Головна Блог Беттінг від А до Я Система 2 з 3: Принцип роботи стратегії ставок
3 Betting Systems for Sports Gambling (936x348)

Система 2 з 3: Принцип роботи стратегії ставок

Докладний посібник про систему ставок 2/3, унікальну стратегію, яка є ключем до успіху для ваших ставок.

Опубліковано 27 Чер 2023

Вміст статті:

При розміщенні ставок можливості всіх спортивних бетторів практично безмежні. Букмекери пропонують гравцям широкий вибір видів спорту та різних ринків в межах окремих подій, щоб визначити ставку, яка найкраще відповідає їх смакам, вподобанням та стратегіям ставок, таким як система 2 із 3.

Вболівальники спорту та беттори також знайдуть комбіновані ставки в усіх варіантах. Це система, в якій кілька ставок робляться одночасно, а кінцевий результат залежить від комбінації подій.

Вони, як правило, є досить цікавими як для бетторів, так і для букмекерів. Вивчення систем ставок 2/3 (дві з трьох) та того, що пропонують комбіновані ставки, є вихідною точкою для отримання максимальної вигоди від будь-якої стратегії ставок.

Що таке комбіновані ставки за системою 2/3?

Усі ставки поділяються на два основних типи: прості та комбіновані. Проста ставка – це ставка, в якій використовується тільки один вибір або результат. Гарним прикладом є переможець тенісного матчу чи ставка на кількість очок у футбольному матчі.

З іншого боку, комбіновані ставки іноді включають в себе більше одного вибору. Тут прикладом підходящі такі види ставок, як переможець тенісного матчу плюс кількість набраних очок.

Ключем до комбінованих ставок є множення коефіцієнтів на обрані варіанти. Отже, виграш і прибуток вище. Однак для того, щоб ставка виявилась виграшною, всі варіанти повинні бути правильними. Тому чим більше змінних в комбінованій ставці, тим складніше досягти результату. Крім того, чим більший ризик, тим більше прибуток, тому беттор повинен знайти баланс між ризиком та можливим прибутком.

Як правило, комбіновані ставки повинні включати ринки різних подій. Хоча останній вимога справедлива у багатьох випадках, більшість букмекерських контор сьогодні пропонують комбіновані ставки, в яких беттори можуть обирати комбінації в межах одних і тих же ринків або подій.

Система 2 із 3: Приклад

Як розраховується система 2 із 3? Припустимо, ми обрали три результати різних подій з наступними коефіцієнтами:

К1 – 1,64;

К2 – 1,73;

К3 – 1,87.

Враховуючи, що наш банкролл становить $ 1000, а ставка на кожен з результатів повинна складати 3% від його загальної суми – виявляється, що на кожен результат ми можемо поставити $ 30.

Спочатку ми робимо дві ставки на результати К1 і К2, а потім чекаємо остаточного результату події:

 1. Якщо обидві ставки виграють – отримуємо прибуток (30*1,64 + 30*1,73) = 49,2 + 51,9 = $ 101,1 і закриваємо лінію, не роблячи третьої ставки.
 1. У разі, якщо ставка на К1 виграє, а друга (К2) програє – робимо третю ставку на К3. Якщо ця ставка окупиться, отримаємо наступну ситуацію:

Сума всіх ставок складає $ 90.

Прибуток від ставок – (1,64 * 30 + 1,87 * 30) = 49,2 + 56,1 = $ 105,3

Чистий прибуток – 105,3 – 90 = $ 15,3

 1. Якщо ставка на К1 виграє, а наступні ставки на К2 та К3 програють, то ми залишаємось в збитку на: 90 – (1,64 * 30) = $ 40,8

Як бачите, дана стратегія досить ефективна для ставок, але у неї є свої плюси та мінуси, на яких ми хотіли б зупинитися детальніше.

