Головна Блог Беттінг від А до Я Стратегія «Догон» в ставках на спорт
Get in the Game with Microbetting on Sports With FBR! (936x348)

Стратегія «Догон» в ставках на спорт

Ставки догоном на спорт - простий і прямий підхід до підвищення шансів на виграш.

Опубліковано 18 Тра 2023

Вміст статті:

Що таке “догон” в ставках?

Стратегія “догон” в ставках працює на основі того, що сума наступної ставки залежить від результатів попередніх. Кожна наступна ставка повинна покрити збитки від попередніх ставок тієї ж ланцюгової послідовності і приносити додатковий прибуток.

Ця стратегія надає вам значно більш безпечний спосіб покриття збитків вашого бюджету. “Догон” базується на постійному управлінні коштами, щоб уникнути великих збитків і в той же час мати можливість повільно отримувати прибуток на довгостроковій перспективі.

Як працює стратегія догона?

На початку ви вибираєте мінімальну суму ставки та вибір події для парі. Потім, після кожної програної ставки, беттор повинен збільшувати ставку, щоб покрити збитки і почати отримувати прибуток.

При використанні класичної Мартингельської стратегії з коефіцієнтом 2.0 (+100) та початковою ставкою у розмірі $10, послідовність ставок буде наступною:

10 → 20 → 40 → 80 → 160 → 320 → 640 → 1280 і т.д.

При дотриманні всіх умов, коефіцієнтів та необхідних ставок, в разі перемоги гравець отримає прибуток, рівний початковій сумі ставки.

Розрахунок догона в ставках необхідних сум при різних коефіцієнтах зручно виконувати за формулою: S = X + Y / (K – 1).

Де:

  • S – ставка або розмір потрібної ставки.
  • X – сума потенційного прибутку від першої ставки, за відрахуванням самої ставки.
  • Y – сума всіх попередніх програних ставок.
  • K – коефіцієнт майбутньої події.

Наприклад, на другому етапі (друга ставка після програної першої), якщо перша ставка становила $10 з коефіцієнтом 1,85 (-118), то очікуваний чистий прибуток складе $8,50 (X). На даному етапі ми втратили лише $10 (Y) (перша програна ставка), а наступна подія має коефіцієнт, наприклад, 1,7 (-143) (K).

Застосовуючи формулу, отримуємо:

S = 8.5 + 10 / (1.7 – 1) = $26,42

Отже, для виконання всіх умов очікуваної прибутковості наступна ставка повинна складати $26,42.

Перевіримо: 26,42 * 1,7 = $44,92. У разі перемоги другої ставки, букмекер виплатить $44,92. Віднімаємо з цієї суми витрати (розмір другої ставки та розмір першої ставки):

$44,92 – $26,42 (друга ставка) – $10 (перша ставка) = $8,5 чистого прибутку, як і було заплановано з початку.

Як бачимо, формула догона дає чітку суму для кожної ставки. Головне не забути врахувати суму всіх програних ставок (Y), щоб отримати правильний розрахунок.

Після перемоги стратегія передбачає повернення до початкової ставки.

Приклад правильного догона в ставках

Для прикладу візьмемо ставки догоном на андердога в футболі. Допустимо, в АПЛ “Арсенал” показав невтішні результати. У зв’язку з цим на його перемогу давалися хороші коефіцієнти. В якості прикладу наведемо серію ставок на перемогу цієї команди:

  • “Арсенал” – “Брайтон”. Ставка – $10. Коєфіцієнт – 2.45. Рахунок: 3-3. Ставка програла.
  • “Ман Ситі” – “Арсенал”. Коефіцієнт – 18. Розрахунок (20 10)/(18-1)=1,7 USD. Округляємо до більшого і ставимо $2. Рахунок: 2-0. Ставка програла. Загальний збиток – $12.
  • “Ліверпуль” – “Арсенал”. Кэф – 16. (22 12)/(16-1)=1.6$. Знову ставимо 2$. Рахунок: 3-2. Програш. Загальний мінус – 14$.
  • “Арсенал” – “Саутгемптон”. Коєфіцієнт – 2.60. (24 14)/(2.6-1)=17.5. Ставка – $18. Рахунок: 3-1. Виграш ставки – $18×2.6=$46.8. Чистий виграш – $28.8. З урахуванням попередніх програних ставок прибуток складає $28,8-14=$14.8.

