Головна Блог Беттінг від А до Я Переваги та недоліки викупу ставок в беттінгу

Переваги та недоліки викупу ставок в беттінгу

Дізнайтеся, що таке кешаут, коли його використовувати, переваги та недоліки, а також які ризики виникають під час використання цієї функції.

Опубліковано 19 Січ 2023

Вміст статті:

В світі спортивного беттінгу, де неспередні результати та змінні обставини завжди на порядку денному, викуп ставок стає важливим інструментом для гравців, які прагнуть зберегти свій капітал та максимізувати потенційний прибуток. Викуп ставок дозволяє гравцеві здійснити частковий або повний вихід зі ставки перед закінченням події, забезпечуючи собі фінансову гнучкість та стратегічний контроль. Проте, як і у будь-якій аспекті беттінгу, існують свої власні переваги та недоліки, які варто враховувати. У цьому вступному огляді ми розглянемо ключові аспекти викупу ставок, визначимо його переваги та недоліки, а також надамо поради щодо раціонального використання цього інструменту для досягнення бажаних результатів у світі беттінгу.

Що таке викуп ставки?

Викуп ставки, або ж так званий кешаут, користується великою популярністю серед більш просунутих бетторів. Ця функція допомагає керувати очікуваним прибутком від ставок і іноді стає просто незамінним рятівником, якщо ставки зіграли не так, як очікувалося.

Використання викупу ставок іноді може нести в собі певні ризики. Проте спочатку потрібно розібратися, що це таке, коли її використовувати та чому нею користується більшість бетторів.

Кешаут – це функція ставок, яка дозволяє бетторам викупити свою ставку до закінчення гри. Оскільки ставки коливаються залежно від того, як проходить гра. Ставка в точці кешаут – це те, що отримає беттор на даний момент. Якщо ставка йде відповідно до початкового прогнозу, коефіцієнт на перемогу команди зростатиме, і навпаки.

Як працює функція кешаут на букмекерських платформах? Насамперед зробіть ставку у вашого букмекера і щойно почнеться гра, зробіть наступне:

 1. Перейдіть у розділ “Мої ставки” та виділіть гру, на яку вам потрібно викупити ставку.
 2. Знайдіть функцію “Cash Out” або “Викуп Ставки” і натисніть на неї. З’явиться спливаюче повідомлення, що підтверджує, чи хочете ви викупити ставку.
 3. Ви будете викуповувати ставку, виходячи з переважного значення коефіцієнта, а сума надійде на ваш рахунок в акаунті букмекера. Якщо гра йде не так, як ви припускали, значення коефіцієнта може навіть опуститися нижче одиниці.

Однак не всі ставки можна вивести за допомогою функції викупу ставки. Викуп здійснюється тільки в певний період гри, зазначений букмекером. Обов’язково ознайомтеся з умовами та положеннями про цю функцію вашого букмекера, щоб дізнатися точні терміни кешауту в кожній грі.

Переваги та недоліки викупу ставки

Переваги

Букмекери регулярно надають нові функції, щоб поліпшити свою платформу і залучити більше клієнтів. Викуп ставки – це одна з тих функцій, яка точно варта вашої уваги. Однак не всі букмекери готові надати її.

 • Захист великих виграшів

Уявіть, що ви зараз перебуваєте в дуже виграшній позиції, але гра ще не закінчилася, за допомогою викупу ставок, ви можете вийти зі ставки завчасно, і отримати свій прибуток.

Також, якщо є можливість викупити ставку, і ви у вигідному становищі вже після першого тайму, періоду гри. Ви можете не чекати закінчення матчу, оскільки немає жодної гарантії, що ваша команда переможе або навіть наблизиться до перемоги в іншій половині (незважаючи на хороші результати на певний момент).

 • Використання стратегії повторних ставок

Ви можете використовувати кешаут, щоб підвищити шанси на перемогу, спробувати отримати вищу виплату або навіть отримати нижчу (залежить від ваших цілей).

