Головна Блог Беттінг від А до Я Ставка за круговою системою: що це таке і як вона працює в спортивному беттингу?

Ставка за круговою системою: що це таке і як вона працює в спортивному беттингу?

Зрозумійте, як працює кругова ставка і як робити ставки в цьому форматі.

Опубліковано 11 Кві 2023

Вміст статті:

У сучасному світі спортивного беттінгу однією з найпопулярніших форм ставок є кругова система, яка визначається своєю унікальною структурою. Цей вид ставок виходить за межі звичайного прогнозування результатів окремих подій і дозволяє гравцеві поєднувати різні варіанти в рамках одного здійсненого облікового запису. У цьому вступному огляді ми детально розглянемо, що таке ставка за круговою системою, яким чином вона функціонує в сфері спортивного беттінгу, а також як гравці можуть використовувати цей метод для максимізації своїх шансів на успіх та отримання прибутку.

Що таке кругова ставка?

Ставка за круговою системою – це різновид експрес парі, в якому вам треба вибрати кілька команд в одній події. Ваша ставка виграє, якщо будь-яка із зазначених команд переможе. Особливість цієї ставки полягає в тому, щоб розбити один експрес на кілька менших ставок.

Наприклад, ви робите ставки на дві або більше команди. Якщо ви робите ставку на суму $10 на команди A і B з коефіцієнтами 1,2 і обираєте команду C з коефіцієнтами 4,5, ваша виплата буде розрахована на підставі того, як кожна команда зіграла в окремих матчах.

Якщо команда A виграла гру, а B і C програли з різницею в 3-4 очки, то всі три команди опиняться у виграші, оскільки жодна з них не програла більш ніж на 4 очки.

Як працює кругова ставка?

Процес укладення парі на ставку за коловою системою досить простий. Ви повинні вибрати від 2 до 4 команд для вашої ставки. Кількість експресів не обмежена, але найчастіше беттори роблять вісім.

Після того як ви вибрали команди, все, що вам потрібно зробити, – це підрахувати, скільки комбінацій експрес-ставок ви можете зробити (використовуючи тільки ці чотири команди).

Якщо ви виберете дві команди, то буде шість комбінацій двокомандних ставок. Наприклад:

  • 2 x 1 = 1 (2 команди на експрес)
  • 1 x 1 = 1 (1 команда на експрес)

Разом комбінацій = 6

Гнучкість кругових ставок

Кругова ставка – це експрес, який дозволяє створювати комбінації з різних результатів матчу. Це означає, що ви повинні вирішити, скільки команд ви хочете включити у вашу ставку.

Крім того, на відміну від звичайних експресів, де є тільки один варіант (при виборі команди-переможця), в кругових ставках ви можете вибрати будь-яке число від 2 до 4. Це робить його ще більш гнучким, ніж звичайні експреси.

За круговою системою існує безліч різних способів створення ставок залежно від того, чого беттори хочуть досягти і скільки вони готові витратити.

Приклад

Якщо хтось хоче упевнитися, що у нього точно буде три або чотири виграшні ставки, максимально мінімізувавши водночас збитки, йому знадобляться щонайменше три різні експреси на 2 команди (два переможці + один той, хто програв).

Ви можете вибрати кількість команд, які ви хочете додати до своєї ставки. Наприклад, якщо ви виберете чотири команди, то буде шість комбінацій експресів на 2 команди, чотири експреси на 3 команди і один експрес на 4 команди.

Ваша ставка повертається вам повністю, якщо ви робите прогноз на дві гри і в них виграє одна й та сама команда. Якщо ні, то ваша ставка буде втрачена.

Коли всі три команди виграли гру, ваша ставка буде повернута вам повністю (або, принаймні, її більша частина).

Якщо тільки дві з трьох команд виграють матчі, то частина або всі ставки можуть бути програні залежно від того, скільки очок набрала кожна команда в цьому конкретному змаганні/матчі/грі тощо.

  • Приклад кругової ставки

Найпростіша кругова ставка – це вибір трьох команд для створення трьох окремих двокомандних експресів.

Припустимо, вам сподобалися ці три гри в неділю на НФЛ: Петріотс 0.93 проти Джетс, Рейвенс 0.94 проти Стілерз, Рейдерс 1.04 проти Бронкос. І ви вирішили ризикнути, поставивши $10 на кожну комбінацію, що дає вам три експреси при загальній сумі в $30.

  • 3-0: Якщо всі три команди покриють спред і ви потрапите в усі три ставки експреса, ви виграєте $78 ($26 x 3).
  • 2-1: Якщо тільки “Рейдерс” і “Петріотс” покриють спред, ви виграєте один експрес на $6 (виграш $26, програш $20).
  • 1-2, 0-3: Якщо одна команда закриє ставку, ви програєте всі три експреси і втратите $30.

Чи вигідно робити кругові ставки?

Наскільки вигідна кругова ставка, залежить від експресів, які ви створюєте. Виплата відбувається від кожного окремого експреса, а не від усього, тому є шанс виграти набагато більше, ніж при звичайному експресі. Але також є ймовірність програти кожну ставку і втратити більше грошей, ніж за ординара.

Оскільки кожен створений експрес матиме унікальні шанси, пов’язані з ним, найкраще проаналізувати всі можливі результати. Тому що вам треба знайти найоптимальніші для вас варіанти.

Ставка за круговою системою – чудова можливість для бетторів. Якщо ви хочете отримати гарантований виграш за експрес-ставками (але не любите ризикувати), хорошим рішенням буде використання цієї стратегії. Таким чином ви зможете домогтися максимального співвідношення прибутку і втрат з мінімальним ризиком.

Хоча на перший погляд виглядає трохи складно, букмекерські платформи спрощують роботу, автоматично заповнюючи ваші ставки.

Перш ніж зробити таку ставку, пам’ятайте, що ви повинні ретельно проаналізувати команди та визначити кількість експресів. Почніть зі ставок на невелику суму під час вивчення нової стратегії та збільшуйте її в міру зростання впевненості в собі.

Останні новини