Головна Блог Беттінг від А до Я Система Янкі, як використовувати в ставках на спорт?
Yankee Betting System for Sports Gambling(936x348)

Система Янкі, як використовувати в ставках на спорт?

FBR підготували вам керівництво про те, як максимізувати прибуток на ставках за допомогою системи Янкі.

Опубліковано 23 Тра 2023

Вміст статті:

Ставки на спорт вже давно стали захоплюючими, поєднуючи в собі азарт конкуренції та можливість робити обмірковані ставки. Пошук ефективних методів збільшення шансів на виграш є дуже важливим для беттора. Система Янкі – це тактика, яка завоювала популярність серед новачків та досвідчених гравців. Використовуючи цю систему, ви можете збільшити свій потенційний дохід та вийти на новий рівень в беттінгу. Саме тому в даному посібнику FBR розповість вам про всі тонкощі цієї системи ставок.

Що таке система Янкі і як вона працює?

Система Янкі є множинною системою ставок, де комбінуються 11 ставок на 4 події. Це означає, що при використанні системи Янкі ви робите 11 ставок на 4 різних матчі або події, що вас цікавлять, і включає в себе 6 подвійних ставок, 4 трійних ставки та одну аккумуляторну (накопичувальну) ставку.

Припустимо, що беттор вибрав такі матчі для ставок, як:

 • «Ньюкасл Юнайтед» переможе «Вест Хем Юнайтед»
 • «Манчестер Юнайтед» виграє у «Ліверпуля»
 • «Манчестер Сіті» переможе «Брайтон і Хоув Альбіон»
 • «Вулверхемптон Уондерерс» переможе «Фулхем»

В рамках системи Янкі він вибрав такі виходи:

Шість подвійних ставок

 • «Ньюкасл Юнайтед» переможе «Вест Хем Юнайтед», а «Манчестер Юнайтед» переможе «Ліверпуль»;
 • «Ньюкасл Юнайтед» переможе «Вест Хем Юнайтед», а «Манчестер Сіті» здобуде перемогу над «Брайтон і Хоув Альбіон»;
 • «Ньюкасл Юнайтед» переможе «Вест Хем Юнайтед», а «Вулверхемптон Уондерерс» переможе «Фулхем»;
 • «Манчестер Юнайтед» переможе «Ліверпуль», а «Манчестер Сіті» переможе «Брайтон»;
 • «Манчестер Юнайтед» виграє у «Ліверпуля», а «Вулверхемптон» виграє у «Фулхема»;
 • «Манчестер Сіті» переможе «Брайтон», а «Вулверхемптон» переможе «Фулхем».

Чотири трійні ставки

 • «Ньюкасл Юнайтед» переможе «Вест Хем Юнайтед», «Манчестер Юнайтед» переможе «Ліверпуль», а «Манчестер Сіті» здобуде перемогу над «Брайтон»;
 • «Ньюкасл Юнайтед» переможе «Вест Хем Юнайтед», «Манчестер Юнайтед» переможе «Ліверпуль», а «Вулверхемптон» переможе «Фулхема»;
 • «Ньюкасл Юнайтед» переможе «Вест Хем Юнайтед», «Манчестер Сіті» переможе «Брайтон», а «Вулверхемптон» переможе «Фулхема»;
 • «Манчестер Юнайтед» переможе «Ліверпуль», «Манчестер Сіті» переможе « Брайтон», а «Вулверхемптон» переможе «Фулхема».

Одна чотирикратна аккумуляторна ставка

 • «Ньюкасл Юнайтед» переможе «Вест Хем Юнайтед», «Манчестер Юнайтед» переможе «Ліверпуль», «Манчестер Сіті» здобуде перемогу над «Брайтон», а «Вулверхемптон» переможе «Фулхема».

Визначте розмір ставки: Вирішіть, яку суму ви хочете поставити, а потім рівномірно розподіліть її між 11 ставок системи Янкі. Це гарантує, що частина вашої суми буде поставлена на кожну ставку.

Потенційний дохід: Можливий дохід від ставок за системою Янкі залежить від коефіцієнтів кожного вибору та кількості виграшних комбінацій. Якщо виграється хоча б два виходи, ви, скоріше за все, отримаєте прибуток, однак його може не вистачити для виплати вашої першої ставки.

Переваги системи Янкі:

 1. Підвищення шансів на успіх: Завдяки тому, що систему Янкі включає в себе багато ставок на різні комбінації подій, ви маєте більше можливостей для виграшу. Навіть якщо одна з подій пропустить, ви все одно можете отримати виграш від інших комбінацій.
 2. Обмеження потенційних втрат: Оскільки система Янкі включає в себе багато ставок, ви можете отримати виграш навіть у тому випадку, якщо не всі ваші ставки виграють. Це допомагає обмежити потенційні втрати та зробити ставки більш безпечними.
 3. Зручність: Система Янкі дозволяє робити декілька ставок одночасно на різні події. Це зручно для тих, хто хоче урізноманітнити свої ставки та підвищити свої шанси на успіх.

Недоліки

 1. Необхідна велика перша ставка: Ставка Янкі потребує вищої першої ставки, ніж одиночна ставка, оскільки вона включає в себе багато пар. Щоб покрити кожну комбінацію, помножте вашу ставку на 11 разів.
 2. Збільшення вартості втрат: Оскільки кожна з 11 ставок у системі Янкі пов’язана з іншими, ви втратите всю ставку, якщо один або кілька виходів програють.
 3. Нижчі індивідуальні коефіцієнти: Порівняно з одиночною ставкою, коефіцієнти на кожну ставку Янкі нижчі. Це пов’язано з тим, що прибуток з кожної ставки додається разом, що зменшує можливий дохід з кожної ставки окремо.

Інші види множинних ставок

Система Янкі – це вид множинної ставки, і існує кілька різних видів множинних парі, які можуть розміщувати беттори.

 • Як і з назви, подвійні ставки дозволяють бетторові зробити два різних вибору в одній ставці. Якщо обидва цих прогнозів виграють, то гравець отримує прибуток. Якщо жоден з них не виграє або виграє лише один з них, беттор залишиться в мінусі.
 • Ставки на трійний вихід додають додатковий варіант, і якщо всі три ставки виграють, то гравець отримує прибуток. Ставка трійний експрес також дозволяє вам зробити три вибори, але при цьому робиться чотири ставки: три подвійних ставки та одна трійна ставка. Це означає, що ви можете дозволити собі програти один зі своїх прогнозів та все одно отримати прибуток в умовах даної ставки. Одиночний програш покривається за рахунок трьох подвійних ставок.
 • Lucky 15 включає в себе 15 ставок, тому, як і в системі Янкі, розмір ставки досить високий. У даній ставці гравець робить в загальній складності 15 ставок. В число ставок входять: шість подвійних ставок, чотири трійні ставки, чотири одиночні ставки та одна накопичувальна ставка із чотирма лініями. Оскільки на кон поставлено досить велика сума, багато букмекерів передбачили бонусні пропозиції при певних ісходах, тому такий вид ставки називається Lucky 15. Наприклад, якщо беттор зробить всі свої ставки правильно, букмекер може запропонувати бонус.

Такі ставки можуть бути дуже складними для розуміння, але можуть бути хорошим варіантом для тих, хто шукає високу перспективу віддачі. Однак гравцям слід бути обережними. Оскільки потрібно зробити чотири вибори, кожному, хто хоче зробити ставку Янкі, слід добре розбиратися у спорті та учасниках, на яких він ставить.

Останні новини