Головна Блог Беттінг від А до Я Що таке Патент в ставках? Повний посібник
936x348 ncrease Your Profits with The Patent Betting System

Що таке Патент в ставках? Повний посібник

FBR розповість вам про те, як зробити виграшну ставку за допомогою Патент системи.

Опубліковано 02 Чер 2023

Вміст статті:

Патент у ставках – це різновид ставок на кілька видів парі, при якій сім ставок робляться на три різні результати. Патентна ставка використовується для покриття всіх можливих наслідків і забезпечує прибуток, навіть якщо заходить лише одна ставка.

Широко поширене порівняння зі ставкою Тріксі, яка складається з чотирьох ставок, ця накопичувальна ставка трохи відрізняється, оскільки вона побудована з трьох одиночних, трьох подвійних та однієї потрійної ставки.

Ставка Патент використовується переважно в стрибках – але доступна у всіх видах спорту – і стає все більш популярною, оскільки для отримання прибутку вам потрібен лише один переможець серед трьох результатів.

Це відбувається тому, що, на відміну від ставок Тріксі та Янки, до числа ординарів входять як одиночні, і подвійні і потрійні ставки.

Принцип роботи Патент у ставках на спорт

Патентна ставка – це система, в якій ви вибираєте три різні події. Ви вибираєте ставку на кожну з них і робите сім ставок на основі комбінацій, які можна скласти.

При цьому, використовуючи патентну систему ставок, ви маєте:

  • три звичайні ставки
  • три подвійні ставки
  • одна потрійна ставка

За допомогою цього патенту із семи ставок ви значно збільшуєте свої шанси на виграш. При цьому, залежно від вашого успіху, ви отримаєте багато вигоди або повернете лише частину вкладених коштів.

Як зробити ставку патенту?

Щоб почати правильну стратегію Патент у ставках, необхідно вибрати три варіанти на сайті вашого букмекера і додати їх у купон ставки. За замовчуванням, найімовірніше, з’явиться коефіцієнт для експрес ставки, у разі потрійний.

Щоб перетворити її на Патент, необхідно вибрати системні ставки у вікні ставок, після чого з’являться різні доступні системні ставки.

  • Система ставок Тріксі

Обов’язково перевірте параметр патенту, оскільки у системі ставок Трикси вам також потрібно вибрати три різні ставки.

  • Відмінності між системами

Різниця між Патентом і Тріксі полягає в трьох простих ставках, які з’являються в ставках патентної системи і не з’являються в Тріксі, яка обмежується потрійною ставкою та трьома подвійними (всього чотири ставки для семи патентів).

Приклад розрахунку Патент ставки

На цьому етапі необхідно зрозуміти, як працює ця система. Щоб побачити, як вона працює на практиці, ми вирішили навести приклад ставки на Патент. Ми вибрали 3 матчі з Ліги чемпіонів і наш бюджет становить $5 на ставку. Це означає, що загальна вартість нашої ставки складе $35 – цифра, яку може дозволити собі більшість людей.

Ми починаємо отримувати прибуток лише після одного правильного прогнозу. Якби серед цих команд виграв лише «Манчестер», ми отримали б лише $16, тобто навіть не половину нашої початкової ставки.

Якщо ми додамо перемогу Ювентуса до нічийного результату Юнайтед, то почнемо отримувати непоганий прибуток. Два результати разом принесуть нам $60,10, або чистий прибуток у розмірі $25,10.

Що станеться, якщо ми правильно розрахуємо? Що ж, давайте подивимося. Ми отримаємо виграш від трьох одиночних ($10,50, $15 і $16), трьох подвійних ($33,60, $31,50 і $48) та потрійного ($100,80), що в сумі становитиме $255,40, тобто чистий прибуток становитиме $220,40.

Це справді гарний прибуток на наші початкові кошти і показує, що навіть невеликі системи можуть давати великі результати.

Як керувати розміром ставки Патент?

Слід пам’ятати, що йдеться про всі сім ставок, тому вказану суму для гри потрібно помножити на 7.

