Головна Блог Поради та стратегії Бонуси букмекерів – що це таке і як їх отримати?

Бонуси букмекерів – що це таке і як їх отримати?

Вивчіть популярну термінологію бонусів, умови, положення, а також останні актуальні бонуси від букмекерів - і як їх отримати.

Опубліковано 19 Січ 2023

Вміст статті:

Сучасний світ спортивного беттінгу вражає своєю розмаїтістю, і однією з ключових складових цього досвіду є бонуси букмекерів. Бонуси стали не тільки засобом привертання нових клієнтів, але й ефективним інструментом для збереження вже існуючих гравців. Але що саме означає термін “бонус букмекера”, і яким чином гравець може скористатися цією можливістю? У цьому вступному огляді ми розглянемо сутність букмекерських бонусів, визначимо різновиди таких пропозицій та вивчимо основні кроки, які слід вжити для їх успішного отримання.

Бонуси букмекерів – що це?

Майже кожна беттінгова компанія пропонує бонус за реєстрацію або певні дії, щоб залучити бетторів на їхній сайт.

Кожен бонус букмекера, чи то фрібет, чи то бонус на перший депозит, має свої правила та умови. Деякі з цих умов можуть містити мінімальний депозит, вимоги до виведення коштів, умови щодо кількості та розміру ставок, на які поширюється бонус, і багато іншого.

Дуже важливо прочитати правила та умови акції букмекера, щоб зрозуміти, наскільки він буде для вас корисним.

Free Betting Reviews пропонує вам вивчити всі аспекти, пов’язані з бонусами – їхні умови, особливості та багато іншого. Адже вам необхідно розуміти, яку вигоду вони для вас несуть.

Види бонусів

Бонуси букмекерів для нових клієнтів

Бонус для нових клієнтів – це вид привітального бонусу, який беттінгові компанії пропонують новим користувачам. Ці бонуси можуть бути у вигляді фріспінів або фрібета, але всі вони мають одну спільну рису: вони доступні тільки для нових клієнтів, які ніколи не грали в цього букмекера.

Вітальна пропозиція може становити від 20 до 300 відсотків від суми вашого первісного депозиту (тобто якщо ви внесли на свій рахунок 100 доларів і сайт пропонує вам 50-відсотковий вітальний бонус, букмекер нараховує вам ще 50 доларів за умови виконання умов акції).

Водночас важливо пам’ятати, що ці пропозиції доступні тільки протягом обмеженого часу – зазвичай близько 30 днів – і деякі сайти дають змогу отримати тільки один бонус на один обліковий запис (або ж IP-адресу/ідентифікатор пристрою чи адресу електронної пошти).

Бонус за повторний депозит

Бонус за повторний депозит можуть отримати користувачі, які вже вносили гроші на свій рахунок. Тобто, бонуси надаються вам, коли ви вносите кошти більше одного разу. Особливістю цього бонусу є те, що він пропонується час від часу.

Це бонус, що надається бетторам, які внесли на свій рахунок певну суму грошей. Ця пропозиція буде доступна вам тільки після того, як ви повторно внесете гроші на свій рахунок. Найчастіше букмекери надають такий бонус у вигляді безкоштовного грошового бонусу (відсоток від вашого депозиту).

Однією з найпоширеніших вимог, коли йдеться про бонуси за повторний депозит, є мінімальний депозит. Для того щоб претендувати на отримання бонусу, вам необхідно спочатку виконати вимоги і часто він обмежений у часі (вивчіть обов’язково всі умови бонусу).

Бонус за залучення друзів

Бонуси за залучення друзів – це чудовий спосіб отримати вигоду не тільки для вас, а й для вашого оточення, будь то члени сім’ї, друзі або просто знайомі. Процес дуже простий:

  • Спочатку вам потрібно завести акаунт на сайті букмекера.
  • Потім ви повинні запросити друзів, членів сім’ї, або зацікавлених людей у ставках на спортивні події або ігри казино, зареєструватися, використовуючи ваше унікальне посилання (те саме, що надається сайтом).
  • Після цього, щойно ваш друг заведе акаунт і зробить свій перший депозит на одному з цих сайтів (зазвичай від $20 до $200), а разом із ним бонус отримаєте і ви!

Фрібет (безкоштовна ставка)

Фрібет – це бонус, який дає змогу робити ставки на будь-яку подію на платформі без необхідності вносити гроші. Букмекери дуже часто пропонують його як акційну пропозицію.

Пропозиція може бути доступною з певними умовами. Наприклад, може бути обмежений максимальний коефіцієнт для ставки на фрібет. Або ж обмежений за часом використання, за видом спорту чи конкретною подією (тому перед використанням обов’язково вивчіть цей момент).