Якщо ви робите ставки на спорт і думаєте, що команда, на яку ви поставили, виграє, але під кінець гри вона опиняється в невигідному становищі, то можна зробити повторну ставку.

Таким чином, ви викуповуєте вашу ставку в певний момент гри, і якщо це дозволено правилами на платформі букмекера, ви можете поставити на протилежний результат гри.

 • Зниження ризиків

Ставки на спортивні події дуже нестабільні (особливо це залежить від виду спорту, або ліги). На одному тижні у вас може початися смуга везіння, а наступного – повний провал.

Але кешаут допоможе вам певною мірою уникнути подібних ситуацій. Забираючи частину свого виграшу до певного результату (на який ви зробили ставку), ви можете гарантовано отримати назад свої гроші. Важливо зрозуміти, коли цей момент відбудеться.

Недоліки

Звичайно, у викупу ставки є і свої недоліки, про які ми вам зараз розповімо.

 • Втрата частини суми

Під час викупу ви добровільно відмовляєтеся від певної суми потенційного виграшу. Це плата за те, що ви гарантовано отримаєте гроші назад.

Але іноді ви можете втратити занадто велику суму, якщо заберете гроші передчасно. Ось приклад:

 • Ви ставите 100 доларів на бейсбольну команду “Кардиналс” із коефіцієнтом -150.
 • Ви можете виграти 67 доларів.
 • У восьмому інінгу у “Кардіналс” перевага в одне очко проти “Цинциннаті Редс”.
 • У “Кардіналс” у складі сильні гравці.
 • Але ви все одно хочете отримати гарантований виграш.
 • Ви викуповуєте ставку й отримуєте 54 долари.
 • “Кардиналс” отримує одне очко і виграє з рахунком 2:1.
 • Ви втрачаєте додаткові 13 доларів виграшу.

Таким чином, вам необхідно проаналізувати різні змінні, перед тим, як передчасно викупити ставку і втратити хорошу суму виграшу. Іноді краще залишити гроші і ризикнути (залежить від безлічі факторів і якщо ви можете дозволити ризикнути своїм банкролом).

 • Існують ризики в довгостроковій перспективі

У короткостроковій перспективі ви можете викупити ставку й отримати прибуток, якщо коефіцієнти зміняться на вашу користь. Однак під час використання цієї функції в рамках вашої стратегії існує певний ризик:

 • Ви можете втратити свій виграш. Якщо ви поставите одинарну ставку на перемогу “Кардиналс” проти “Цинциннаті Редс”, і в складі вашої команди перед матчем буде багато травм і замін, які призведуть до програшу, то всі ставки, зроблені на цей результат, будуть анульовані, і весь виграш буде загублено.
 • Ви можете втратити свою початкову ставку.

Світ спортивного беттінгу дуже мінливий, тому передбачити на сто відсотків нічого неможливо і будь-який фактор під час гри може вплинути на вашу ставку.

Викуп ставки не зараховується до ролловер бонусу

Як ви, можливо, знаєте, перед отриманням бонусних коштів від букмекера ви маєте виконати умови ролловера. Наприклад:

 • Ви отримуєте право на використання фрибета в розмірі $25.
 • Ви програєте свою першу ставку.
 • Ролловер дорівнює 8x.
 • 25 x 8 = 200 доларів, які необхідно відіграти, щоб повернути втрачені 25 доларів.

На жаль, викуп ставки не враховується при виконанні вимог до ставок і зазвичай вони також не враховуються в інших акціях і VIP-винагородах.

Викуп ставки – це чудова функція, коли доходить до гарантій повернення коштів за кожною ставкою. Це дає бетторам другий шанс, щоб переглянути своє рішення і отримати прибуток від своєї ставки або скоротити втрати, якщо ставка програла. Однак ви повинні бути обережними та впевненими у своїх діях.

Найголовніше, дотримуйтесь умов викупу ставок, особливо щодо термінів, і перш за все, робіть ставки відповідально і раціонально.

Останні новини