Головна Блог Світ спорту Ставки на CS:GO: Керівництво, стратегії та турніри
ставки на матчі cs go

Ставки на CS:GO: Керівництво, стратегії та турніри

Дізнайтеся, як розбиратися в командах, аналізувати карти і стежити за турнірами, щоб ваша ставка виграла.

Опубліковано 03 Лис 2023

Вміст статті:

Ви хочете зробити ставки на CS:GO? Ми надамо вам у цій статті всю необхідну інформацію, перш ніж ви почнете своє знайомство зі ставками на CSGO. Тут ви зможете прочитати про різноманітність ринків ставок, про основи ставок і багато іншого. Залишайтеся з нами, тому що ми збираємося розкрити всі найкращі поради щодо ставок, щоб переконатися, що ви повністю готові до для вашої першої ставки на CS:GO.

Що являє собою CS:GO?

CS:GO, більш відома як Counter-Strike: Global Offensive, – це тактичний шутер 5v5, створений компанією Valve. Це найулюбленіша багатьма кіберспортивна гра.

Змагальний характер Counter-Strike робить її ідеальною кіберспортивною грою для проведення великих заходів. Але перш за все, необхідно зрозуміти, що найкращі сайти ставок CS:GO пропонують два варіанти ставок: прематч (до початку матчу) і лайв.

Іншими словами, розглянемо два ключові напрямки ставок у CS:GO, кожен з яких має свої плюси та мінуси. Зрозуміло, ми не обійдемося без конкретних прикладів, які допоможуть краще зрозуміти суть і відмінності між ставками прематч і лайв.

Ставки на CS:GO: Прематч

Ставки на CS:GO, зроблені до початку матчу, називаються прематчем. З моменту появи зустрічі в лінії у букмекера і до початку матчу такі події класифікуються як прематч. Збираючи дані з таких джерел, як HLTV або Liquipedia, сайти азартних ігор CSGO формують лінію за кілька днів або навіть тижнів до початку матчів.

Аж до початку події коефіцієнти можуть змінюватися залежно від кількості зроблених ставок. Однак загалом динаміка передматчевих коефіцієнтів мінімальна, оскільки букмекери збирають котирування у перевірених джерел, закладаючи свою маржу в підсумкові коефіцієнти. Таким чином, формується велика лінія на прематч.

Як робити ставки на прематч у CS:GO?

 • Використовуйте аналітику. Ви маєте розуміти, чому не варто ставити на перемогу G2 Esports у матчі з MIBR із коефіцієнтом 1,05;
 • Робота зі статистикою. Вивчіть інформацію перед початком матчу, щоб спрогнозувати можливі карти, врахувати можливі зміни в складі та інші фактори, що впливають на результат;
 • Оцінити шанси події. Виходьте з факторів, що мають найбільшу вагу, а також враховуйте об’єктивні факти під час визначення переможця/вибору правильного результату.

Ставки на матчі CS:GO в режимі реального часу

Ставки, зроблені під час матчу, називаються live. У цьому разі гравець стежить за перебігом події в лайві та, з огляду на фактори, передбачає зміну в той чи інший бік.

Ставки Live дають змогу знизити ризики, пов’язані з неточністю інформації, отриманої до початку матчу. Наприклад, гравець не може заздалегідь точно передбачити, які карти будуть розіграні в матчі. Крім того, у матчах CS:GO відбуваються вимушені заміни, про які стає відомо незадовго до початку матчу.

Як приклад можна навести гру між Outsiders і OG на турнірі в Катовіце. flameZ, гравець OG, захворів перед матчем і був змушений пропустити гру, про що було оголошено за годину до її початку. Таким чином, коефіцієнти змінилися на користь Outsiders, яка до змін була андердогом зустрічі.

Основною відмінністю ставок live є сильна волатильність коефіцієнтів. Іншими словами, з кожним туром коефіцієнти змінюються, оскільки букмекери в режимі реального часу оцінюють шанси команд на перемогу.

Однак і тут є свої плюси, оскільки, знаючи карту і вибір сторін, можна спрогнозувати можливе повернення. Наприклад, якщо команда починає атаку на Nuke і закінчує тайм шістьма раундами, то є велика ймовірність встигнути зробити повернення і спіймати хороший коефіцієнт на зміні сторони.

Крім того, в лайві все відбувається буквально на ваших очах. На відміну від передматчевих ставок, вам не потрібно ламати голову над стартовими складами команд, тактикою і стратегією суперників. Вам потрібно лише правильно це інтерпретувати.

Як робити ставки в режимі реального часу:

 • Швидко реагувати на зміни. Необхідно миттєво реагувати на зміни коефіцієнтів, враховуючи те, що відбувається на сервері, і прогнозувати подальшу тенденцію.
 • Враховувати знання про специфіку карти (включно із сильними та слабкими сторонами, а також статистикою в атаці та захисті). Застосовуючи наявні знання, можна успішно прогнозувати зміни ситуації на карті та в матчі.

Переваги ставки у прематчі

Як ми вже знаємо, букмекери формують лінію заздалегідь. У цьому і полягає основна перевага передматчу, оскільки ми можемо заздалегідь врахувати розклад матчів CS:GO і заздалегідь побудувати аналіз.

Основні переваги прематчу:

 • Широкий вибір матчів;
 • Варіативний розпис;
 • Невелика динаміка коефіцієнтів;
 • Відсутність обмежень.

Переваги ставок у лайві

У цьому випадку беттор отримує ще одну перевагу – інформацію в режимі реального часу. Таким чином, ми можемо оцінити підготовку обох команд і прикинути можливі сценарії розвитку подій.

Основні переваги live-ставок:

 • Можливість оцінити форму учасників матчу;
 • Широкий вибір для використання різних стратегій.

Недоліки ставок прематч і лайв

Незважаючи на наявність переваг, обидва варіанти мають свої недоліки, які одночасно випливають із переваг.

 1. Перш за все, передматчеві ставки не дають змоги отримати повну картину події та провести точний аналіз. Це пов’язано з тим, що за лічені хвилини до початку матчу може багато чого змінитися: гравець захворів, відключився інтернет тощо.
 2. По-друге, live-сайти ставок на спорт вимагають від гравця своєчасної реакції. У цьому випадку спостерігається сильна волатильність коефіцієнтів. У прямому сенсі слова, цифри змінюються не тільки з кожним зіграним раундом, а й з ідеальним вбивством. Якщо йдеться про BO1, то діяти потрібно миттєво.

Таким чином, ставки в прематчі та лайві мають свої відмінні риси. Крім того, обидва варіанти мають як переваги, так і недоліки.

Однак усе зводиться до того, яку інформацію має сам беттор. Підготовлені вболівальники можуть швидко реагувати на зміни та зробити виграшні ставки на CS:GO. Тож загальний висновок такий: ставки live підходять для досвідчених гравців, а прематч дають змогу уважно вивчити команди та зробити правильний вибір, враховуючи всі можливі ризики.

Останні новини