Головна Блог Світ спорту Як робити ставки на гольф? Види, поради та прийоми

Як робити ставки на гольф? Види, поради та прийоми

Вивчіть, як вигідно використовувати статистику в гольфі для виграшних ставок разом із Free Betting Reviews.

Опубліковано 30 Бер 2023

Вміст статті:

Гольф – це індивідуальний вид спорту, де ставки значно відрізняються, тому перш, ніж укладати парі, бетторам важливо зрозуміти специфіку цього виду спорту і дізнатися, які існують особливості беттінгу. Щоб зробити виграшні ставки на гольф, потрібно дотримуватися кількох моментів. Експерти FBR підготували для вас детальну інструкцію, де розповімо про важливі турніри в світі гольфу, види ставок, а також про специфіку ведення рахунку.

Основні події гольфу

Найбільш популярними для ставок на гольф є чотири великі турніри PGA. Давайте докладніше розглянемо їх.

Мастерс

Ця подія завжди проходить у Національному гольф-клубі в Огасті штату Джорджія в квітні. Оскільки кількість учасників обмежена, є можливість більш високої виплати на ставках.

Відкритий чемпіонат США

Щороку Відкритий чемпіонат США проводиться на різних полях, щоб перевірити гольфістів. Цей турнір вважається найскладнішим з усіх “мейджорів” і вимагає від гравців максимальної майстерності при грі на далекобійному полі і дотримання дистанції.

Відкритий чемпіонат Великобританії

Цей турнір кардинально змінюється в залежності від поля, на якому він проводиться. Гравці повинні боротися з береговими вітрами та іншими факторами навколишнього середовища.

Чемпіонат Професійної асоціації гольфістів (USPGA)

Тому що USPGA є останнім великим турніром року і єдиним, у якому не беруть участь непрофесійні спортсмени, це служить для них великим стимулом. Молоді професіонали прагнуть проявити себе під час виступів у Чемпіонаті Професійної асоціації гольфістів.

Ставки на гольф: види

Крім звичайних для нас ставок на тотал, гандікап або ординар, ви можете зробити ставку і на декілька цікавих спортивних ліній, які ми зараз розглянемо:

1Х2

На більшості ринків ставок 1Х2 є найпростішою варіацією парі. У цьому випадку беттори прогнозують, який гравець переможе в певному турнірі або матчі.

Оскільки це простий ринок, особливо коли йдеться про онлайн-ставки на гольф, більшість гравців вибирають саме цю спортивну лінію, оскільки вона дозволяє уникнути необхідності використовувати більш складні типи ставок.

Перемога в турнірі

Це друга за популярністю спортивна лінія серед бетторів. Однак варто враховувати, що вона досить складна, оскільки прогноз неоднозначний. У чемпіонатах або турнірах бере участь 200 гольфістів, тому зробити правильний вибір дуже важко.

Але варто пам’ятати, що серед безлічі претендентів коло справжніх переможців стає все менше і менше, а коефіцієнти не дуже високі.

Перемога на певному етапі турніру

Щоб збільшити свої шанси на виграш, у вас є можливість поставити на спортсмена середнього рівня, щоб отримати гарантований виграш вже на першому етапі чемпіонату.

Попадання в число лідерів

Ще цікавий варіант ставок в беттінгових компаніях на попадання гольфіста в топ-5, топ-10. Однак цей варіант парі варто укладати тільки тоді, коли ви впевнені в конкретному учаснику турніру, щоб не ризикувати ставкою.

Порівняння гольфістів

Подібні ставки стандартні для всіх індивідуальних видів спорту. Суть парі полягає в тому, що гравець робить ставку на одного з двох запропонованих учасників: хто з них виявиться краще іншого.

Лідер серед співвітчизників

Такий вид ставок досить незвичайний і можна зустріти лише на турнірах Європейського туру і PGA. Метою парі є визначення найкращого гольфіста за результатами фінальної турнірної таблиці, наприклад, найкращий представник Німеччини, Росії тощо.

