Головна Блог Світ спорту Особливості та стратегії ставок на FIFA 23
Букмекери ставки на fifa

Особливості та стратегії ставок на FIFA 23

Вивчіть світ ставок на FIFA 23 з унікальними особливостями та стратегіями.

Опубліковано 08 Лис 2023

Вміст статті:

FIFA стала однією з найпопулярніших консольних ігор у світі, і довкола неї розвивається кіберспортивна індустрія. Останньою частиною популярного кіберспорту на PS4, XBOX та портативних пристроях є FIFA 23. Ставки на FIFA23 можна робити на багато основних кіберспортивних ліг. Величезний інтерес викликає Кубок світу FIFA e-World Cup, у якому беруть участь найкращі гравці одного турніру. У нашому керівництві ставок FIFA 23 ви дізнаєтеся всі деталі про те, як робити ставки. А також ви отримаєте інформацію про геймплей FIFA, останні новинки і про те, що відбувається у світі футбольного кіберспорту.

Ринки ставок на FIFA 23

У міру того як гра стала набирати популярності у всьому світі, відкрилися нові ринки ставок. Варто відзначити, що варіанти ставок на FIFA дуже схожі на звичайні ставки. Можна виділити такі:

 • Переможець матчу
 • Переможець тайму
 • Більше або менше голів (залежно від статистики кількість може змінюватися)
 • Яка команда заб’є першою
 • Результативність ігрового персонажа
 • Результативність гравця
 • Результативність команди
 • Ставки на

І ще кілька, але саме ці привертають найбільшу увагу, коли йдеться про складання більш різноманітних ставок.

Поради щодо ставок на FIFA

Коли йдеться про кіберспорт, ставки на FIFA виявляються складнішими, ніж здається. Перш ніж починати робити ставки, краще провести невеликий аналіз кожного гравця, стежити за новинами FIFA і знайти хороший сайт ставок на FIFA.

На відміну від більшості видів кіберспорту, тут у кожній команді є кілька гравців, причому на професійних турнірах можна грати навіть у соло. (Навскидку, більшість професійних команд FIFA складаються з 2-3 гравців).

Тому, перш ніж робити ставки, ознайомтеся з командою чи гравцем. Ми рекомендуємо звернути увагу на:

 • Останні п’ять ігор (результати та статистика)
 • Кількість забитих голів
 • Кількість пропущених голів
 • Результативність пасів та позиції (у разі команд)

Це вбереже нас від невдалих ставок на команду, яка виглядає помітно.

Якщо є можливість проаналізувати суперника гравця, на якого ви хочете зробити ставку, ви не тільки не втратите час, але й надасте собі послугу. Гравець, на якого ви хочете зробити ставку, може бути в хорошій формі, але те саме може статися і з його суперником. По можливості також проаналізуйте кожну команду, вивчіть сильні та слабкі сторони кожної з них. Особливо, якщо йдеться про ставки в режимі Ultimate Team, де ігри зазвичай досить різноманітні.

Крім того, вивчіть правила ставок на FIFA, принцип роботи гри, а також коефіцієнти та ринки на вибраному вами сайті ставок на FIFA.

І, зрештою, постарайтеся зробити загальний аналіз гравця за весь його сезон. Крім того, проаналізуйте карти, які будуть використовуватися, та вивчіть втрати/вибуття, щоб спокійно робити ставки на FIFA.

Найзначніші турніри для ставок на FIFA

Існує величезна кількість турнірів з FIFA, які зазвичай висвітлюються найкращими букмекерами. З кожним роком коефіцієнти ставок на FIFA стають дедалі вищими, оскільки пропонуються дедалі більші призові фонди і дедалі більше престижних гравців та організацій беруть участь у турнірах.

Як одна з наших найкращих порад щодо ставок на FIFA ми порадимо вам звернути увагу на ці турніри, визначити, на які з них ви хочете зробити ставку, та стежити за ними:

 • Чемпіонат світу FIFAe – призовий фонд $500 тис., тридцять два гравці.
 • Клубний чемпіонат світу FIFAe – призовий фонд $300 тис., двадцять чотири гравці.
 • Глобальна серія FIFA – минулого року призовий фонд становив $500 тис., 128 гравців у плей-офф.
 • eChampions League – призовий фонд $225 тис., вісім гравців.
 • Континентальний кубок FIFAe – призовий фонд $300 тис., шістнадцять гравців.
 • EA Sports Cup – призовий фонд $250 тис., двадцять гравців.

Це лише мала частина найкращих турнірів для ставок на FIFA. Їх набагато більше, і якщо ви фанат цієї гри (і беттор), ви не будете розчаровані.

Кращі гравці FIFA

В іграх зазвичай є як відомі гравці, так і команди, які привертають увагу всього світу. У випадку з FIFA навіть у професійних гравців є розрив у списку найкращих гравців. Це важливо для ставок на FIFA esports та для фентезі-спорту загалом. До кращих гравців належать:

 • Umut, німецький гравець, який виграв Чемпіонат світу FIFAe у 2022 році, отримавши приз у розмірі $250 000.
 • Nicolas99FC, аргентинський спортсмен, який посів друге місце у FIFAe World Cup у 2022 році, але в минулому виграв Глобальну серію FIFA (двічі), серію Gfinity FIFA та Чемпіонат світу FIFA eClub.
 • Phzin – гравець із Бразилії, який у 2022 році виграв Кубок націй FIFAe, а також eLibertadores, а у 2021 році став переможцем Кубка світу FIFA eClub у Південній Америці.

У світі FIFA 23, ставки стають все більш захоплюючим та динамічним аспектом. Однак для тих, хто прагне успіху, важливо пам’ятати кілька ключових моментів. По-перше, слід заглибитися у знання гри, команд та гравців, щоб приймати виважені ставки. По-друге, керуйте своїм банкролом і не ризикуйте більше, ніж готові втратити. Третє, використовуйте аналіз даних та статистику для розробки своїх стратегій. І, нарешті, пам’ятайте, що навіть у світі віртуального футболу, ставки повинні приносити задоволення та розвагу. Дотримуючись цих принципів, ви можете підвищити свої шанси на успіх та насолоджуватися захоплюючим світом ставок на FIFA 23.

Останні новини