Керування ставкою

Таким чином, якщо ви вказуєте одну одиницю, насправді ви ставите сім. Ось чому так важливо контролювати розмір ставки та знати мінімально допустимий розмір ставки.

Округлюючи у велику сторону, щоб зіграти на одну одиницю, вам доведеться поставити 0,15 (0,15 x 7 = 1,05). Перевірте суму на купоні та кількість ставок, щоб уникнути несподіванок.

Навіть якщо ви зробите всі сім ставок одночасно, у певний момент це буде сім незалежних ставок, і вони будуть сплачені як такі.

Як ви можете накопичувати ставки?

Якщо всі три прогнози виявляться виграшними, ви виграєте всі сім ставок, але якщо один із трьох прогнозів виявиться програшним, ви виграєте тільки ті ставки, в яких не бере участь прогноз.

На прикладі вище, якщо три команди виграють свої матчі, ви виграєте усі сім ставок.

Однак якщо “Ювентус” виграє і “Манчестер Юнайтед” зіграє внічию, а “Ліверпуль” – ні, ви виграєте три ставки, в яких “Ліверпуль” не бере участі. Якщо переможе лише одна з команд, то виграє лише одна ставка на цю команду.

Що визначає системні (або множинні) ставки, то це їх поступове збільшення складності. У міру того, як ви берете за основу більшу або меншу кількість результатів ставок, завжди починаючи з трьох, варіанти комбінацій різко зростають.

Нагадуємо, що системна ставка Тріксі ще простіше, ніж Патент, оскільки вона не включає три прості ставки та обмежується створенням системи з трьох подвійних комбінацій та потрійної накопиченої ставки.

Чи варто новачкові використовувати вид ставки Патент?

Зазвичай такі ставки роблять люди, які дуже залучені до світу спортивних ставок та є досвідченими гравцями.

Якщо вони ще не мають можливості заробляти на життя цим, то вони мають намір це зробити або перебувають на шляху до цього. Це означає, що багато беттори не користуватимуться цією системою.

Люди, які роблять ставки лише періодично, обирають простіші ринки, роблять прості ставки на найрізноманітніших ринках або, роблять парі з кількома прогнозами, які не стосуються системних ставок.

У багатьох випадках це пов’язано із нерозумінням того, як це працює. Однак використання цього типу стратегії може допомогти вам краще контролювати свої ставки та досягати найкращих результатів від своїх прогнозів у всіх видах спорту. Як би там не було, сьогодні найвідоміші букмекери вже дозволяють робити патентні ставки онлайн.

Переваги та недоліки ставок за Патентом?

Переваги

  • Найбільша перевага будь-якої патентної ставки полягає в тому, що вона гарантує вам прибуток навіть якщо тільки один з варіантів виявиться вірним.
  • Система ставок за патентом є менш ризикованою, ніж ставки за експрес-системою. Крім того, вона допомагає досвідченим бетторам збільшити свій виграш у кілька разів, якщо вони впевнені, що всі їхні прогнози здійсняться.

Недоліки

  • Найбільший недолік патентної ставки полягає в тому, що сума, яку ви хочете розіграти, множиться на сім, тому початкові витрати досить високі.
  • Необхідно досконально знати всі нюанси спортивних подій, розуміти ринок та команди, що беруть участь. Тому ця система не підійде для бетторів-початківців.

На закінчення, варто відзначити, що патент у ставках на спорт є вигідною беттингової системою, яка дозволяє гравцям розподілити свої ризики і збільшити ймовірність виграшу. Однак, як ми вже згадували, щоб досягти успіху, необхідно ретельно вивчати ринок, аналізувати статистику та застосовувати стратегію з урахуванням своїх фінансових можливостей. Використання патенту потребує дисципліни, терпіння та постійного вдосконалення своїх навичок в аналізі спортивних подій. Зрештою, правильно застосований Патент може стати надійним інструментом досягнення успіху у світі ставок на спорт.

Останні новини