Головна Блог Беттінг від А до Я Що таке ставки на тотал більше/менше: покрокова інструкція

Що таке ставки на тотал більше/менше: покрокова інструкція

Дізнайтеся, як робити ставки на більше/менше за допомогою покрокової інструкції.

Опубліковано 07 Кві 2023

Вміст статті:

Коли йдеться про ставки на спорт, одним із найпопулярніших видів ставок є ставка на тотал. У лінії букмекера тотал позначають літерами “Т”, “Б” – більше або “М” – менше. Ця ставка проста для розуміння, але її дуже складно спрогнозувати. Саме тому, ми підготували для вас покрокову інструкцію щодо ставок на тотал більше/менше.

Що таке ставки на тотал більше/менше?

Ставка на тотал більше/менше або просто ставка на тотал – це ставка на те, скільки очок (забитих голів, призначених кутових ударів тощо), на вашу думку, буде набрано під час гри. Перед початком будь-якої гри, на яку ви вирішили зробити ставку, букмекер встановлює лінію, а ви вирішуєте, чи буде кінцевий результат гри більшим або меншим за цю лінію.

Уболівальники зазвичай підтримують одну команду, чи то американський футбол, чи то баскетбол, чи то хокей, чи то теніс, чи то футбол. Однак іноді беттори можуть ставити на обидві команди, якщо зацікавлені у виграші.

Уявіть собі матч НБА між командами “Атланта Хокс” і “Майамі Хіт”, і беттор повинен поставити на те, що обидві команди заб’ють загалом понад 5 голів.

Ставка спрацює, якщо наприкінці гри буде забито рівно 5 голів, у цьому разі беттор отримає 100% своєї ставки назад.

Ставки на тотал більше/менше у футболі

Тотал у футболі – це кількість забитих голів, поданих кутових, фолів і пенальті. Коли ставити на тотал менше? У цьому випадку краще ставити на команди, які діють оборонно; немає замін захисників: воротарів, або півзахисників; прогнозуються несприятливі погодні умови (сильний дощ, снігопад, сильний вітер, спека); різниця в рівні команд незначна (не повинно бути явного фаворита і явного аутсайдера).

Найвідоміший тип ставок на тотал менше 2.5 голів – це метод, який передбачає участь у матчах найпопулярніших клубів світу, і в них мільйони шанувальників, багато з яких роблять ставки на улюблену команду. Букмекери можуть поставити загалом 2,5 приблизно рівних значень.

Наприклад, ви аналізуєте 15 попередніх матчів “Ліверпуля”; 8 з яких закінчилися з виграшною ставкою на тотал “менше”. Імовірність невисока, але коефіцієнти стабільно були вищими за 2,00, а іноді доходили і до 3,00.

Ставки тотал більше/менше в баскетболі

Тотал у баскетболі – ставка на результат команд у матчі/таймі/четверті. Найпоширеніший варіант цієї події – тотал, у якому підраховується кількість очок, набраних двома командами. Щоб виграти, ви повинні набрати більше/менше того, що пропонує лінія.

Приклад: ставка на зустріч НБА між “Детройтом” і “Клівлендом”. Виберемо тотал очок під (213,5) для коефіцієнта 1,90 і зробимо ставку на 1000 доларів. Якщо команди наберуть 213 очок або менше, ми отримаємо чистий виграш у розмірі 900 доларів (1000 * 1,90 = 1900). У разі, якщо рахунок не дорівнюватиме 214 або більше, ставка програє.

Ставки більше/менше в хокеї

Тотал у хокеї – це подія в букмекерській лінії, під якою мається на увазі кількість забитих очок. Як зазвичай, є два основних типи ринку – тотал менше і тотал більше. Існує й інша класифікація цих ринків у хокеї – класична (сумарна), за періодами, індивідуальна, статистична та інші.

Загальний тотал матчу – результативність двох команд за гру. Стандартний тотал менше/більше можна використовувати і в ставках на періоди.

Приклад: Ви поставили на тотал менше на $1000 у хокеї в матчі НХЛ “Бостон” – “Колорадо”: вибираємо ставку “ТМ(5,5)” з коефіцієнтом 2,10. Для перемоги нам потрібно, щоб команди забили не більше 5 голів за гру – тоді ми заробимо 2100 доларів (1000 * 2,10 = 2100 доларів). Якщо команда заб’є 6 і більше голів – ставка програє.

Ставки більше/менше в тенісі

Тотал у тенісі – парі з букмекерською конторою, за умовами якого гравець прогнозує кількість геймів, сетів та інші результати, що можуть статися в матчі.

ТБ можна використовувати в іграх, де в кожного спортсмена рівні шанси на перемогу. Якщо матч складається з п’яти сетів, тотал складе 42,5, що означає, що спортсмени можуть зіграти щонайменше чотири гри.

ТМ підходить для матчів, у яких одна сторона значно сильніша. Майже завжди ТМ передбачає мінімальну кількість сетів: 2 або 3.

Як працюють ставки на тотал?

Ставки “більше/менше” – це одна з найпростіших і потенційно прибуткових ставок, оскільки вона доступна майже в кожному виді спорту. То як же все це працює?

Перш ніж встановити лінію, букмекери підраховують, як, на їхню думку, кожна команда виступить у грі, а потім об’єднують це в один коефіцієнт. Якщо беттор вважає, що результат гри буде більшим, ніж лінія, встановлена букмекером, він робить ставку на ТБ.

