Головна Блог Беттінг від А до Я Ставки на пляжний волейбол: Поради та види ставок

Ставки на пляжний волейбол: Поради та види ставок

У світі пляжного волейболу ставки на спорт стали невід'ємною частиною азарту і хвилювання, що супроводжують кожен сет.

Опубліковано 15 Сер 2023

Вміст статті:

Пляжний волейбол – це не лише захоплюючий спортивний вид, який привертає тисячі прихильників по всьому світу, але й цікава галузь для тих, хто хоче додати до своєї страсті до спорту складовий елемент азарту. Ставки на пляжний волейбол дають можливість не тільки підтримувати улюблені команди, але і отримувати задоволення від аналізу тактики, фізичної підготовки та стратегії гравців. У даній статті ми розглянемо різноманітні типи ставок на пляжний волейбол, а також поділимося цінними порадами щодо розробки успішної стратегії.

Поради щодо ставок на пляжний волейбол

Щоб успішно робити ставки на пляжний волейбол, бетторові необхідно вивчити не тільки правила гри, а й способи розміщення ставок. Відповідно до цього необхідно ретельно вивчити та ознайомитися з різними аспектами ставок на пляжний волейбол.

Виходячи з цього, нижче подано поради та стратегії ставок на пляжний волейбол, які необхідно пам’ятати кожен раз, коли ви хочете зробити правильну ставку.

 • Оберіть надійного букмекера для ставок на пляжний волейбол. Першим кроком на шляху до укладання пари на пляжний волейбол є пошук букмекера, який пропонує все, що вам потрібно щодо цього виду спорту. Від конкурентоздатних коефіцієнтів та вигідних бонусів до широкого вибору ринків та подій.
 • Слідкуйте за прогнозами погоди. Пляжний волейбол – це вид спорту на відкритому повітрі, тому він значно залежить від погодних умов. Наглядним прикладом є те, як вітер впливає на польот м’яча, оскільки він має невелику вагу.
 • Слідкуйте за прогнозами на пляжний волейбол. Ніщо не зрівняється з доречною порадою або прогнозом досвідченого експерта з пляжного волейболу при розміщенні ставки. Прогнози експертів надають цінну інформацію, особливо коли йдеться про складні ставки. Отримавши пораду від експерта з пляжного волейболу, постарайтесь максимально вивчити її, перш ніж використовувати.
 • Не забувайте про важливі фактори, які впливають на результати в пляжному волейболі. Приймаючи рішення про те, як робити ставку на матч з пляжного волейболу, важливо враховувати різні фактори. До них відносяться хвороби та травми гравців, якість піску, динаміка команд та розклад турнірів.
 • Скористайтеся акціями та бонусами в ставках на спорт. Бонуси та акції в ставках на пляжний волейбол дозволяють збільшити свій банкрол без зайвих витрат. Тому пропонуємо вам букмекера Melbet, який пропонує щедрі акції з вигідними для гравця умовами.

Правила гри в пляжний волейбол

В даній статті ми розглянемо різноманітні типи ставок на пляжний волейбол, а також поділимося цінними порадами щодо розробки успішної стратегії для захоплюючого світу спортивних ставок на цей динамічний та захоплююючий вид спорту.

 • Ігрове поле. Пляжний волейбол грається на полі з піску довжиною 16 метрів і шириною 8 метрів. Поле розділено на дві частини сіткою висотою 2,43 метра для чоловіків та 2,24 метра для жінок.
 • Команди. Кожна команда складається з двох гравців. Велика співпраця та синхронізація між партнерами – запорука успіху!
 • Початок гри. Гра починається подачею м’яча однієї з команд. Перший підкидаючий вибирається жеребом або монеткою.
 • Подача та обмін м’ячем. Подача виконується з задньої частини поля. М’яч повинен перетнути сітку і опинитися в полі суперника. Після кожного розіграшу, гравці міняються місцями за годинниковою стрілкою.
 • Доторкання м’яча. Гравці мають право робити не більше трьох доторків м’яча перед відправкою його на сторону суперника. Доторкання блоку не враховується в цей ліміт.
 • Подвійне доторкання. Неможливо доторкнутися м’яча двічі поспіль, за винятком випадків блокування.
 • Атака та блок. Атака – це спроба відправити м’яч на пол суперника. Блок – спроба зупинити атаку суперника. Якщо блокування виконано успішно й м’яч відправляється на сторону суперника, це враховується як успішне доторкання.
 • Попадання в аут чи поза полем. М’яч вважається поза полем, якщо він доторкається землі або лінії. Якщо м’яч вилітає за межі поля, суперник отримує очко.
 • Завершення гри. Команда, яка набрала першою 21 очко (чи 15 очок у випадку короткої гри), перемагає партію. Необхідний розрив у 2 очки для перемоги.
 • Спортивна етика. Пляжний волейбол – це не тільки про змагання, але і про повагу. Поведінка повинна бути спортивною та дружелюбною, як на піску, так і за його межами.

