Головна Блог Беттінг від А до Я Калькулятор експрес ставок: як швидко розрахувати виплату по вашій ставці?

Калькулятор експрес ставок: як швидко розрахувати виплату по вашій ставці?

Експрес калькулятор: Як швидко розрахувати виплату за вашою ставкою? - Швидко розрахуйте потенційну виплату за ставками на експрес.

Опубліковано 10 Бер 2023

Вміст статті:

У світі беттінгу, де швидкість та точність мають велике значення, калькулятор експрес ставок стає невід’ємним інструментом для гравців, які прагнуть зрозуміти потенційний виграш та ризики своїх ставок. Здатність швидко та ефективно розрахувати виплати стає ключовою властивістю для успішного управління гральним банкролом. У цьому посібнику ми розглянемо, як використовувати калькулятор експрес-ставок, щоб швидко отримати інформацію про можливий виграш та зрозуміти, як ваші ставки впливають на кінцевий результат.

Значення експрес ставок

Експрес-ставки дуже популярні, особливо серед бетторів-початківців, оскільки вони дають можливість отримати високу виплату за невеликої суми ставки. Так ви отримуєте більш високі виплати, ніж якби ви ставили окремо, оскільки ваша ставка накопичується, як складний відсоток. Але ці ставки знижують ваші шанси на перемогу.

Для кращого розуміння, давайте розглянемо принцип роботи експрес ставок і на що варто звернути увагу перед тим, як використовувати цю систему. Експрес повинен містити як мінімум 2 ставки, і всі вони повинні виграти, щоб отримати прибуток. Якщо будь-яка частина ставки програє, ви втрачаєте свою початкову ставку. Якщо один з них програє, то виплата за ставкою зменшується до наступного меншого числа, тому експрес ставка з 5 команд перетворюється на ставку з 4 команд, ставка з 4 команд перетворюється на ставку з 3 команд, а експрес ставка з 2 команд перетворюється на одиночну (на результат або результати в одній спортивній події).

Що більше ви включаєте ставок, що вищі коефіцієнти на ці ставки, то більший потенціал для виплат за експрес-ставкою, і то менші ваші шанси отримати гроші.

Що таке калькулятор експрес ставок?

Експрес ставки є одним із найпопулярніших варіантів у публічних спортивних ставках. Калькулятор системи – це ідеальний інструмент для визначення вартості вашої експрес ставки на будь-який вид спорту. Також, відома, як комбінована ставка, яка являє собою “вибір з двох або більше результатів ставок”.

Коли ви розглядаєте “експрес”, калькулятор показує вам суму потенційної виплати, яка визначається кількістю і вартістю кожної ставки. Що більше ставок і аутсайдерів ви робите, то більша потенційна виплата, але водночас зменшуються ваші шанси та збільшується ризик.

Ви можете комбінувати види спорту (НФЛ, НБА, НХЛ, МЛБ, теніс, футбол та ін.), спреди та грошові лінії в ставках на виграш, програш або тотал, і миттєво визначити вартість вашого потенційного виграшу. У цьому типі ставок, якщо хоча б одна подія в експресі програє, програє і весь експрес. Якщо ви не робили жодних ставок або ж зробили скасування, то експрес повертається до наступного найменшого числа.

Як розрахувати експрес ставку?

Експрес-ставки дають змогу вам робити менше ставок і вигравати більше, але, звісно ж, є свої нюанси і складнощі. Давайте подивимося, як вони працюють на прикладі “ставок на грошову лінію” (або ж “ставки на виграш”).

По-перше, щоб зрозуміти, як розраховувати експреси, ми повинні розуміти окремі ставки на грошову лінію. Ставка на грошову лінію – це просто ставка на те, який гравець або яка команда виграє подію. Уявіть, що ФК “Барселона” грає проти футбольної команди U16 (команда, що складається з осіб, молодших за 16 років). Якщо букмекерська контора дозволяє вам робити рівні ставки на обидві сторони, має сенс поставити на “Барселону”, оскільки ця команда буде явним фаворитом. Коефіцієнти допомагають зрівняти шанси на виграш.

Розберемо на прикладі вигаданого матчу

ФК Барселона | -3,000

U16 | +2,800

Кожна грошова лінія складається з двох частин: знака плюс або мінус і числа. Знак показує, кому віддається перевага. Знак мінус вказує на фаворита, а знак плюс – на аутсайдера. Число показує, якою мірою ця людина або команда є фаворитом або аутсайдером, і вказує на прибуток відповідно до вашої ставки.

Давайте почнемо з розрахунку прибутку аутсайдера, оскільки це трохи більш інтуїтивно зрозуміло. Пам’ятайте, що перед коефіцієнтами грошової лінії аутсайдера стоїть знак плюс. Коефіцієнти на аутсайдера показують, скільки ви отримаєте прибутку, виходячи з розміру ставки в 100 доларів. Якщо ви поставили 100 доларів на команду U16, вам виплатять 2 800 доларів прибутку. Формула для ставок будь-якого розміру наведена нижче:

Прибуток = ставка/100 * Грошова лінія

де:

Прибуток = скільки грошей ви виграєте

Ставка = скільки грошей ви ставите

Грошова лінія = вартість грошової лінії

Розрахунок прибутку для фаворита так само простий, але менш інтуїтивний. Ця грошова лінія показує, скільки ви повинні поставити, щоб отримати прибуток у розмірі 100 доларів. У цьому прикладі вам потрібно буде поставити 3000 доларів на ФК “Барселона”, щоб отримати виплату в розмірі 100 доларів. Формула для ставки будь-якого розміру показана нижче:

Прибуток = 100/Грошова лінія * Ставка

Де:

Прибуток = скільки грошей ви виграєте

Ставка = скільки грошей ви ставите

Грошова лінія = вартість грошової лінії

Обмеження в експрес-ставках

За одну експрес-ставку не можна додавати інші події одного й того ж матчу для запобігання необмеженого підвищення коефіцієнта.

Наприклад, якщо поставити на те, що одна з ваших команд заб’є мінімум два м’ячі та водночас поставити на тотал матчу більше 1,5 гола. Коефіцієнти перемножуватимуться, підсумковий буде більшим, хоча прохід першої події автоматично означає прохід другої.

Також більшість букмекерів не дозволяє здійснювати суміжні ставки, якщо вони об’єднані якоюсь логікою. Наприклад, в експрес не можна включати перемогу команди НБА в окремо взятому матчі і перемогу цієї ж команди за підсумками чемпіонату.

Як я можу отримати найкращі коефіцієнти на експрес ставку?

Зараз букмекери дуже конкурентоспроможні і прагнуть перевершити один одного своїми коефіцієнтами на всіх доступних ринках. Оскільки коефіцієнти експреса розраховуються шляхом множення коефіцієнтів кожного окремого вибору ставок, навіть невеликі відмінності в коефіцієнтах вплинуть на їхнє загальне значення.

Наприклад, якщо у вас експрес ставка з 4 частин з кожним результатом +200, коефіцієнт становитиме +8000, тоді як, навіть найменші коефіцієнти збільшаться до +210 для кожного результату, коефіцієнт експрес ставки збільшиться до +9850.

Тепер, знаючи, що таке експрес у ставках на спорт і як вони розраховуються, ви повинні самі для себе вирішити, чи варті вони ризику.

Останні новини