Головна Блог Світ спорту Ставки на бої UFC і ММА: Особливості та стратегіі

Ставки на бої UFC і ММА: Особливості та стратегіі

FBR подготовили для вас подробную инструкцию о том, как выгодно делать ставки на UFC и ММА, а также полезные советы для новичков в беттинге.

Опубліковано 08 Кві 2023

Вміст статті:

Протягом останніх кількох років змішані бойові мистецтва стали одним з найбільш популярних видів спорту, а турніри з правилами ММА освітлюються усіма букмекерами. Боротьба є одним з найбільш популярних видів спорту серед букмекерів. Динаміка, видовищність протистоянь з участю досвідчених суперників, непередбачуваність змагань роблять ставки на бої UFC цікавими і прибутковими.

Букмекери почали приймати ставки на цей вид спорту відносно недавно, але список достатньо широкий, а коефіцієнти привабливі. Цей посібник підкаже вам, де і як робити ставки на бої UFC на найвигідніших умовах і що потрібно враховувати, перш ніж почати ставити гроші.

В чому різниця між ММА і UFC?

На початку FBR пропонує розібратися, особливо початківцям, в особливостях змішаних єдиноборств і різниці між ММА і UFC:

Бойові мистецтва включають в себе сукупність різних технік, які часто називають найвищим бойовим мистецтвом. В них беруть участь представники різних шкіл бойових видів спорту.

Чим UFC відрізняється від ММА? Питання, яке одним з перших виникає при знайомстві з цим видом спорту. Більшість людей вважають, що ММА і UFC означають одне й те саме – бої без правил. Однак кожне з цих понять має свої тонкощі і нюанси, з якими необхідно розібратися, щоб не завести людину в оману.

 • ММА не можна порівняти з UFC, тому що по суті друге є лише частиною першого і нічим більшим;
 • UFC вважається найбільш грандіозним чемпіонатом ММА у всьому світі. Усі без винятку бійці світу прагнуть взяти участь у цьому змаганні;
 • Всі вважають, що UFC – це окремий вид спорту, але насправді це лише частина ММА.

Сьогодні інтерес до турнірів UFC просто зашкалює, адже це передусім видовищний спорт. Тому не дивно, що звичайні глядачі спочатку дізнаються про UFC, а тільки потім про ММА. Отсюда і виникає плутанина в цих двох поняттях. Один людина говорить про ММА, але має на увазі UFC. Тому й виникає плутанина понять для бетторів і звичайних прихильників.

Види ринків ставок на UFC

Ставки 1X2 в UFC

Ставки на бої UFC на 1X2 – це, можливо, найпростіший вид ставок для розуміння. Вам потрібно тільки вибрати переможця, і якщо ваш боєць переможе, ви отримаєте свій виграш. Коефіцієнти ставок UFC на ці матчі досить середні, якщо тільки немає явного фаворита. Цей ринок зустрічається не дуже часто у букмекерів, і тільки в таких випадках, коли коефіцієнт на перемогу одного з бійців менший за 1,01.

Ставки на бої UFC на Тотал Більше/Менше

Ринок Тотал Більше/Менше – це відносно простий вид ставок на бої UFC. Букмекер вказує конкретний раунд, а вам потрібно зробити прогноз на те, закінчиться бій до або після цього часу в раунді. Будьте обережні, оскільки ставки на більше/менше трохи відрізняються в UFC від інших видів спорту.

 • Більше/Менше виглядає так само, як і в інших видах спорту, але їх особливість у тому, що “5” означає половину раунда.
 • Якщо ви ставите на тотал більше 1,5 раунда, то для виграшу ставки не обов’язково, щоб бій тривав два повних раунди. Він повинен пройти тільки половину раунда.
 • Наприклад, на бій Махачев – Адесанья буде встановлена ставка на 1,5 раунда. Бій повинен закінчитися до 1,5 хвилини другого раунду, щоб виграла ставка ТМ. При ставці ТБ бій повинен перетнути позначку в 1,5 хвилини в другому раунді.
 • Ви також можете побачити таку ставку, як “більше/менше 3,5 раунда”, що означає, що матч повинен перетнути позначку в півхвилини в четвертому раунді.

Додаткові ставки на бої UFC

Існує безліч різних типів ставок. Щоб випробувати себе в більш цікавих ринках, вам потрібно знати, як робити ставки на події UFC, які належать до цієї категорії.