Один з головних переваг – для отримання прибутку повинні виграти не всі результати, а тільки два з трьох. Якщо виграє тільки один результат, то беттор не отримає прибутку, але збитки будуть не настільки відчутними, як у випадку з багатьма іншими стратегіями.

Крім того, не забувайте, що для застосування системи коефіцієнт повинен бути не вище 2,1. Завдяки цьому шанси на виграш обраної ставки збільшуються.

Серед недоліків можна відзначити той факт, що в разі тривалої серії невдаліх ставок гравець може втратити значну частину банкролла, який потім буде важко відіграти.

Однак, якщо беттор уважно аналізує події та вчиться знаходити завищені коефіцієнти – ризик програшів значно знижується.

Популярні види комбінованих ставок

При складанні комбінованих ставок беттори можуть включати стільки варіантів, скільки захочуть. Але, звичайно, букмекери можуть встановити обмеження на кількість варіантів, зазвичай 12. Це порівняно велика кількість показує, наскільки гнучкими стали деякі букмекерські контори.

Коли гравці додають варіанти до свого купона, вони бачать, що поряд з коефіцієнтами множник з’являється різні варіанти в залежності від кількості зроблених ставок. Наприклад, ставка на вибір з коефіцієнтом x3 означає, що беттор робить ставку на три варіанти або результати. Ось як виглядають деякі з цих ставок:

 • Подвійні комбіновані ставки

Як видно з назви, подвійна комбінована ставка – це ставка, в якій беттори мають тільки два варіанти. Розрахунок загального коефіцієнту простий: потрібно перемножити коефіцієнти обох команд. Це найбезпечніший режим комбінованих ставок, оскільки для виграшу беттору достатньо зробити два вибори.

У квитку ставка відображається як подвійна з коефіцієнтом множення один (1x). Це означає, що беттор зробив одну ставку, хоча вона складається з декількох частин.

 • Трійні комбіновані ставки

Якщо беттори додають третій вибір до купона ставки, вони складають трійну комбінацію, в якій всі три вибори повинні бути правильними, щоб виграти. На квитку та згідно з принципами ставок на спорт беттори побачать, що слово “трійна” (triple) з’являється з коефіцієнтом множення x1. Однак в рамках цієї трійної ставки беттори також можуть комбінувати події, утворюючи подвійні ставки з коефіцієнтом x3.

У цьому випадку беттори не втрачають всю ставку в разі програшу матчу. Ще один варіант комбінованих ставок з трьох варіантів – триксі. Цей унікальний варіант включає трійні та три можливі подвійні експрес-ставки системи 2 з 3 між усіма виборами.

Ставки на декілька комбінацій

Болельщик може зробити декілька прогнозів в межах будь-якої комбінованої ставки, а беттор може укласти кілька парі, об’єднавши всі ставки. Існує до семи видів комбінованих ставок з більш ніж трьома комбінаціями ставок:

 • Триксі: чотири ставки, що об’єднують три вибори. Тут беттори вибирають три подвійні та одну трійну ставку; для отримання прибутку вони повинні відгадати два вибори.
 • Патент: сім ставок, що об’єднують три вибори. Тут беттори роблять ставки на три одиночні, три подвійні та одну трійну.
 • Янкі: 11 ставок, що об’єднують чотири прогнози. Сюди входять шість подвійних, чотири трійні та одна чотверта.
 • Супер Янкі: 26 ставок, які об’єднують п’ять прогнозів. Тут десять подвійних, десять трійних, п’ять чотвертих та одна п’ятерта.
 • Хайнц: 57 ставок, що об’єднують шість прогнозів. Є 15 подвійних, 20 трійних, 15 чотвертих, шість п’ятертих та одна шестерта (перемога в шести змаганнях за сезон або рік).
 • Супер Хайнц: 120 ставок, які об’єднують сім прогнозів. Тут є 21 двійка, 35 троєк, 35 чотирьох, 21 п’ятірки, сім шестірок та одна сімірка.
 • Голіаф: 247 ставок, які об’єднують вісім варіантів. Тут 28 подвійних, 56 трійних, 70 чотирьох, 56 п’ятірних, 28 шестерних, вісім семикратних та один восьмикратний.
 • Lucky 15: 15 ставок, які об’єднують чотири варіанти.
 • Lucky 31: 31 ставка, що поєднує п’ять варіантів.
 • Lucky 63: 63 ставки, що поєднують шість варіантів.

