Головна Блог Беттінг від А до Я Система ставок Паролі: Покрокове керівництво

Система ставок Паролі: Покрокове керівництво

FBR пропонує вам ознайомитися з системою ставок Паролі, а також як вона працює і які у неї є переваги та недоліки.

Опубліковано 12 Кві 2023

Вміст статті:

Азартні ігри завжди потребують певної стратегії при розміщенні ставок. Деякі стратегії позиціонуються як ставки без ризику, інші працюють на підвищення ймовірності вибору переможця. Однак будь-яка система допомагає вам передбачити результат, і тут на сайті Free Betting Reviews ми розглянемо стратегію Паролі, яка допоможе спортивним бетторам отримати перевагу при розміщенні ставок.

Стратегія Паролі базується на принципах, ймовірностях і припущеннях, що робить її на рівні вище від інших стратегій гемблінгу. Слід відразу зауважити, що Паролі – це не безризикова і не безпрограшна стратегія; вона має справу з ймовірністю та з тим, як вона може збільшити ваші шанси на виграш та уникнення тривалих програшів.

Система ставок Паролі, що це таке?

Система Паролі – це різновид позитивної прогресії ставок. Найчастіше вона використовується в таких іграх, як рулетка та блекджек, але може застосовуватися і в ставках на спорт – за умови, що ви вибираєте ставки з коефіцієнтами приблизно 50/50.

На відміну від системи Мартінгейла, яка вимагає подвоєння ставки після програшу, в системі Паролі ви подвоюєте кожну ставку після перемоги, доки не буде досягнуто трьох перемог поспіль. У цей момент ви фіксуєте свій прибуток і повертаєтеся до першоначальної ставки. У разі програшу ви одразу повертаєтеся до першоначальної ставки – таким чином, ви ніколи не зіткнетесь з великими втратами через прогресії.

Вона збільшує шанси на виграш при ставках на підвищені коефіцієнти. Бачачи успіх у своїх ставках, гравці збільшують розмір ставки, щоб максимізувати прибуток. Багато бетторів відзначають, що система ставок Паролі працює ефективно. Ви можете використовувати систему ставок Мартінгейла з від’ємною прогресією, але в цьому випадку ви ризикуєте дуже багато ради невеликої вигоди.

Основні правила використання системи Паролі

 • Визначте свою ставку.
 • Подвоюйте ставку при перемозі.
 • Припиніть збільшувати ставку після 3 перемог поспіль.
 • При програші ставки повертайтеся до першоначальної ставки.

У яких випадках варто використовувати систему?

Ця система ставок не підходить для гравців, які не настроєні на довгострокову перспективу ставок. Її слід використовувати тим бетторам, які мають кілька перемог або програшів поспіль. Якщо гравець не зробить трьох переможних ставок поспіль, краще вибрати іншу стратегію. Також, Паролі можна використовувати тільки при детальному аналізі матчу. Беттори повинні робити ставки на події з коефіцієнтами 2,0. Ймовірність таких подій складає менше 50% (не забувайте про маржу букмекера). Брати матчі без розбору і ставити на все підряд неможливо в цьому випадку. При аналізі гри потрібно враховувати:

 • мотивація команди/гравця;
 • попередні результати;
 • статистика зустрічей команд;
 • стратегія тренера;
 • погода в день матчу;
 • вплив негативних чуток і скандалів;
 • стартовий склад команди;
 • травми.

Переваги та недоліки системи ставок Паролі

Краща частина системи Паролі полягає в тому, що це відмінний спосіб практикувати раціональне управління банкроллом. Якщо ви будете точно дотримуватися системи, ви ніколи не згорите в полюванні за втратами і не будете робити занадто великі ставки.

Це одна з найпростіших систем ставок, якщо не найпростіша в освоєнні. Навіть беттори без великого досвіду без проблем освоять Паролі.

В цілому, система Паролі забезпечує збалансований, консервативний підхід, який ідеально підходить для тих, хто тільки освоюється або достатньо терплячий для постійного етапного зростання. Ви ніколи не виграєте надзвичайні суми грошей, але й не збанкрутуєте швидко. Навіть якщо ви зіткнетесь з періодами невдач, втрати завдадуть мінімальної шкоди вашому банкроллу. На відміну від інших систем прогресії, ймовірність зібрати їхню дохідність, слідуючи системі Паролі, крайньо мала.

З іншого боку, весь успіх системи залежить від того, виграєте ви три ставки поспіль. Виграш трьох ставок поспіль при рівних коефіцієнтах так само маловірний, як і програш трьох ставок поспіль. Система статистично не може значно покращити ймовірність того, що ви будете вигравати протягом тривалого часу. Неможливо визначити, скільки часу потрібно для того, щоб зробити три переможних ставки поспіль. Ви повинні бути готові до тривалих періодів невеликих втрат. Щоб підсумувати написане вище:

Переваги

 • система Паролі дозволяє гравцю контролювати свій бюджет та управляти своїми ризиками;
 • дозволяє гравцю підвищити свої шанси на успіх завдяки збільшенню розміру ставки після кожної перемоги;
 • дозволяє гравцю гнучко реагувати на зміни в коефіцієнтах та вибирати оптимальну стратегію для кожного конкретного матчу.

Недоліки

 • система потребує від гравця постійного контролю над своїм бюджетом та розміром ставок, що може бути складно для новачків у спортивному беттингу;
 • може призвести до значних збитків, якщо гравець не має достатньо коштів на рахунку, щоб покрити послідовність ставок;
 • може не працювати у випадку, якщо гравець вибрав неправильну послідовність збільшення ставок, яка не відповідає його стилю гри та уподобанням.

У порівнянні з деякими іншими системами, система Паролі трохи слабша. Деякі системи пропонують імовірність високого виграшу, тоді як інші можуть запропонувати невеликий виграш, але регулярно. Система Паролі не є ні тим, ні іншим, оскільки у вас немає ні ймовірності короткострокового виграшу, ні шансів на крупний виграш.

Однак система Паролі є однією з найпопулярніших та гнучких систем ставок у спортивному беттингу, тому що дозволить вам мінімізувати ризики та не втратити розум від крупних виграшів. Тож, якщо ви шукаєте можливість робити ставки у довгостроковій перспективі, ця система стане для вас ідеальним варіантом. Щоб отримати більше порад та ідей у світі беттінгу, слідкуйте за оновленнями на Free Betting Reviews!

Останні новини