Головна Блог Беттінг від А до Я Як знайти валуйні ставки або що таке ставки з перевагою?
Spotting Value Bets How to Find Opportunities with Favorable Odds

Як знайти валуйні ставки або що таке ставки з перевагою?

Визначення валуйності прогнозів ставок має вирішальне значення для максимізації потенційного прибутку в ставках на спорт.

Опубліковано 12 Лип 2023

Вміст статті:

У світі гральної індустрії існує безліч варіантів, які дозволяють зробити вигідні ставки та забезпечити стабільний приріст банкролу. Одним із ефективних методів є вивчення валуйних ставок у спортивних або фінансових подіях. Що означає термін валуйні ставки та як використовувати стратегію переваження для досягнення успіху у світі ставок – це питання, якому ми ретельно розглянемо в даній статті.

Що таке валуйні ставки?

Валуйні ставки, або ставки з перевагою – це система ставок, що полягає в пошуку коефіцієнтів, що дають перевагу над конкретним букмекером, і укладення пари на них. Якщо ви проаналізуєте матч і зрозумієте, що коефіцієнт на випадок події набагато вищий, ніж той, який пропонує букмекерська контора, то це і буде валуйною ставкою.

Отже, якщо ви не є професійним спортивним беттором, то можете розглядати валуйні ставки як звичайні ставки з деякими додатковими перевагами. Однак, перед тим, як зробити висновок, що конкретні коефіцієнти дають можливість робити ставку з перевагою, необхідно провести ретельні дослідження й розрахунки. Крім того, слід враховувати, що ставки з перевагою в основному використовуються в ставках на спорт, оскільки кожен випадок немає точної стандартної ймовірності виконання.

Валуйні ставки: Приклад розрахунку

Для кращого розуміння розглянемо приклад валуйної ставки: букмекер пропонує коефіцієнт 2.50 на те, що в футбольному матчі “Ліверпуль” переможе “Манчестер Сіті”. Щоб отримати значення коефіцієнта на даному ринку, необхідно застосувати формулу (1/десятковий коефіцієнт)*100. Це еквівалентно (1/2.5)*100, що дає 40%. Іншими словами, букмекер вважає, що ймовірність того, що “Ліверпуль” переможе “Манчестер Сіті”, становить 40%. Цю ж формулу можна застосувати й при розрахунку достовірної ймовірності, але в цей раз використовувати розраховані коефіцієнти. Наприклад, якщо ваш коефіцієнт дорівнює 2.2, то ймовірність буде дорівнювати (1/2.2)*100, що становить 45%, і це і є наша ймовірність випадку.

Які є види валуйних ставок?

Існують різні типи ставок на вартість в залежності від того, до якого ринку ставок вони належать. Щоб краще зрозуміти цю стратегію ставок, потрібно ознайомитися з видами ставок на вартість і їх особливостями. Нижче наведено детальне пояснення основних типів ставок, які потрібно знати.

Валуйні ставки на фаворитів

Фаворит – це команда, яка, найімовірніше, переможе в якомусь випадку. Відповідно, більшість фаворитів часто мають менші коефіцієнти порівняно з андердогами. Коли йдеться про стратегію ставок на вартість, після розрахунків ви зрозумієте, що ймовірність перемоги фаворита набагато вища, ніж стверджує букмекер. Отже, ви отримуєте можливість робити вигідні ставки на фаворитів.

Ставки на андердогів

Андердоги завжди вважаються слабшими командами з низькою ймовірністю перемоги в матчі. Це пояснюється тим, що вони завжди мають більші коефіцієнти. Але бувають випадки, коли ймовірність програшу андердогів набагато вища, ніж зазначено в коефіцієнтах букмекера. В цьому випадку ви самі можете робити ставки з валью на андердогів. Тому все, що від вас потрібно, – це укласти парина андердогів.

Ставки на нічию

Ставки на нічию або ставки на нічийний результат – це ще один вид ставок з перевагою. В цьому випадку оператор передбачає, що ймовірність того, що дві команди гратимуть вничию, набагато нижче, ніж ваша власна оцінка ймовірності. Отже, скористайтеся цією можливістю і зробіть ставку на нічию.

Ставки на андердога з азіатським гандикапом

Ставки на андердогів з азіатським гандикапом також можуть надати вам можливість робити вигідні ставки. У цьому випадку букмекер передбачає, що ймовірність програшу команди не так висока, і тому враховує це при укладанні пари з гандикапом. Все, що вам потрібно зробити, – це підтвердити вартість ставки та розмістити її, якщо значення більше одиниці.

