Головна Блог Поради та стратегії Як робити ставки онлайн за кордоном – повний посібник!

Як робити ставки онлайн за кордоном – повний посібник!

Дізнайтеся, як робити ставки онлайн за кордоном і як отримати доступ до сайтів спортивних ставок з обмеженим доступом.

Опубліковано 07 Кві 2023

Вміст статті:

Коли ви вирушаєте в іншу країну відпочивати, працювати чи з інших причин, але не бажаєте пропустити важливу спортивну подію та зробити ставку, вам слід передбачити кілька моментів.

Саме тому Free Betting Reviews підготували детальну інформацію про те, як робити ставки онлайн за кордоном!

Вибір букмекера

По-перше, вам необхідно вибрати букмекера, у якого найвигідніші умови для ставок. Під час вибору букмекера вам допоможуть порівняльні таблиці, які досвідчені беттори давно використовують для порівняння переваг і недоліків двох і більше букмекерів. Free Betting Reviews надає перевірені порівняння букмекерів, якими вже користуються тисячі бетторів по всьому світу.

Ви також можете прочитати відгуки про букмекерів, які допоможуть вам вникнути в деталі роботи букмекерських платформ. На нашому сайті також представлені різні огляди букмекерів, що дає більш повну картину, ніж порівняльна таблиця. Перегляньте огляди надійних букмекерів від наших найкращих аналітиків, які провели детальний аналіз усіх факторів роботи букмекерських платформ.

Також на нашому сайті ви можете прочитати відгуки реальних бетторів на будь-яку з букмекерських платформ, щоб дізнатися цікаві для вас деталі. Ба більше, ви також можете залишити свій власний відгук і допомогти новачкам у сфері ставок.

Використовуйте міжнародні платформи

Використання сайтів букмекерських контор, доступних у різних країнах і на різних континентах, значно спростить ситуацію. Один із варіантів – шукати беттінгові сайти, які дають змогу робити ставки по всьому світу. Крім того, не забудьте ознайомитися з правилами сайту.

Деякі букмекери також дозволять вам отримати доступ до свого рахунку в іншій країні, але можуть обмежити доступ до певних типів ставок, ринків і подій. Зверніть увагу, що той факт, що букмекери приймають ставки з різних країн, не означає, що ви можете автоматично використовувати там свій рахунок. Ви завжди повинні перевіряти такі деталі перед поїздкою, зв’язавшись зі службою підтримки – поставити запитання займе лічені секунди, і може позбавити вас від багатьох клопотів.

Ознайомтеся з умовами та правилами

Більшість букмекерів вказують, жителі яких країн можуть робити ставки на їхньому сайті. Щоб знайти цей список, вам, можливо, доведеться зазирнути в їхні правила та умови. Ви повинні подивитися список дозволених/заборонених країн. Якщо у вас є якісь сумніви, найкраще звернутися до служби підтримки клієнтів через чат, пошту або іншими способами, зазначеними на платформі. Якщо ви зареєструєтеся із забороненого регіону, букмекер може утримати ваш виграш і повернути початковий депозит.

Використовуйте VPN

У багатьох випадках рекомендується використовувати VPN. Це дасть змогу зберегти конфіденційність вашої онлайн активності. Крім того, з їхньою допомогою ви можете приховати своє місце розташування і водночас створити враження, що перебуваєте в зовсім іншій точці світу. VPN надає різні переваги, включно з можливістю шифрування ваших даних.

Існує два способи, за допомогою яких сайт букмекерської контори може перешкодити вам його використовувати. Ваш інтернет-провайдер може обмежити доступ до сайтів букмекерських контор, або такі сайти можуть не приймати клієнтів із вашої країни.

Деякі країни працюють над повною забороною VPN, тож краще утриматися від порушення законів. Перш ніж почати робити ставки, вам також слід перевірити, чи не блокує ваш букмекер користувачів, які використовують VPN.

Перевірте доступні платіжні можливості

Зазвичай закордонні букмекерські контори пропонують мало варіантів для користувачів з інших країн під час поповнення рахунку. Найкраще шукати сайти платформи, які приймають платежі через електронні гаманці або криптовалюти, такі як Skrill, PayPal або Neteller, доступні в більшості країн.

Вивчіть закони, що регулюють сферу беттінгу країни

Кожна країна має свої власні правила та закони. Беттінгові сайти повинні мати ліцензію від місцевого уряду і дотримуватися місцевих законів про азартні ігри та податкове законодавство. Часто найбільші сайти букмекерських контор намагаються отримати ліцензії якомога більшої кількості юрисдикцій, щоб отримати широку клієнтську базу. Це означає, що є всі шанси, що ваш сайт буде легальним, якщо ви виберете один із відомих букмекерських сайтів.

  • Багато букмекерських сайтів не особливо дбають про місцеві закони й активно заохочують гравців використовувати VPN або створюють схожі сайти на випадок (ще їх називають дзеркалом), якщо їхній сайт буде заблоковано місцевими інтернет-провайдерами. Але це не означає, що ви повинні порушувати ці обмеження. VPN може захистити вас, оскільки він приховує вашу активність. Але ми рекомендуємо вам переконатися в тому, що ви знаєте про ризики, перш ніж робити ставки онлайн.
  • Чи повинні ви платити податок з виграшу? Ще одне важливе питання. У кожній країні діють свої власні податкові правила. Звісно, просте перебування в країні як туриста протягом кількох тижнів не зробить вас податковим резидентом (статус, що накладає зобов’язання сплати податків на жителя, який постійно проживає в цій країні).
  • Поки ви просто перебуваєте у відпустці, вам не доведеться платити жодних місцевих податків. Якщо ви є податковим резидентом у конкретній країні, вам слід перевірити, чи оподатковує місцевий уряд виграші в беттінгу та гемблінгу.
  • Робити ставки онлайн за кордоном зазвичай не так уже й складно, головне вибрати букмекера, який орієнтований і на іноземних гравців. Якщо таких букмекерів немає, ви можете вибрати міжнародний сайт ставок, який приймає бетторів із вашого регіону.

Пам’ятайте, що хоча такі програмні забезпечення як VPN приховають вашу онлайн-активність від місцевої влади, ви зобов’язані дотримуватися місцевих законів про азартні ігри, а також ретельно вивчити умови обслуговування у вашого букмекера.

Останні новини