Головна Блог Беттінг від А до Я Ставки на Valorant: Де та як робити ставки на кіберспорт?
Valorant betting

Ставки на Valorant: Де та як робити ставки на кіберспорт?

Розберіться в основних аспектах ставок, виборі команд, аналізі матчів і багато іншого, щоб збільшити свої шанси на виграш.

Опубліковано 11 Вер 2023

Вміст статті:

Valorant – новий проект у професійному кіберспорті. Цей круговий шутер від першої особи (FPS) був створений компанією Riot Games, створювачем League of Legends. Valorant з самого початку свого проекту Project A задумувалася як швидко розвиваючася, добре збалансована гра. Вона є прямим конкурентом таких ігор, як Overwatch, CS: GO та Rainbow Six Siege. Давайте розберемося, як робити ставки на Valorant, які особливості є у грі та багато іншого.

Геймплей Valorant

Valorant – це безкоштовна тактична гра-шутер з персонажами. Команди з п’яти гравців протистоять один одному. У багатьох відношеннях гра поєднує в собі елементи двох інших улюблених ігор – CSGO та Overwatch. Команди виступають у ролі атакуючих або захисників, які намагаються встановити “спайк” (бомбу), а захисники – завадити їм у цьому.

Атакуюча команда перемагає, якщо успішно встановлює “спайк” і захищається від його обезшкодження до кінця гри. Вони також перемагають, якщо вбивають всіх захисників. Захисники перемагають, якщо знищать кожного члена атакуючої команди до того, як “спайк” буде встановлено, або обезшкоджено.

Кожна команда, що складається з п’яти людей, під час матчу виконує ролі атакуючого та захисника. Кожен матч триває максимум 25 раундів, тобто перемагає та команда, яка першою виграє 13 раундів. Навіть при можливих 25 раундах матч може закінчитися всього за вісім хвилин. Особливо якщо обидві команди грають дуже агресивно та настійливо.

Поклонники CSGO навряд чи не побачать багато спільного в структурі гри. Valorant також нагадує CSGO за принципом роботи системи зброї та способами придбання зброї. Відмінність полягає в тому, що персонажі можуть отримувати статус “агентів”, яке наділяє їх особливими здібностями, наприклад, здатністю лікувати. Далі ми розглянемо, як працюють ставки в Valorant.

Найбільші події для ставок на Valorant

Оскільки Valorant є продуктом Riot Games, то не дивно, що в нього є один головний чемпіонат. Вся система гри обертається навколо цього чемпіонату, як і в League of Legends.

Valorant Champions Tour – це глобальний турнір, за яким стоїть слідкувати. Це також турнірна екосистема, яка розтягнута на цілий рік, більш-менш, так що це головне подією, на яку шанувальники бувають прив’язані протягом тривалого часу. А оскільки число гравців гри постійно зростає, росте і популярність VALORANT Champions Tour.

Робіть ставки на Valorant та інші кіберспортивні події разом з GGBet! А також, отримайте невероятний 200% бонус на депозит та збільште свій банкролл для ставок на улюблені ігри. Не пропустіть шанс збільшити свої виграші з GGBet!

Бонус від GGBet

П’ять найважливіших порад щодо ставок на Valorant

Ставки на Valorant стали невід’ємною частиною для шанувальників гри та бетторів. Проте, щоб збільшити свої шанси на успіх і уникнути втрат грошей, необхідно дотримуватися декількох важливих порад. Ось декілька ключових рекомендацій для ставок на Valorant.

 • Вивчайте гру та команди. Перш ніж робити ставки, ви повинні добре розібратися в механіці гри та знати команди та гравців. Слідкуйте за турнірами та лігами, вивчайте статистику та стратегії. Що більше ви знаєте про Valorant, то краще зможете прогнозувати результати.
 • Керуйте своїм банкролом. Один з найважливіших аспектів ставок – це вміння керувати своїм бюджетом. Встановіть максимальну суму, яку ви готові витратити на ставки, та дотримуйтеся її. Ніколи не робіть ставки більше, ніж ви можете собі дозволити втратити.
 • Аналізуйте поточну форму та склад команд. Склад команди та їх поточна форма можуть сильно впливати на вихід матчу. Перевірте, чи є в команді відсутні гравці або зміни в складі. Це може позначитися на результаті.
 • Розумійте карти та стратегії. Valorant – це гра, де вибір карти та стратегії грають велику роль. Деякі команди можуть бути сильнішими на певних картах. Вивчайте карти та зрозумійте, які стратегії найчастіше використовуються на них.
 • Використовуйте інформацію про коефіцієнти та ставте обережно. Не завжди варто ставити на фаворитів. Іноді недооцінені команди можуть перемогти. Порівнюйте коефіцієнти різних букмекерів та шукайте ставки з хорошим співвідношенням ризику та виграшу.
 • Приділяйте велику увагу таким речам, як новини про команди або дати ігор, сюжети команд перед важливими подіями. Так, це ще одна з тих речей, які спочатку можуть здатися глупими, але насправді вони можуть суттєво полегшити вам ставки на Valorant.