Ставки на гольф: статистика для прогнозів

Щоб робити виграшні ставки, стоїть передусім вивчити особливості статистики в гольфі. Як і в будь-якому іншому виді спорту, вона відрізняється своєю специфікою, яку слід враховувати при укладанні пари. Давайте розглянемо основні показники:

Точність переміщення по полю

Існують поля, де точність далеких ударів особливо важлива на початкових етапах. Поля можуть бути дуже різними і відрізнятися за:

  • масштабом;
  • ландшафтом;
  • наявністю дерев і рослин;
  • ґрунтом;
  • розмірами та наявністю водоймища.

Цей відсоток відображає відсоток успішних ударів гравців в гольф, після яких м’яч відправляється на фейрвей (або в робочу зону).

Дистанція переміщення по полю

Даний показник відображає величину сили удару гравця, середню відстань, яку проходить м’яч після удару. Відстань між полями у більшості випадків свідчить про відкриті поля з обмеженою кількістю перешкод.

Попадання на грін визначеною кількістю ударів

Ця статистика вимірює середньостатистичне число, яке свідчить про майстерність гольфіста. Що воно означає: це відсоток учасників, які попадають на грін (зручне місце непосредственно навколо лунки) не менше двох раз до пара (кількість ударів для завершення лунки, раунда або турніра).

Гольфісти, які досягли високого показника в останніх матчах, з більшою ймовірністю стануть переможцями. Їх гра стабільна, а рівень стресу набагато нижчий, ніж у інших гравців.

Середня кількість паттів

Патт – це удар, виконуваний на гріні безпосередньо перед лункою. Це своєрідний завершальний штрих на будь-якому полі для гольфу. Щоб гравця вважали професіоналом, патт повинен бути якомога нижчий. Саме тому досвідчений гольфіст повинен добре ударити для красивого завершення драйва (основного удару в гольфі зі стартової площадки).

Склемблінг

Склемблінг – показник здатності гольфіста виходити з складних ситуацій. Спортсмен може промахнутися мимо гріна на 45 метрів, а потім успішно рухатися далі. Гравці, які мають високий відсоток скремблірования, завжди в альянсі і готові пройти будь-яку перешкоду на полі. Слабкі скремблери швидко втрачають самоконтроль, якщо поле складне, і можуть легко зійти з дистанції.

Поради зі ставок на гольф

Чи було це на John Deere Classic або Чемпіонаті Професійної асоціації, є основні підходи, які ви можете використовувати для ставок на гольф і вигравати парі.

Далі ми розглянемо деякі конкретні поради зі ставок на гольф, але спочатку нам потрібно покласти основу.

  • Оцініть поля для гольфу

Вам не потрібно докладно вивчати поле для гольфу і ознайомлюватися з кожною лункою, але ви повинні знати його планування і регіон, в якому воно знаходиться.

Наприклад, на багатьох полях Західного узбережжя США ростуть лунки з м’яти. Вони зазвичай нерівні, особливо в другій половині дня, і багато гравців з південного сходу зазнають труднощів під час переходу. Є і ті, хто успішно працює на цьому покритті. І навпаки, багато полів для гольфу в Флориді розташовані на бермудських газонах.

  • Слідкуйте за прогнозами погоди

Після того, як ви вивчили поле для гольфу, саме час подивитися на прогноз погоди на тиждень. Аналогічно до того, як беттор в бейсболі може подивитися на склад команди проти правшів і лівшів, беттори в гольфі можуть оцінити, яка погода буде під час ранкової і денної гри.

Якщо ви знаєте, що в четвер зранку погода буде спокійною, а після обіду очікується вітер 20+ м/ч, зважено використайте це знання на свою користь. Можливо, зробіть кілька ставок на FRL (лідерство в першому раунді) на тих, хто стартує раніше.

  • Використання статистики здобутих очок в гольфі

Статистика показує сильні і слабкі моменти, а також допомагає визначити, наскільки добре гольфіст пристосований до поля.

Ставки на гольф та дані Strokes Gained

Дані Strokes Gained вивчають, скільки ударів зробить гольфіст (у середньому), щоб завершити лунку з певної позиції порівняно з іншими гравцями на полі. Це стало найточнішим способом відображення рівня гри гравця в певному аспекті спорту.

Ми сподіваємось, що ви знайшли багато корисної інформації в цьому посібнику, які допоможуть вам робити виграшні ставки на гольф. Щоб отримати більше інформації та корисних порад, слідкуйте за оновленнями на Free Betting Reviews.

Останні новини