У цьому прикладі ризик знижений за рахунок того, що ми поставили на андердога. Високі коефіцієнти давались на більш сильні команди. Тому суми ставок були досить невеликими. Така тактика дозволяє нам знизити ймовірність великих збитків при довгостроковій стратегії. Вибір англійського чемпіонату обумовлений тим, що навіть команди, що знаходяться в нижній частині турнірної таблиці, з певною періодичністю виграють матчі.

Коли краще використовувати стратегію догона?

Один з найбільш поширених варіантів стратегії догона – це ставки на тоталы. У цій стратегії використовуються ставки на парні/непарні, причому коефіцієнт не завжди дорівнює 2.0.

Багато прихильників системи догона віддають перевагу її використанню з більш високими коефіцієнтами. Хоча ймовірність успіху таких ставок нижче, високі коефіцієнти надають дві можливості: або отримати значний прибуток, або розділити фінансові рухи на декілька етапів та підвищити шанси на досягнення мети.

Ставки догоном найчастіше застосовуються в футболі, оскільки там зазвичай встановлюються великі ліміти. Часто гравці застосовують догон на нічиї, а також ставлять на червоні картки.

Також можна використовувати догон в ставках на теніс, якщо ви вважаєте, що певний гравець (фаворит) має програти найближчим часом. Високі коефіцієнти на такий результат дозволяють вам залишатися в плюсі на протязі тривалого часу, але не гарантують загального успіху.

Стратегію можна застосовувати не тільки в ставках на конкретні команди, спортсменів або турніри. Її можна використовувати і для власних невдач, збільшуючи ставку з кожним разом відповідно до коефіцієнта, поки не буде пройдена серія поразок.

Проте варто бути обережним при слідуванні порадам професійних капперів та прогнозистів. Навіть найкращі експерти іноді можуть помилятися, і слідування їх порадам може призвести до невдач. Подивившись на статистику, можна побачити, що на кожну тисячу ідеальних ставок припадає кілька серій з 8-10 поразок, які можуть негативно вплинути на ваш бюджет.

Плюси та мінуси стратегії

Стратегія догону ставок може принести хороший дохід беттору, як бачили на прикладі вище. Однак, на практиці така можливість не завжди можлива. Отже, гравець може отримати очікуваний прибуток ще швидше або навпаки.

Ніхто не може бути повністю застрахований від того, що кількість невдалих ставок може перевищити не тільки три, але й збільшитися до семи або навіть восьми. У такому випадку в якийсь момент у вас може просто не вистачити грошей на наступну ставку, або ліміти букмекера не дозволять її зробити.

Хоча тут система догону в ставках має певну перевагу перед тим же методом Мартінгейла. При догоні беттор зазвичай ставить на коефіцієнти нижче 2.0, а відповідно, така ставка має більше шансів на успіх.

Отже, якщо ви зробите ретельний аналіз події перед ставкою – ймовірність програти 7-8 матчів не буде настільки висока.

На завершення, стратегія “Догон” в ставках на спорт є одним з можливих підходів до підвищення шансів на успішні та прибуткові ставки. Її основна ідея полягає в виборі команди або гравця, який є явним фаворитом, та ставці на нього до тих пір, поки не вийде вигравна ставка. Стратегія “Догон” може бути корисним інструментом для тих, хто хоче застосовувати систематичний підхід до ставок на спорт. Але, щоб досягти успіху, необхідно постійно аналізувати та оцінювати свої результати, а також бути готовим до коригування стратегії залежно від змінюючихся обставин та ситуацій. Щоб отримувати більше корисних порад, слідкуйте за оновленнями на FBR.

Останні новини