Вам слід вибрати ставку ТМ, якщо ви вважаєте, що підсумковий рахунок буде меншим.

Коли ставка збігається з лінією коефіцієнта, беттор може отримати свої гроші назад незалежно від виграшу або програшу.

Як читати лінії ставок “більше/менше”?

Ставка на лінію “більше/менше” у спорті – це ставка, в якій враховується тільки загальна кількість очок, набраних у грі. Наприклад, якщо лінія у букмекера для ставки на тотал у бейсбольній грі дорівнює 5,5, то ставка на “Б” виграє, якщо обидві команди наберуть у сумі менше п’яти очок, ставка на “М” пройде.

Незалежно від того, на який вид спорту ви плануєте поставити, і чи буде одна команда лідирувати над іншою, ви можете зробити ставку на лінію тотала очок.

Як правило, коефіцієнти на ставки “більше” і “менше” однакові. Це пов’язано з тим, що букмекер завжди намагається встановити таку лінію, яка приверне рівну кількість гравців з обох сторін лінії.

Покрокова інструкція

 1. По-перше, вам потрібно знайти беттінгову платформу, яка пропонує ставки більше/менше.
 2. Щойно ви знайшли платформу, створіть обліковий запис і внесіть кошти.
 3. Після того як ви створили акаунт, ви можете почати робити ставки.
 4. Щоб зробити ставку більше/менше, просто виберіть подію, на яку ви хочете зробити ставку, а потім виберіть тип ставки “Тотал більше/менше”.
 5. Наступним кроком буде вибір того, чи буде підсумковий рахунок більшим або меншим за вказану лінію.
 6. Після того як ви зробили свій вибір, просто натисніть кнопку “Зробити ставку”, і ваша ставка буде розміщена.
 7. Як і всі спортивні ставки, тип ставок “більше/менше” спочатку може здатися заплутаним. Але щойно ви дізнаєтеся основи, ви побачите, що насправді все дуже просто.

Переваги та недоліки ставок на тотал

Оскільки це найпростіша і одна з найприбутковіших ставок – як ми вже згадували – новачки можуть вибрати ставку на тотал “більше/менше” для старту у сфері беттінгу.

Як і всі інші ставки, ставки Б/М мають свої переваги та недоліки.

Переваги:

 • Ринок Б/М дає гравцям хорошу альтернативу ставкам на грошову лінію і спред;
 • обидві команди працюють на ваш успіх;
 • висока ймовірність виграшу;
 • це найпростіший для розуміння вид ставок.

Недоліки:

Незважаючи на те, що аналіз команд допоможе вам робити ставки більш розумно, все ж неможливо, щоб він був на 100% точним, оскільки статистика не завжди допомагає при прогнозах.

 • Ставки на “більше/менше” можуть бути складними для прогнозування;
 • існує велика ймовірність програти свою ставку, якщо ви не зможете точно передбачити результат;
 • виплати за ставками на тотал, як правило, нижчі, ніж за іншими видами ставок.
 • Коли ви тільки починаєте свій шлях у світ ставок, ставки на тотал стануть чудовим початком для знайомства зі світом азартних ігор. Вам просто потрібно вирішити, на який вид спорту ви хочете зробити ставку, а потім на яку конкретну гру в рамках цього виду спорту ви хочете зробити ставку. Але, як і перед кожною ставкою, ви маєте визначитися із сумою, якою ви можете ризикнути, і тільки потім робити ставку.

FAQ

 • Як зробити ставку на тотал?

Гравець робить ставку на те, що загальна кількість очок, набраних у грі, буде вищою або нижчою за встановлену букмекером лінію (“більше або менше”). Якщо беттор правильно передбачить результат, його ставка виграє.

 • Як читати лінії ставок “Більше/Меньше”?

Ставка “більше” означає, що ви вважаєте, що дві команди разом заб’ють більше голів, очок, геймів або сетів, ніж зазначено в лінії у БК. А ставка “менше” означає, що ви вважаєте, що результативність команд буде меншою за вказану.

 • Як рахувати тотал?

Наприклад, якщо в букмекерській конторі вказано ставку на тотал із коефіцієнтом 5,5, у цьому разі ставка на ТБ пройде, якщо обидві команди наберуть шість або більше очок. У той час як ставка на ТМ виграє, якщо вони наберуть у сумі п’ять очок або менше.

 • Що означає ТМ 4,5?

Тотал менше 4,5 означає те, що в матчі або ігровому відрізку буде набрано не більше чотирьох очок на обрану подію: голи, кутові, пенальті.

 • Що означає ТБ 2,5?

Коли гравець вибирає ставку на більш ніж 2.5 очок, він виграє за будь-якого розкладу, якщо команди забивають 3 і більше голів.

 • Що означає ТБ 1,5 у ставках?

Тотал більше 1,5 означає, що на даному відрізку матчу (або в усій грі) буде два і більше голи, пенальті, очок, фолів або інших статистичних подій.

 • Чи можна поставити на нічию?

Ставки приймаються на перемогу 1-ї або 2-ї команди. Якщо матч закінчується внічию, ставки на гру повертаються.

 • Чи враховується додатковий час у ставках “більше/менше”?

Очки, набрані в овертаймі, враховуються під час розрахунку ставки більше/менше.

Останні новини