставки.

Також, обов’язково ознайомтеся з різними інструментами для ставок. Якщо ви ще новачок у сфері беттінгу, вони стануть для вас чудовими помічниками.

Ставки зі збігом

Концепція ставок зі збігом вимагає наявності облікового запису у двох або більше букмекерів, або бірж ставок, де хоча б один із них пропонує користувачеві фрібет. Коли фрібет розміщено, інші букмекери або біржі ставок використовуються для хеджування всіх можливих результатів, тож незалежно від того, що станеться, вартість фрібету зберігається.

Незалежно від того, яким буде результат, ви завжди отримаєте гарантований прибуток, оскільки ставка була зроблена безкоштовно.

Це означає, що є деякі ринки, де коефіцієнти на них вищі, ніж у інших букмекерів (наприклад, -1.8 проти – 1.5). Це значно ускладнює застосування стратегії. Найкращим рішенням є порівняння коефіцієнтів на кількох перевірених платформах.

Ставки з високою ймовірністю виграшу

Давайте поговоримо про ставки з високою ймовірність. Це ставки, в яких ймовірність виграшу вища за 50%.

Чудовим прикладом цього є ставка на експрес (система), в якій ви обираєте кілька ігор як частину вашої ставки, і якщо хоча б одна з цих сторін виграє, ви отримуєте виплату за всіма вашими результатами.

Варіант системних спортивних ставок, що складається здебільшого з комбінації експресів, дає змогу вам перемогти навіть за незначного шансу виграшу, переважно за окремого вибору комбінацій.

Зворотні ставки

Замість ставок на прямий результат матчу беттори можуть зробити “зворотну” ставку, тобто ви ставите на протилежні букмекеру, капперу результат.

Такі ставки мають високі шанси на виграш, навіть якщо результат матчу не виправдає ваші очікування. Результат матчу не важливий.

Давайте уявимо, що ваш друг каже вам, що команда А сильніша за команду Б і вони виграють. А ви наївні і думаєте, що команда Б може поборотися і навіть перемогти. У підсумку ваші прогнози збуваються, і ваша стратегія спрацювала.

Але необхідно вивчити статистику, проаналізувати фізичний стан команд, перш ніж робити подібні ставки. Не ставте тільки тому, що ви хочете піти проти вибору беттінгових платформ або експертів у цій сфері.

Арбітражні ставки

Арбітражні ставки – це стратегія, що передбачає використання двох або більше акаунтів для використання різниці в коефіцієнтах.

Головне в арбітражі – переконатися в тому, що букмекери пропонують різні коефіцієнти на одну й ту саму подію, а це іноді буває непросто, оскільки багато букмекерів пропонують однакові коефіцієнти здебільшого.

Арбітражні ставки – це спосіб скористатися перевагами букмекерів, які пропонують різні коефіцієнти на одну й ту саму подію. Однак радимо бути дуже акуратними, оскільки деякі букмекери відстежують, так званих, “вилочників”. На деяких платформах ставки на протилежні результати заборонені, тому перед тим, як використовувати цю стратегію, переконайтеся, що ви не порушуєте правила сайту.

Якщо ви хочете заробляти гроші на беттінгу, дуже важливо мати подібну стратегію. Покладатися на удачу можна лише зрідка, тому необхідно розробити план і суворо дотримуватися його. Найкраще в наявності стратегії це те, що ви максимально точно можете прорахувати ваш виграш і потенційні збитки. Це допоможе знизити ризик втрати грошей в азартних іграх, тому що не буде ніяких несподіваних сюрпризів.

Важливо зазначити, що ми шукаємо не систему азартних ігор, яка ніколи не програє, а систему або стратегію ставок, яка допоможе мінімізувати втрати.

Щойно ви вивчите тонкощі процесів цих стратегій, вам залишиться лише зробити ставку. Сподіваємося, що ви вже на шляху до успіху в ставках без ризику і зможете спостерігати, як зростає ваш прибуток на букмекерських платформах.

Останні новини