Головна Блог Беттінг від А до Я Посібник зі ставок на тотал за сезон

Посібник зі ставок на тотал за сезон

Зробити ставку на тотал за підсумками сезону простіше, ніж ви думаєте! Дізнайтеся, як розмістити ставку на тотал, і які чинники слід враховувати, перш ніж робити прогноз.

Опубліковано 19 Січ 2023

Вміст статті:

Завершення сезону в світі спортивного беттінгу надає гравцям унікальну можливість аналізувати попередні результати, вивчати статистику та покращувати свою стратегію. Однією з цікавих та ефективних форм ставок є тотал, який визначає загальну кількість подій чи очок у матчі. Якщо ви шукаєте засоби для вдосконалення свого підходу до ставок на тотал після завершення сезону, цей посібник призначений саме для вас. У цьому вступному огляді ми розглянемо ключові аспекти та стратегічні підходи до ставок на тотал, які можуть бути особливо корисними, коли ви оцінюєте попередні виступи команд і гравців після завершення сезону.

Що таке ставка на тотал?

Перед початком сезону будь-якого виду спорту, наприклад, НФЛ, однією з популярних ставок є прогноз на загальну кількість перемог улюблених команд після закінчення регулярного сезону.

На ринках ставок у Сполучених Штатах це стало одним з найпопулярніших варіантів укладання парі. За допомогою цього ринку, беттори можуть передбачити, як команди виступлять у майбутньому сезоні, що є унікальним видом звичайних ставок.

Ставка на тотал перемог – це вид звичайних ставок, за допомогою яких бетторам пропонується передбачити кількість виграних матчів у футбольному сезоні. У цьому типі ставок мета полягає не в тому, щоб передбачити точну кількість перемог. Замість цього цей тип ставки представлений у вигляді «більше/менше», де вам потрібно зробити прогноз на те, закінчить команда сезон з більшим або меншим кількістю перемог, яку вказав букмекер.

У цьому керівництві зі ставок Free Betting Reviews розповість, як працюють такі ставки, як зробити ставку на кількість перемог улюбленої команди і які фактори варто враховувати.

Як працюють ставки на тотал перемог за сезон?

Тотали на кількість перемог протягом сезону працюють аналогічно іншим ринкам ставок типу «більше/менше». Цей ринок відноситься до кількості підсумкових результатів матчів команди за сезон, а не до кількості забитих м’ячів/шайб у грі.

Букмекери встановлюють передсезонний тотал перемог для кожної команди, базуючись на попередніх прогнозах. Потім беттори можуть зробити ставки на те, перевищить, на їх думку, команда цей тотал чи недосягне його.

При ставках на тотал перемог у сезоні необхідно враховувати дуже багато факторів, оскільки спорт може бути надзвичайно змінним. Це означає, що один промах або одна перемога слабкої команди можуть кардинально змінити ваші шанси на перемогу ставки.

Вивчення травм гравців

Травми можуть стати справжньою катастрофою для команди, особливо під час сезону. Хоча передбачити травми практично неможливо, ви можете вивчити історію травм гравців, щоб знати, які команди ризикують опинитися без основного гравця.

Також при вивченні статистики, зверніть увагу на вік гравців, рівень досвіду і кількість їх травм у минулому.

Якщо команда залишиться без ключових спортсменів, вона може з більшою ймовірністю програти. Це пов’язане з тим, що у них буде менше досвідчених гравців і відповідно менше шансів на перемогу, ніж у суперників.

Крім того, якщо травмований учасник повертається на поле, то його результативність, звичайно, буде набагато гіршою.

Але спочатку переконайтеся, що ви робите ставку на надійній платформі, яка є ключем до вашого успіху.

Free Betting Reviews рекомендує сайт VOdds з відмінною можливістю отримати ексклюзивний бонус на майбутні спортивні події і зробити ставку на тотал перемог у сезоні вашої улюбленої команди!

Перевірте турнірну таблицю

Ви повинні переконатися, що ваша команда у вигідному положенні в турнірній таблиці. Навіть якщо вони зіграють з кращими командами своєї ліги і переможуть, цього може бути недостатньо, щоб покрити загальну кількість перемог за сезон.

Якщо ви бачите, що команда грає з менш сильними суперниками, ніж зазвичай, це може свідчити про те, що вона може виграти і більше матчів у цьому сезоні.

Крім того, зверніть увагу на кількість ігор команди вдома і в гостях протягом сезону, оскільки ці фактори також впливають на те, чи виграє ваша команда більше матчів, ніж вказав букмекер.

Важливість вінстріка в тоталах перемог у сезоні

Вінстрік (Winning streak) в спортивному беттінгу – це серія виграних підряд ставок в букмекерській конторі.

Вивчення винстріків необхідне для успішних ставок на тотали в сезоні. А все тому, що вони інформують вас про те, яка існує ймовірність, що команда продовжить демонструвати відмінну результативність.

Іноді стається так: чим довше триває серія перемог команди, тим менше ймовірність того, що вони можуть програти в наступному матчі. Але це не завжди вірно, тому обов’язково зверніть увагу на інші фактори.

Враховуйте ринок ставок

Ви можете використовувати ринок ставок в своїх інтересах. Ставки з довгостроковою перспективою дуже нестабільні, але стануть хорошим варіантом, якщо ви ще новачок в беттінгу. Потім подумайте, наскільки вигідно вам робити ставку на команду з високим тоталом .

У вас буде досить мало шансів на перемогу, якщо ви поставите на команди чемпіонів. Наприклад, ви хочете поставити на команди «Нью-Інгленд Петріотс» або «Лос-Анджелес Ремс». В минулому році вони показали високу результативність з мінімальною кількістю травм, але в цьому році кілька ключових гравців травмувалися вже. Ставити на них вже буде досить небезпечно. Щоб ваша ставка не програла, порівняйте коефіцієнти в різних беттінгових компаніях.

Декілька кроків для успішних ставок на тотали

Щоб успішно робити ставки на тотали, ви повинні бути готові зробити ці кілька кроків:

  • Перший крок – знайти кілька різних прогнозів, у букмекерів, в перевірених беттінгових блогах або досвідчених бетторів. Це дасть вам загальне уявлення про те, скільки приблизно ігор, виграє кожна команда протягом відповідного сезону.
  • Другий крок – необхідно визначити, в яких командах є гравці, які можуть вплинути на підсумковий результат. Наприклад, якщо один ключовий гравець набрав більше 80 очок у грі НХЛ, а інший менше 10 в грі НБА, але це скоріше винятки для відповідних команд, і їх слід ігнорувати при побудові прогнозів.
  • Третій крок включає в себе вивчення інших нюансів, які не стосуються до спорту, таких як погодні умови або навіть свята, які можуть вплинути на кількість матчів кожної команди протягом сезону (наприклад, Різдво).

Після того, як ви виконали всі необхідні етапи, ви зможете отримати чітке уявлення про те, які фактори впливають на успіх команди протягом всього сезону і можуть вплинути на вашу ставку на тотал. За допомогою цих простих кроків, у вас буде більше шансів на перемогу.

Останні новини