Де робити ставки на Valorant?

При виборі місця для ставок на Valorant обов’язково переконайтеся в його надійності та ліцензії. Також зверніть увагу на доступні способи депозиту та виведення коштів, а також на бонуси та акції, які можуть покращити ваш досвід ставок.

Ці сайти є кращими платформами для ставок на Valorant:

 • GGBet
 • 22BET
 • Betway
 • 1XBET
 • MyBookie
 • Cyber.bet

Ринки ставок на Valorant

Ставки на Valorant дуже прості, але в той же час цікаві. Це пов’язано з тим, що в Valorant існує багато типів ставок, які дозволяють робити ставки на ігри Valorant будь-яким зручним для вас способом:

Призер турніру

Ставка на переможця – одна з найпростіших ставок в системі Valorant. Вона відноситься до типу звичайних. Тобто з її допомогою ви прогнозуєте подію в майбутньому – найчастіше, яка команда переможе той чи інший турнір. Отже, аутрайт дуже важливий для ставок на Masters, де ви прогнозуєте, яка команда переможе наступний турнір Masters.

Як один з найбільш часто використовуваних видів ставок в Valorant, аутрайти доступні у всіх букмекерів Valorant. Вони дуже популярні серед бетторів, в основному завдяки високим коефіцієнтам.

Призер карти

Переможець карті – це дуже проста ставка і один з найпопулярніших видів ставок в Valorant. Як зрозуміло з назви, ставка на переможця карті – це ставка, за допомогою якої ви прогнозуєте, яка команда переможе на певній карті.

Звертає на себе увагу, що ринки ставок на переможця карт доступні тільки в серії best-of, де командам доводиться зіграти більше однієї карти. Наприклад, у серії з трьох ігор тип ставки “переможець карті” дозволяє зробити ставку на те, що команда A виграє першу, другу або третю карту серії.

Переможець матчу, також відомий як 1х2, – найпростіша і найбільш популярна ставка в Valorant. З її допомогою ви прогнозуєте, яка команда переможе наступну гру або цілу серію. Неважливо, скільки раундів або карт виграє команда – важливий лише кінцевий результат.

Фора по картам в Valorant працює так само, як і фора в інших видів спорту та кіберспорту. Букмекери Valorant пропонують фори на карту на кожну гру, ставлячи на фаворита або надаючи перевагу андердогам.

Наприклад, якщо очікується, що Team Liquid здобуде перемогу над Paper Rex, букмекери запропонують +3,5 карти на Paper Rex та фору -3,5 на Liquid. Таким чином, якщо ви ставите на Liquid, ви розраховуєте, що вони переможуть карту з перевагою не менше ніж чотирьох карт. У той час як ставка на Paper Rex еквівалентна прогнозу, що Paper Rex або переможе карту, або не програє з перевагою більше, ніж трьох карт.

Цікаві факти про Valorant:

 • До числа найбільш популярних змагань і турнірів в Valorant відносяться всі ліги Valorant Champions Tour (VCT) та його турніри в рамках Masters і VALORANT Champions.
 • Найбільш відомими командами, які виступають в Valorant, є OpTic Gaming, LOUD, Fnatic, FunPlus Phoenix, Paper Rex та Team Liquid.
 • Найпопулярнішими гравцями, які виступають в Valorant, є: TenZ, ScreaM, Boaster, Derke та Shroud.
 • Valorant є ексклюзивом для ПК і можна грати на платформі Microsoft Windows.
 • Valorant дуже популярна, особливо в США, Німеччині, Франції, Індонезії та Бразилії.
 • Ні одна гра не схожа на Valorant, але в певній мірі вона схожа з Counter-Strike: Global Offensive та, в меншій мірі, з Call of Duty.

Не забувайте, що кіберспортивні ставки можуть бути непередбачуваними, і важливо залишатися розсудливим під час ставок. Ніколи не ризикуйте більше, ніж можете дозволити собі втратити, і намагайтеся розібратися в іграх та командах, щоб приймати обдумані рішення. Якщо дотримуватися цих порад, то ставки на Valorant будуть приносити вам не тільки задоволення, але й збільшать ваші шанси на успіх.

Останні новини