Бонус за спосіб внесення депозиту

Букмекери пропонують бонуси за депозит, щоб заохотити користувачів, які вносять кошти за допомогою певних методів оплати.

Наприклад, сайт може запропонувати бонус у розмірі 100% до $200 на всі депозити, зроблені за допомогою карт Visa або MasterCard.

Якщо у вас є одна з цих карт, ви можете отримати додаткові $200 на свій рахунок, якщо ви внесете $100 за допомогою своєї карти Visa або MasterCard.

Обмеження за часом використання таких ставок зазвичай закінчується через 30 днів після їхнього зарахування на ваш рахунок (або в інший термін, залежно від букмекера).

Бонуси на депозит можна використати на будь-яку ставку, яку пропонує букмекер: тотал, ставки на спред, ординари, тизери та багато іншого.

Бонуси для VIP-клієнтів

VIP-програми – це чудовий спосіб заохочення найбільш лояльних клієнтів. Ці програми зазвичай багаторівневі, причому кожен рівень пропонує більше винагород, ніж попередній. Програма лояльності може бути розділена на рівні: наприклад, золотий, срібний і бронзовий.

Переваги кожного рівня різні, але зазвичай включають таке:

  • Вищі коефіцієнти за вашими ставками.
  • Ексклюзивні пропозиції та бонуси тільки для VIP-клієнтів.
  • Доступ до коефіцієнтів VIP-клієнтів раніше, ніж для звичайних користувачів.

Бонус за ставки на гравців

Ставка на гравця – це різновид ставки, що дає змогу передбачити результативність певного спортсмена в наступній грі.

Роблячи цей тип ставок, ви ставите не тільки на фактичний результат гри, а й на те, скільки очок набере конкретний гравець. Наприклад: команда Джона Джонса зіграє в баскетбол проти команди Девіда Доу.

Вивчаючи статистику команди, ви розумієте, що, незважаючи на можливі індивідуальні показники Джонса, інша частина команди або отримала травми, або відбулися зміни складу, сильніший склад команди Доу, що не грає вам на руку, ви можете поставити не на цілу команду, а лише на Джона Джонса.

Ви можете зробити ставку на кількість влучень у кошик, підбирань, асистів або ж які він отримає нагороди наприкінці сезону.

Переваги для нових бетторів очевидні, оскільки такі види ставок є нововведенням у сфері беттінгу та більшість букмекерів пропонують такі бонуси під час реєстрації.

Як отримати бонуси букмекерів?

  • Отримати бонус у букмекера дуже просто. Найчастіше цей процес дуже схожий на багатьох платформах і може зовсім трохи відрізнятися один від одного.
  • Якщо ви хочете отримати бонус на сайті букмекера, ви побачите розділ “Бонуси та акції”, в якому перераховані всі рекламні пропозиції, доступні новим клієнтам. Знайдіть пропозицію, яка підходить вам найбільше, і натисніть на неї, після чого введіть усі необхідні дані, як-от ім’я, адресу тощо.
  • Якщо ваш акаунт підтверджено (зазвичай це робиться через електронну пошту), то достатньо просто увійти у свій акаунт, і вуаля! Ви вже отримали свій бонус.

Вимоги до відіграшу для отримання бонусів

Вимоги до відіграшу або умови отримання бонусів від букмекера – це сума грошей, яку необхідно відіграти, перш ніж вивести свій бонус і отримати фрібет.

Наприклад, якщо бонус на платформі становить $20, вимога до ролловера може становити 20x.

Це означає, що якщо ви хочете зняти свій бонус і фрібет після виграшу на суму $100, ви повинні зробити ставок на загальну суму $2000 (200% від суми початкового депозиту). Якщо ви не виконаєте цю вимогу вчасно, ваш виграш може бути анульовано.

Ще раз зазначимо, що перш ніж скористатися будь-якою бонусною пропозицією, переконайтеся, що ви ретельно вивчили умови та положення бонусу.

Якщо у букмекера є VIP-програма/програма лояльності, приділіть час її вивченню, щоб використовувати її максимально ефективно.

Важливо зазначити, що бонусні пропозиції – це чудовий спосіб почати робити ставки на спорт. Привітальні пропозиції стануть для вас надійною підстраховкою, якщо ви тільки починаєте свій шлях у сфері беттінгу. Що більше користі ви можете отримати від сайту у вигляді заохочувальних балів, фрібета і бонусів на депозит, то більше ви зможете примножити свої банк.

Сподіваємося, що цей посібник допоможе вам розібратися в бонусах, які пропонують сайти беттінгових компаній.

Останні новини