Як зробити комбіновану ставку?

Розмістити комбіновану ставку, наприклад систему 2/3, дуже просто. Користувачам просто потрібно увійти на свій улюблений букмекерський сайт та перейти до подій, які вони зацікавлені в комбінуванні. Кожного разу, коли беттори вибирають ринок, букмекер додає їх до квитка та типи комбінованих ставок, які вони можуть зробити.

Коефіцієнт множення та коефіцієнти також з’являться в деталях букмекерського квитка. Потім користувачам просто потрібно ввести суму, яку вони хочуть поставити, і вони отримають розрахунок потенційного прибутку, який вони отримають в разі успіху.

У той час, як беттори додають прогнози до свого квитка, з’являються повідомлення або іконки, які дають їм можливість вивести гроші та закрити ставку досрочно, щоб забезпечити собі хоча б невеликий прибуток. Після того, як беттори заповнять бланк ставки, вказавши всі прогнози, які вони хочуть об’єднати, тип комбінації та загальну суму ставки, вони просто повинні підтвердити процес.

Система 2 із 3:Переваги та недоліки комбінованих ставок

Як можна було помітити з огляду системи 2/3 та комбінованої системи ставок, ці види ставок мають багато переваг. Однак вони мають і недоліки. У всіх ставок є плюси та мінуси, але їх аналіз – це завжди перевага.

Те ж саме стосується й різних ринків ставок, оскільки всі ринки ставок мають свої сильні та слабкі сторони. Дуже важливо повністю зрозуміти систему, яку ви використовуєте для укладання пари, та визначити, де криються потенційні слабкі місця. Тому, перед тим, як продовжувати робити комбіновані ставки, бетторам рекомендується оцінити плюси та мінуси всіх систем, включаючи систему 2/3 та інші комбіновані методи.

Наведемо деякі з переваг:

 • Більшість гравців можуть отримати величезну вигоду у вигляді потенційно більших виплат, бонусів та рекламних акцій, які можуть застосовуватися до цих типів ставок.
 • Існує також широкий вибір типів комбінованих ставок, щоб зробити свою гру захоплюючою та різноманітною.
 • Ці ставки також дозволяють бетторам отримати вигоду при найнижчих коефіцієнтах.
 • Деякі беттори відмічають, що ці ставки просто одні з найцікавіших на ринку.

Однак, з іншого боку, ставки по системі 2/3 або комбіновані ставки також мають певні недоліки:

 • Чим більше варіантів ставок, тим вище ризик програти пару.
 • Беттори також можуть занадто захопитися, побачивши потенційні виплати.
 • Кожна ставка повинна бути ретельно проаналізована та обдумана.
 • Не завжди підходить для довгострокових стратегій ставок.
 • Система 2 з 3 здатна приносити реальний дохід на довгостроковій основі, але тільки в разі тщательного аналізу подій для ставок та, в ідеалі, уміння знаходити завищені коефіцієнти.

У висновку відмітимо, що для успішної реалізації цієї стратегії автори системи рекомендують об’єднувати ланцюжки з 3 ставок в серії. Наприклад, 10 ланцюжків (30 ставок) в одній серії.

При цьому окремі ланцюжки можуть виявитися повністю програшними, але загальний баланс виграшних ставок повинен складати 20 виграшних при 10 програшних. За словами створювачів системи, досягнути таких результатів досить реально при правильному аналізі обраних подій. Щоб отримувати більше корисних порад та стратегій, слідкуйте за оновленнями на FBR!

Останні новини