Головна Блог Поради та стратегії Як робити ставки на LOL: Гайд для гравців-початківців League of Legends
ставки на league of legends

Як робити ставки на LOL: Гайд для гравців-початківців League of Legends

Відкрийте для себе основи ставок у League of Legends за допомогою нашого посібника для новачків! Дізнайтеся, як орієнтуватися у світі ставок LOL, і розберіться в стилях гри команд.

Опубліковано 21 Гру 2023

Вміст статті:

У сфері кіберспорту League of Legends (LoL) є лідером серед ігор завдяки величезній базі гравців і яскравій конкурентній сфері. Тому не дивно, що LoL також стала популярним вибором для ставок на кіберспорт. Якщо ви новачок у League of Legends і ставках на спорт, не бійтеся. Цей посібник для новачків розповість вам про те, як робити ставки на LOL, допоможе зрозуміти гру, основи беттінгу та поради.

Що таке League of Legends?

League of Legends – розрахована на багато користувачів онлайн-арена (MOBA), розроблена компанією Riot Games. У LoL дві команди по п’ять гравців змагаються у знищенні «Нексуса» супротивника – споруди у центрі його бази. У грі використовуються різні режими, але сцена змагання в основному зосереджена на класичному режимі 5v5, відомому як «Ущелина призивателей». Це одна з найпопулярніших кіберспортивних ігор у всьому світі, в якій є професійні ліги, турніри та мільйони гравців.

Як проводяться матчі LoL?

Типовий матч у League of Legends складається з двох команд: синьої та червоної. Головна мета – знищити Нексус команди суперника, але для цього гравці мають контролювати різні доріжки та перемагати ворожих чемпіонів. Кожен гравець у LoL відіграє певну роль: танк, мідер, джанглер (лісник), AD-кері (носій) або підтримка, кожна з яких має свої унікальні обов’язки. Матчі зазвичай діляться на дві фази: рання гра (фаза ланінгу) і пізня гра (фаза командного бою).

Основи ставок у League of Legends

Види ставок на Лігу Легенд

У ставках на LoL ви можете робити різні види ставок, включно з ними, але не обмежуючись ними:

 • Переможець матчу. Ставка на команду, яка, на вашу думку, виграє матч.
 • Переможець карти. Передбачення того, яка команда переможе в конкретній грі в рамках матчу.
 • Перша кров/вбивство. Ставка на те, яка команда здійснить перше вбивство.
 • Тотал карт Більше/Меньше. Ставка на те, чи буде кількість зіграних ігор більшою або меншою за певний поріг.
 • Спеціальні ринки. Ставки на конкретні внутрішньоігрові події, наприклад на те, яка команда першою вб’є дракона або барона Нашора.

Де і як робити ставки на LoL?

Щоб почати свою подорож ставками на LoL, вам знадобиться надійний букмекер або платформа для ставок. Серед популярних платформ – GGBet, Cyber.bet, і Melbet . Під час вибору платформи враховуйте такі фактори, як безпека, доступні ринки, коефіцієнти та бонуси. Завжди стежте за тим, щоб використовувати ліцензовану і зареєстровану платформу, щоб гарантувати безпеку і чесність ставок.

П’ять основних порад про те, як робити ставки на LoL

Зрозуміти суть гри

Це може здатися трохи заплутаним, але розуміння тонкощів League of Legends має величезне значення для ставок на гру. Riot Games, розробники League of Legends, постійно вдосконалюють гру, вносячи зміни в щосекундний геймплей.

Таким чином вони намагаються зробити гру якомога цікавішою. Ми б не грали в цю гру 12 років потому, якби вони не знайшли спосіб зберегти її актуальність.

Ці зміни можуть здатися незначними, але один хвилинний зсув у геймплеї може вплинути на стратегію професійного гравця, над якою він працював місяцями. Такі зміни в геймплеї можуть призвести до величезних потрясінь на змагальній сцені. Найкращі команди, які покладалися на стратегію, яка тепер неможлива, можуть опинитися в програшній ситуації. А команди, що перебувають у нижній частині таблиці лідерів, можуть отримати значні поліпшення у своїй грі.

Якщо ви будете стежити за змінами в системі League of Legends, ви зможете змінити свій підхід до ставок на League of Legends і бути впевненим, що вас не застануть зненацька.

Слідкуйте за всіма подіями та змаганнями в LoL

Це здається очевидним, але якщо ви не дивитеся ігор, як ви можете зрозуміти, на що ставите? Ви ж не підете в букмекерську контору і не зробите ставку на футбольний матч, не подивившись хоча б кілька ігор.