 • Наприклад, ви можете поставити на те, що бій пройде “на дистанції”. Це означає, що поєдинок повинен продовжитися всі п’ять раундів.
 • Ви також можете зробити ставку на досрочне вибуття. Як і згадана вище ставка, цей тип означає, що вам потрібно поставити на перемогу свого боксера UFC протягом певної кількості раундів.
 • Ставки на раунд і метод перемоги також можуть вважатися додатковими ставками. Пам’ятайте, що коефіцієнти на такі ставки UFC зазвичай досить ризиковані.
 • Інші підказки по ставкам на UFC

Перш ніж робити ставку, ретельно проаналізуйте рівень бійців. Іноді буває недостатньо прогнозувати результат бою між двома гравцями. FBR підготували підказки по ставкам, які допоможуть вам у ставках на UFC:

Вивчіть бійців

Бої з участю професіоналів мають затяжний характер. Вам необхідно розбиратися в бійцях, яких ви збираєтеся вибрати, оскільки кожен спортсмен має свої слабкі і сильні сторони, коли справа доходить до поєдинку.

Крім того, вам необхідно ретельно перевірити статистику:

 • попередні зустрічі;
 • минулі рекорди;
 • вибір суперника.
 • Зазвичай гравці, які є новачками у цьому виді спорту, мають хороші шанси перемогти своїх суперників.

Будьте уважні до шульги

Важливим фактором при аналізі є вибір правшів або шульги, оскільки такі бійці стоять лівою ногою вперед і звичайно наносять важкі удари по своїм суперникам, а це означає, що більшість гравців будуть в розгубленості. У зв’язку з цим Конор Маккрегор є одним з найкращих варіантів для ставок.

Не зневажайте андердогів

Ставки на UFC,  особливо на фаворитів – завжди вдалий вибір, але, як правило, коефіцієнти на них невеликі порівняно з андердогами. Якщо ви хочете отримати виграш більшого розміру і у вас достатньо банкролу, не бійтеся робити ставки на андердогів.

Перевірте стиль бою андердога

 • Вивчіть рекорд бійця та його репутацію
 • Перевірте коефіцієнти на андердогів та фаворитів
 • Зверніть увагу на їх сильні і слабкі сторони

У UFC немає жодного спортсмена, у якого не було б слабких місць. Аналіз сильних і слабких сторін кожного бійця допоможе зробити правильні ставки. Адже деякі гравці мають проблеми в поєдинку з певними спортсменами, з різною стратегією ведення бою.

Універсальні бійці UFC

У UFC складно знайти універсального бійця, який однаково впевнено відчуває себе і в стійці, і на канвасі (настил октагону). Якщо ви станете свідком поєдинку з участю такої унікальної особистості – спокійно ставте на його перемогу.

Прикладами таких гравців є: Тоні Фергюсон, Джон Джонс, Федір Ємельяненко. Ці хлопці зі сильними борцівськими і ударними здібностями використовують універсальні навички у складних ситуаціях. Проти них дійсно складно змагатися.

Універсальні бійці UFC мають великі шанси на перемогу над своїми суперниками, але є так звані “спеціалісти”, які спеціалізуються тільки на певному бойовому напрямку. Однак у цьому є як позитивні, так і негативні сторони:

 • спеціалісти з джиу-джитсу мають усі шанси перемогти бійців з поганою захистом від тейкдаунів;
 • те ж саме з джиу-джитсу можуть боротися з гравцями, які мають сильні борцівські здібності.

Робити прибуткові ставки можна тільки тоді, коли ви провели глибокий аналіз. Ви повинні бути знайомі з особливостями UFC, вміти правильно оцінити форму більшості бійців і грамотно аналізувати інформацію, яка є в наявності. Тільки в цьому випадку ви можете сподіватися як на прибуток, так і на позитивні емоції від перегляду боїв.

Спортивні події в цій дисципліні цікаві, видовищні і динамічні. Тому у кожного беттора є можливість вибрати і укласти вигідні пари з надійним букмекером. Щоб стати справжнім пантерою в екзотичному виді спорту, вивчайте статистику, аналізуйте, використовуйте підказки від FBR і перемога буде на вашому боці.

Останні новини