Головна Блог Беттінг від А до Я Як робити ставки на League of Legends? Детальна інструкція

Як робити ставки на League of Legends? Детальна інструкція

Хочете зробити ставку на LoL, але не знаєте з чого почати? Експерти FBR підготували для вас корисні поради та рекомендації.

Опубліковано 23 Бер 2023

Вміст статті:

League of Legends продовжує швидко набирати популярність завдяки неймовірному рівню, продемонстрованому на Чемпіонаті світу з League of Legends 2018 року. Лише церемонію відкриття турніру подивились більше 90 мільйонів глядачів, а фінал зібрав більше 200 мільйонів глядачів. Тому не дивно, що ставки на League of Legends такі популярні.

З кожним роком глядацька аудиторія на цьому турнірі зростає, так само якість призових фондів: переможець 2018 року Invictus Gaming отримав за перше місце приз у розмірі $2 418 750. З цим числом глядачів зацікавленість у ставках на цю гру значно зросла. Саме тому експерти Free Betting Reviews пропонують ознайомитися з особливостями ставок на LoL.

Як зробити ставки на League of Legends?

Ставки на LoL працюють так само, як і ставки на будь-яку іншу спортивну подію або вид спорту. Найосновнішим видом ставок на гру є ставка 1х2, в якій беттори просто укладають парі на те, яка сторона переможе матч.

Коефіцієнти на кожну команду унікальні й засновані на передбачуваних шансах кожної команди на перемогу. Наприклад, якщо дві команди мають рівні шанси на перемогу, ставка на будь-яку із сторін принесе приблизно однаковий виграш. Але якщо дуже сильна команда грає з менш сильною командою, коефіцієнти ставок будуть відповідно скореговані.

Найбільші події для ставки на League of Legends

Що стосується найбільших змагань LoL, більшість з них характеризуються закритими, франчайзинговими системами з командами як партнерами. Давайте розглянемо найбільші турніри для ставок на League of Legends:

Чемпіонат світу з League of Legends

Чемпіонат світу з League of Legends, також званий LoL Worlds, є найбільшою подією в турнірному розкладі LoL. До нього з’їжджаються найкращі команди з усіх регіонів і грають одна з однією за величезні призи і світове визнання, що робить його найпопулярнішою подією для ставок на League of Legends.

Mid-Season Invitational

Mid-Season Invitational, зазвичай називається MSI, проводяться в період між двома сезонами. На них також зустрічаються найкращі команди світу, але не з таким розмахом, як у LoL Worlds.

Місцеві чемпіонати

У цьому випадку мова йде про провідні франчайзингові системи. Вони забезпечують досвід, подібний до ліги, і діляться на два спліти. MSI проводиться після першого спліту, а Worlds є завершальним етапом кожного змагального сезону.

Найцікавіші ринки ставок на League of Legends

Тепер давайте поговоримо про те, з якого ринку почати робити ставки. Детальніше розглянемо три найпопулярніших варіанти:

 • Перша кров

Перша кров — це назва самого першого вбивства в матчі League of Legends, яке приносить велику нагороду і призводить до того, що противник втрачає кошти на досвід і золото/cs.

З точки зору ставок в LoL, перша кров — це захоплюючий парі, який зазвичай вирішується протягом перших 10 хвилин кожного матчу.

Спеціальні ставки пропонують вам два варіанти: команда А або команда Б. Відтворення просте. Ви повинні вибрати команду, яка, на вашу думку, вийме першу кров. Існують також варіації цієї ставки, засновані на окремих гравцях, а не на командах. На них пропонують високі коефіцієнти, але такі ставки значно ризикованіші.

 • Взяття барона

Взяття Барона Нашора — це ще один вид ставок і дуже важливий, оскільки він є ключовою метою на локації «Ущелина призвав», оскільки дозволяє отримати баф (підсилення) всім учасникам команди.

Суть цієї ставки в LoL досить проста. Ви ставите на команду, яка, на вашу думку, вб’є (візьме) першого Барона в матчі. Це може бути досить складно, але з досвідом і знанням тактики команд щодо баронів, ви можете зробити виграшну ставку.

 • Тривалість матчу

І останнє, але не менш важливе: тривалість матчу. Якщо ви зацікавлені в ставках на League of Legends, то ця особливість вам сподобається найбільше. Принцип дії досить простий. LoL — це гра, заснована не на раундах, а на цілях. Це означає, що гра триває до тих пір, поки одна з команд не виконає поставлене завдання. У випадку LoL одна команда повинна знищити базу іншої команди.

Є два варіанти ставок на тривалість матчу:

 • По-перше, ринок тоталів надає вам середню тривалість, а ви повинні вгадати, чи буде тривалість матчу вища чи нижче даного числа.
 • По-друге, існує інтервальна система, яка дозволяє робити ставки на кілька інтервалів тривалості, наприклад, від 20 до 30 хвилин, від 30 до 40 хвилин.

Поради щодо ставок на League of Legends

 • Подивіться минулі турніри

Перед тим, як робити ставки, вивчіть, хто є провідною командою в LoL. Найкраще почати вивчення з перегляду однієї з раніше згаданих подій. Безсумнівно, перегляд великої кількості оглядів ігор — це необхідність, і на Twitch є безліч каналів, присвячених цій грі.

 • Дізнайтеся про найкращих гравців

Існує безліч думок про те, хто є найкращим гравцем LoL, і перед тим, як робити ставки, варто розібратися у цьому питанні. Рекомендується дивитися стріми гравців з різних команд, наприклад, з Team Liquid. Грати в LoL також є одним з найкращих способів навчання, якщо не найкращим, але це, звичайно, не обов’язково (так само, як не обов’язково грати в баскетбол для того, щоб робити ставки або дивитися і розуміти його).

 • Вивчіть статистику

Для складання прогнозів по LoL важливо розуміти наступні статистичні дані:

 • Вбивства / Смерть / Допомога та співвідношення вбивств / смертей
 • Золото в хвилину і загальна кількість золота
 • Досвід в хвилину
 • «Creep Count», або кількість вбитих ворожих міньйонів протягом всієї гри.

Кожен з цих показників є індикатором певної важливості у самій грі. Опит і золото дозволяють гравцям ставати сильнішими, і обидва вони заробляються за рахунок вбивств міньйонів і допомоги гравців. При перегляді недавніх світових фіналів, коментатори неодноразово згадували про кількість золота і вбивств, тому слід слідкувати за цією статистикою. Ці показники ви можете знайти на сайті Riot Games.

Для тих, хто хоче почати робити ставки на кіберспорт, рекомендуємо почати з турнірів гри League of Legends. Завдяки її проривному успіху глядацька аудиторія та призові фонди гри зростають з кожним роком. Знання про LoL також допоможуть краще зрозуміти інші MOBA-ігри, такі як Dota 2 та Smite, і, звичайно ж, як робити ставки на них. Щоб отримувати більше порад щодо ставок на кіберспорт, слідкуйте за оновленнями на Free Betting Reviews!

Останні новини