Робити вигідні ставки простіше з надійною букмекерською конторою. FBR спільно з партнером GGBet пропонують не тільки високі коефіцієнти, широку спортивну лінію, але й крутий бонус у вигляді 350% на перший депозит. Ставте та перемагайте вже зараз!

Поетапний посібник з оцінки букмекерів і ринків

Ми знаємо, що таке валуйні ставки, як вони виглядають, і розглянули, як гравці можуть виявляти можливості для ставок з перевагою, але що ще потрібно знати беттору?

Ті, хто можуть визначити і послідовно використовувати цінні ставки, прагнуть отримати стабільний прибуток в довгостроковій перспективі. Вони не прагнуть вигравати кожного дня, кожного тижня або навіть кожного місяця.

Вони не покладаються на свою здатність передбачати результати, а прагнуть регулярно опережати ринок і отримувати невеликий відсоток прибутку з часом.

Окрім основних принципів, які потрібно дотримувати, ось ще декілька моментів, на які орієнтуються гравці на ставках.

Спеціалізація

Будь-який серйозний беттор буде спеціалізуватися, тобто зосереджуватися на певній сфері.

Просто в світі занадто багато подій, щоб брати участь у всіх, тому досвідчений беттор робить ставку на щось конкретне.

Наприклад, якщо ваш основний вид спорту – футбол, ви можете вибрати певну лігу, наприклад, французьку Лігу 2. Потрібно ознайомитися з командами цієї ліги, вивчити гравців, слідкувати за ними, зібрати якомога більше даних про дивізіон.

Не погано ще більше звузити коло пошуку й спеціалізуватися на ринках. Наприклад, робити ставки лише на ринки “азійського гандикапу” в обраній лізі. Слідкуйте та бувайте в курсі подій, що пов’язані з обраним вами ринком.

Прицінитися до подій

Як уже згадувалося раніше в цій статті, для визначення цінності подій беттори формують власні коефіцієнти, які потім використовують для порівняння з коефіцієнтами, пропонованими букмекерськими конторами.

Якщо ви серйозно налаштовані на те, щоб розібратися в ставках на вартість, то вам потрібно самостійно визначити ціну подій.

Високі коефіцієнти

Цінні беттори використовують високі коефіцієнти. Навіть якщо вам вдається зробити ставку за ціною, яку ви вважаєте вигідною, ви хочете отримати і кращі коефіцієнти.

Для цього використовуйте сайти порівняння. Подумайте про це так: ви хочете купити нову пару взуття й шукаєте вигідну ціну.

Ви знаєте, які туфлі вам потрібні, і знаєте, що зазвичай вони коштують $40. Бачите ці туфлі у першому магазині, і вони пропонуються по ціні $40. Ви могли б їх купити, але знаєте, що в навколишніх магазинах є ще кілька магазинів і вирішуєте заглянути в них.

У одному з цих магазинів взуття продається за $35. Перебуваючи на покупках, ви заощадили $5. Той же принцип слід застосовувати й в ставках.

Записуйте ставки

Слідкуйте за тим, що ви робите. Записуйте все.

Записуючи все, включаючи подію, тип валуй ставки, коефіцієнт, розмір ставки, виконання, прибуток / збиток, ви зможете отримати чітке уявлення про свої результати. З часом це допоможе вам оцінити, чи все йде добре, чи ні, і чи потрібно щось підправити.

Валуйні ставки: Висновок

Якщо ви можете зрозуміти та розрахувати істинну ймовірність спортивної події, ви можете розрахувати мінімальний прибутковий коефіцієнт. Як тільки ви знайдете це число, вам залишиться тільки знайти серед доступних коефіцієнтів можливість зробити ставку.

Якщо вам дають пораду або рекомендацію щодо ставок на спорт, запитайте у консультанта або служби БК, який є мінімальний прибутковий коефіцієнт для цього валуйного прогнозу. Як для того, щоб переконатися, що ви ставите вище цієї цифри, так і для того, щоб перевірити порадника, адже ви не зможете розрахувати можливість прибуткової ставки, не розрахувавши мінімальний прибутковий коефіцієнт.

Жодна ставка нижче мінімального прибуткового коефіцієнта не є валуюною. Також жодна ставка, зроблена без розуміння свого мінімального прибуткового коефіцієнта, не є валуюною. Будьте уважними та дотримуйтеся своєї системи ставок з перевагою.

Останні новини