Головна Блог Беттінг від А до Я Експрес ставка – що це таке, і як вони працюють: повний посібник

Експрес ставка – що це таке, і як вони працюють: повний посібник

Вивчіть ефективні стратегії експрес ставок у беттінгу.

Опубліковано 09 Лют 2023

Вміст статті:

В сучасному світі гральних розваг і ставок на спорт все більше популярності набувають експрес-ставки, визнані своєрідним викликом для тих, хто шукає адреналін та можливість швидко збільшити свій капітал. Проте, перед тим як втягтися у цей захоплюючий світ, важливо розуміти, що таке експрес ставка і як вона працює. У цьому повному посібнику ми розглянемо сутність експрес-ставок, їх переваги та ризики, а також надамо поради, як ефективно користуватися цим видом грального досвіду.

Що таке експрес ставка?

Новачки у сфері беттінгу часто стикаються з нестачею базової інформації. Free Betting Reviews підготував для вас основну інформацію, яку ми постаралися викласти без складних визначень. Давайте почнемо з основ – що ж таке експрес? Експрес дозволяє робити ставки на кілька матчів одночасно.

Це схоже на об’єднання декількох одиночних ставок в одну величезну ставку. Однак коефіцієнти в експресах набагато вищі, і ризик відповідно теж. Усі матчі у вашій ставці мають або виграти, або зіграти, або бути розраховані з поверненням (тобто з коефіцієнтом 1.00), щоб отримати прибуток. Якщо хоч одна ставка програє, то програє і весь експрес.

Простіше кажучи, експрес – це різновид комбінованої ставки, яка повинна складатися хоча б із двох ставок у різних матчах.

Експреси користуються популярністю серед новачків через свою простоту і прибуток: поставив лише долар, а виграв десять. Але Free Betting Reviews рекомендує утриматися від бездумних ставок і для початку проаналізувати всі можливі результати. Проте, якщо ви можете дозволити собі ризикнути, то цей тип ставок може принести великий прибуток – залежно від того, наскільки великі ставки ви зробите.

Ви можете робити ставки на події, які відбуваються протягом одного дня, тижня або цілого року.

Приклад експрес ставки

Припустимо, що “Арсенал”, “Ліверпуль”, “Евертон” і “Тоттенхем” грають в один день, і ви вирішили оформити події цих матчів в один експрес і поставити 200$ на те, що цей експрес зіграє. Це чудова можливість для ставки на АПЛ.

Наприклад, ви вибрали такі події в кожній грі:

  • “Арсенал” проти “Челсі” – П1¹ 1.5
  • “Евертон” проти “Лідса” – ТБ² 3 м’ячі, 2.20
  • “Тоттенгем” проти “Ман Сіті” – П1 2.6
  • “Астон Вілла” проти “Ліверпуля” – П2³ 5.0

Загальний коефіцієнт експреса дорівнює: 1.50 х 2.20 х 2.60 х 5.00 = 42.90. Відповідно, ваш потенційний виграш становитиме $200 х 42.90 = $8 580.

Якщо ви хочете зробити ставку з усіма цими варіантами, то для того, щоб ставка виграла, всі команди повинні здобути перемогу. Також варто враховувати, що коефіцієнти можуть змінюватися. До речі, дізнатися, через що лінія на спортивні події може оновлюватися час від часу, ви можете тут.

Особливості та стратегії експрес ставок на спорт

Існує безліч видів ставок поряд із типовими ставками на один матч. Free Betting Reviews зібрав найвигідніші стратегії для новачків.

Догон в експресі

Догон в експрес-ставках це, у своєму роді, повернення всіх програних коштів або хоча б їхню частину. Ця стратегія є однією з найпопулярніших в експрес-ставках. Як вона працює?

Приклад: вам потрібно вибрати кілька ігор із коефіцієнтом близько 2,00. Кожна гра починається в різний час. Один ваш експрес складається з 5 матчів з тоталом більше 2,5 голів у всіх матчах і коефіцієнтом 1,90.