Ставки на пляжний волейбол: види та поради

Кінцевий рахунок в пляжному волейболі, як і в звичайному, визначається за виграними сетами. Для перемоги над суперником необхідно виграти два сети з трьох.

 • Ставки на результат. Самий простий вид – це ставки на результат матчу пляжного волейболу. В пляжному волейболі не буває нічій, тому є тільки два варіанти: перемога першої (П1) або другої команди (П2).
 • Ставка на різницю по сетах. Максимальна різниця в рахунку між командами в пляжному волейболі становить 2:0. Відповідно, існує тільки два види коефіцієнтів: Ф1 (-1.5 / 1.5) або Ф2 (-1.5 / 1.5).
 • Ставка на фору по набраних очках. Оскільки максимальна різниця по сетах може становити тільки 2:0, коефіцієнти, запропоновані на набрані очки, можуть сильно відрізнятися. Досвідчені гравці віддають перевагу ставкам на фору по очках.
 • Ставки на перемогу в кожному сеті. Щоб виграти весь матч, команді необхідно виграти в двох сетах. В лініях ставок на цей вид спорту можна вибрати варіант, при якому команда переможе кожен окремий сет.
 • Ставки на тотали. У пляжному волейболі існує своя система визначення переможця: перші два сети розігруються до 21 очка, останній сет (вирішальний) – до 15 очків. При цьому для перемоги в кожному сеті різниця в рахунку повинна становити не менше двох очок. Тобто при рахунку 21:21 гра буде продовжуватися, поки одна з команд не буде вести два очка. Ця система відображена в ставках на тотали. В лініях можна зустріти тотали на рівні 80 або 100 очків.
 • Ставки на точний рахунок. У пляжному волейболі існує тільки чотири можливих точних рахунки по закінченню змагань: 2:0, 2:1, 0:2, 1:2. Тому ставки на точний рахунок в цьому виді спорту досить популярні серед гравців.
 • Ставки на волейбол в лайві. Даний вид ставок надає можливість робити ставки у режимі реального часу, під час самого змагання. Ставки на спорт, пов’язані з пляжним волейболом, дозволяють прихильникам ще глибше зануритися в атмосферу змагань та прочувати кожен момент матчу.

Де знайти сайти ставок на волейбол?

Кожен новий сайт, що з’являється на ринку, представляє себе як найкращий. Однак не всі ці сайти є відмінними платформами для ставок на пляжний волейбол.

Тільки кращі букмекерські контори пропонують вигідні коефіцієнти та кращий вибір ринків. При грамотному підході навіть можна знайти букмекера, який дає поради щодо ставок на волейбол. Тому, перед тим, як зробити ставку, завжди необхідно оцінити свої можливості.

Гарний букмекер враховує, що у бетторів різні смаки, і пропонує різні типи ринків з високими коефіцієнтами, вигідними для гравця. Існує лише невелика кількість сайтів, що пропонують ставки на волейбол, які є чесними та пропонують кращі можливості.

 • 1XBET
 • Stake
 • Melbet
 • 22BET
 • Betway

При оцінці букмекерів слід звернути увагу на такі фактори, як: ліцензування та наявність бонусів. Також необхідно знайти сайти, що пропонують більший вибір ринків на більшу кількість волейбольних турнірів. На завершення слід зауважити, що ставки на пляжний волейбол – це захоплююче та потенційно прибуткове хобі, яким можуть насолоджуватися беттори будь-якого рівня.

Останні новини