Те ж саме можна сказати і про будь-який кіберспорт. Якщо ви орієнтуватиметеся лише на назви команд, швидко програєте ставку. Ви маєте бути в змозі перевірити останні результати, зміни в складі, історію матчів, майбутні турніри і, що ще важливіше у 2023 році, затримки. Це дуже важливо розуміти перш ніж робити ставки на LoL.

Це так само просто, як стежити за грою на Twitch. У будь-який момент часу тисячі геймерів транслюють League of Legends. Обов’язково ознайомтеся з розкладом турнірів і подивіться кілька ігор професійного рівня. Майстерність, яка закладена в змагальний кіберспорт, просто божевільна, і якщо ви будете в курсі всіх змін, у вас буде більше шансів зробити ставку на цей вид спорту.

Сфокусуйтеся на формі команд

Як і в багатьох інших видах кіберспорту, у різних команд будуть різні тактики і підходи до гри. Те, на чому фокусуються різні команди і як вони працюють одна проти одної або одна з одною, – важливий аспект, який необхідно розуміти, якщо ви збираєтеся робити ставки на LoL. Команди можуть бути зосереджені або на ранній, або на пізній стадії гри.

Якщо команда зосереджена на ранній грі, вона обиратиме агресивних героїв. Такі команди прагнуть грати на початку гри, діяти агресивно і просуватися вперед якомога швидше. Мета команд, зосереджених на ранній грі, – створити такий великий відрив на початку гри, що наздогнати їх буде неможливо.

Команди, націлені на пізню гру, закликатимуть захисних чемпіонів, щоб вижити в ранній грі і не вичерпати свої ресурси швидко. Якщо їм це вдасться, вони зможуть організувати контратаку на пізніх стадіях гри і здолати команду з обмеженими ресурсами.

Команди, які зосереджені на пізній грі, але водночас зберігають агресивність, майже завжди є найнебезпечнішими та найскладнішими супротивниками.

Вивчіть формати матчів

Для бетторів дуже важливо розуміти, у якому форматі відбуваються змагальні матчі. Стандартні формати більшості ігор League of Legends:

 • best-of-1(bo1) – гра до першої перемоги на карті;
 • best-of 2(bo2) – гра з 2 карт, можлива нічия 1-1;
 • best-of-3(bo3) – зустріч до 2 виграшних карт;
 • best-of-5(bo5) – до 3 виграшів;
 • best-of-7(bo7) – до 5 виграшів.

У багатьох випадках це може призвести до затяжної події, коли команди грають гру за грою, і в багатьох випадках це може призвести до вигорання.

У ЄС для турніру League of Legends European Championship зазвичай використовується формат bo2. Однак у США використовується формат bo3. У всіх подіях плей-оф використовується формат bo5, і це стосується всіх країн.

Найбезпечніші формати для ставок – це bo5 і bo3. Якщо є шанс, то найкраща команда вийде на перше місце. Малі формати привносять у події більше випадковості та часто можуть стати причиною поразок і вплинути на коефіцієнти.

Якщо ви не боїтеся ризику і хочете внести трохи веселощів у свої ставки, то найбільш захоплюючі ігри, на які можна поставити, – це bbo1. Одиночний матч, який триває від 15 хвилин до години, змусить вас весь час перебувати в напрузі. На жаль, більшість великих турнірів відмовилися від цієї гри.

Стиль гри

Можливо, це ще одна очевидна пропозиція, але ви завжди повинні враховувати стиль гри своєї улюбленої команди.

Наразі існує дві основні моделі гри в League of Legends. Агресивна і LCK (стиль гри League of Legends Champions Korea).

 • Агресивні команди здатні вплутатися в серйозні бої всього за кілька хвилин. Це дає їм змогу якнайшвидше здолати суперника і вирвати перемогу. Такі команди часто бувають дуже успішними і за ними цікаво спостерігати.
 • Команди, які дотримуються більш традиційного стилю гри LCK, фокусуються на макрогеймплеї та прагнуть затягнути матч якомога довше. Вони хочуть підготувати ігри, які почнуть діяти в пізній грі. Така гра вимагає дійсно приголомшливої командної роботи, і якщо вони не можуть її налагодити, то часто здаються перед агресією іншої команди.

Якщо ви ставите на матч між двома агресивними командами, то часто все зводитиметься до таланту окремих гравців. Якщо це агресивна команда проти LCK, вам доведеться потрудитися, щоб зрозуміти здібності команди на кожній карті.

Останні новини