Загальний коефіцієнт ставки складе 24,76 за суми $100 і потенційного прибутку в $2 476.

У першому матчі потрібно поставити $150 з коефіцієнтом 2.00 на тотал менше 2.5 голів. $300 при розіграші: $150 x 2,00 і $50 чистого прибутку.

Суть ставки полягає у збільшенні суми в разі програшу (удвічі): 300 доларів на другий матч, 600 на третій і 1200 на четвертий. Якщо всі чотири результати програли, ви робите ставку на матч, у якому ви точно впевнені, з коефіцієнтом 1.70. Таким чином, один виграш перекриє суму всіх програшів.

Хеджування

Експрес зазвичай використовується в завершальних матчах. Припустімо, у вас увесь цей час була переможна смуга у ставках на матчі АПЛ, тож ви дивитеся на потенційний виграш, і думаєте, чи варто ще ризикнути й отримати більше прибутку, або ж ні. Щоб підстрахуватися, ви можете “захеджувати” свій вибір в експресі протилежною ставкою.

Половина ваших потенційних виграшів на протилежну команду – це одна із систем експрес-ставок для хеджування.

Приклад: ви зробили ставку на експрес (на чотири результати) на суму $100 з коефіцієнтом 2.2, і ще одній команді належить зіграти одну гру, що потенційно може принести виплату в розмірі $100, і ви зробили свою останню ставку на андердога з коефіцієнтом 5.7.

Половина прибутку від експреса – $50, може бути використана для ставки на фаворита 2.2 і виграти $150. За такої стратегії ви отримаєте прибуток у розмірі $50 незалежно від результату ставки (оскільки $150 мінус початкова ставка на парі в розмірі $100 дорівнює $50). Прибуток у розмірі $150 можливий у разі виграшу ставки.

Викуп експрес ставки

У разі, якщо всі ваші ставки виграють одна за одною, то букмекер може запропонувати вам викуп ставки. Сума викупу залежить від імовірності виграшу парі, що залишилися, і від розміру початкової ставки. Простіше кажучи, викуп – це автоматична підстраховка для експреса.

Якщо, наприклад, ви виграли перші п’ять матчів АПЛ, вам може бути доступний варіант викупу в розмірі $200. Це гарантує прибуток у розмірі $210, незважаючи на два етапи, що залишилися. Якщо ваша ставка виграє і в шостому етапі, опція викупу може збільшитися до $500, що гарантує прибуток у розмірі $480.

Що слід враховувати у ставках на експрес?

За умови правильного аналізу та прогнозу різних результатів для вашої експрес-ставки з кількох подій, виграти буде доволі просто. Однак, як і в будь-якому іншому парі, є деякі складнощі, які необхідно враховувати.

  • Перш за все, маржа беттінгової компанії збільшується з кожним новим результатом вашого експреса. Якщо тільки це не валуйний результат (ймовірність результату з спочатку завищеним коефіцієнтом).
  • Також слід пам’ятати, що якщо хоча б одна ставка не виграє, то це призведе до програшу всього експреса. Адже незважаючи на всю привабливість експреса в плані виграшу великої суми, ризик програшу таких парі вкрай високий.

Стратегії ставок на експрес варіюється від одного букмекера до іншого. Тому, майте на увазі, що експрес-ставки можуть запропонувати багато вигідних можливостей, якщо ви знаєте точний результат гри і впевнені, що зможете його передбачити. У разі виграшу, ваш банкрол значно поповниться. Однак великий виграш вартий більшого ризику.

Насамкінець, слід зазначити, що експрес-ставка може бути дуже вигідною формою ставок. Однак варто враховувати вищий рівень ризику. Для отримання додаткової інформації про ці та інші стратегії ознайомтеся з докладними посібниками зі ставок, доступними на сайті Free Betting Reviews.

*П1 – перемога першої команди

*ТБ – тотал більше

*П2 – перемога другої команди

Останні новини