Головна Блог Беттінг від А до Я Ставка Хайнц в беттинге: Как она работает?
Heinz Betting System Explained

Ставка Хайнц в беттинге: Как она работает?

Заглибтеся в суть ставки Хайнц, розберіться в її правилах і перевагах, щоб почати вигравати.

Опубліковано 28 Вер 2023

Вміст статті:

Вона названа на честь харчової компанії Хайнц, яка є синонімом числа 57. Часто на упаковці продуктів Хайнц зазначається «57 сортів», так як засновник компанії Генрі Джей Хайнц вважав число 57 щасливим.

Скільки прогнозів повинно справдитись, щоб ставка Хайнц була прибутковою?

Не існує універсального правила про те, скільки прогнозів повинно виграти, щоб отримати прибуток, оскільки це залежить від вартості кожної ставки. Якщо всі прогнози мають приблизно однакову ціну, то наведений нижче приклад дає уявлення про це.

Приклад – ви ставите $1 на кінь Heinz з загальною ставкою $57:

  • Без виграшів – дохід – $0, втрати – $57
  • 1 ставка виграє – дохід – $0, втрати – $57
  • 2 ставки виграють – дохід – $16, втрати – $41
  • 3 виграші – доход – $112, з прибутком $55
  • 4 виграші – доход – $608, з прибутком $551
  • 5 виграшів – доход – $3 104, з прибутком $3 047
  • 6 виграшів – доход – $15 600, з прибутком $15 543

Близько трьох виграшних прогнозів можуть забезпечити безвідсотковість. Чотири і більше, швидше за все, принесуть прибуток. Це лише приблизні значення, але при шести прогнозах можна побачити, як повністю виграшна ставка Хайнц може принести дуже високий дохід.

Як і чому варто зробити ставку Хайнц?

Якщо ви маєте шість прогнозів на різні події, які, на вашу думку, виграють, то Хайнц – це альтернатива накопичувальним ставкам. Система забезпечує певний дохід навіть у випадку виграшу лише двох прогнозів. Однак для того, щоб почати отримувати прибуток, скоріше за все, знадобиться більше двох переможців.

Чим більше переможців серед ваших шести прогнозів, тим більше подвійних, тройних, чотирьохкратних та п’ятикратних ставок стають виграшними, збільшуючи ваші виплати.

Розміщувати Heinz набагато зручніше, ніж робити всі ставки по черзі.

Недоліки Хайнц

У системи Хайнц є декілька недоліків, першим з яких є відсутність гнучкості щодо ставок. Ви повинні зробити однакову ставку на всі 57 ставок замість того, щоб обрати, наприклад, більшу ставку.

Друге – це велика кількість ставок. При наявності 57 комбінацій більшість гравців захочуть зберегти загальну ставку на тому рівні, який вони вважають прийнятним. Однак це означає, що ставка на деякі з менших кратних комбінацій буде недостатньою для отримання достатнього виграшу.

У чому різниця між Хайнц та Lucky 63?

Різниць між Хайнц та Lucky 63 не так багато, особливо якщо в останньому також шість варіантів вибору. Однак є ключова різниця, яку необхідно враховувати. Ставка Хайнц складається з 57 ставок, тоді як ставка Lucky 63 складається з 63 ставок.

Lucky 63 включає в себе всі ті ж ставки, що і Хайнц, а також додатково шість ординарів.

Ставка на футбол за системою Хайнц

Найпопулярнішим видом ставок серед гравців часто є накопичувальні ставки. Однак вони не дають гарантію виграшу у випадку, якщо один з варіантів буде визнаний програним.

А от ставка Хайнц може стати тією самою страховкою, яку ви шукаєте. Всього в ставку включено 57 виходів, тому можна допустити програш деяких прогнозів і все ж зберегти прибуток.

У Хайнц можна включати будь-які футбольні матчі, однак варто пам’ятати, що чим нижчі коефіцієнти прогнозів, тим нижче буде загальний дохід у випадку виграшу кожного прогноза.

Легко зрозуміти, чому ставка Heinz користується популярністю серед бетторів, особливо в такому відомому виді спорту, як футбол. Прибутковість ставки Хайнц дуже висока, тому багато хто готові ризикувати. Хоча важливо пам’ятати, що ваша початкова ставка множиться на 57, так як вона покривається 57 ставками.

Це невеликий недолік, але є і переваги, які переважають ці недоліки: високий потенційний дохід, а також висока гарантія виграшу є реальними плюсами для даного виду ставок.

Останні новини