Головна Блог Беттінг від А до Я Калькулятор хеджування: скільки вам потрібно хеджувати в ставках на спорт?

Калькулятор хеджування: скільки вам потрібно хеджувати в ставках на спорт?

Калькулятор хеджування: Скільки потрібно хеджувати в ставках на спорт? - Визначте суму, необхідну для хеджування ставок на спорт, щоб мінімізувати ризик.

Опубліковано 30 Бер 2023

Вміст статті:

У світі ставок на спорт калькулятор хеджування стає невід’ємним інструментом для гравців, які прагнуть забезпечити себе від можливих втрат та оптимізувати свої стратегії. Хоча концепція хеджування може здатися складною, правильне використання калькулятора може значно спростити процес. У цьому посібнику ми розглянемо, наскільки важливо хеджувати ставки в гральних стратегіях, і визначимо, яким чином калькулятор хеджування може допомогти вам приймати обдумані рішення для оптимізації вашого грального досвіду.

Що таке хеджування у ставках на спорт?

Хеджування ставок – це стратегія, за якої беттор розміщує другу ставку проти початкової, якщо він не впевнений, що результат парі буде виграшним.

Навіть якщо беттор вважає, що він може виграти, він може вирішити хеджувати ставку, щоб підстрахуватися і бути впевненим, що піде переможцем. Виграш буде не таким великим, але додаткова ставка – це спосіб створити своєрідну подушку безпеки на випадок програшу початкової ставки.

Хеджування – корисна стратегія в разі програшної ситуації, але також важливо враховувати, що ставки на різні види спорту відрізняються. Наприклад, у деяких індивідуальних іграх використовується спред, тоді як в інших видах спорту може використовуватися грошова лінія. А також, може вибрати ставку на ф’ючерс – ставку на подію, серію або нагороду, яка буде в найближчому майбутньому.

Беттор може хеджувати будь-який тип ставок. Ця стратегія дає змогу беттору самому вирішити піти йому переможцем чи переможеним. Але важливо пам’ятати, що для того, щоб зробити другу ставку на хедж, вам доведеться знову платити відсоток букмекеру, що в кінцевому підсумку знижує ваш потенційний прибуток.

Простіше кажучи, хедж-ставка – це протилежна ставка вже існуючій. Беттори роблять хеджеві ставки, щоб знизити початковий ризик, встановити гарантований дохід або створити можливість отримати прибуток з обох сторін ставки.

Хеджування ставок для зниження початкового ризику

Вибір найбільш підходящого місця для хедж-ставок є частиною надійної системи управління банкролом для бетторів-аматорів і включає в себе зниження ризику на активних ставках, коли це виправдано.

Наприклад, зірковий воротар знятий з гри через травму перед початком матчу НХЛ. Його запасний воротар недосвідчений і/або погано грає. Якщо ставку в 125 доларів було зроблено на фаворита з коефіцієнтом -125, то ставка в 100 доларів на андердога з коефіцієнтом +125 призведе до беззбиткового сценарію за цими двома ставками.

Створення гарантованого прибутку за допомогою хедж ставок

Один із найпоширеніших сценаріїв хедж-ставок є Суперкубок 54, розберемо на його прикладі. Перед початком сезону 2019 року у Вестгейт Супербук у Лас-Вегасі на перемогу Сан-Франциско в чемпіонаті НФЛ давали коефіцієнт +4000. Беттори, які поставили 100 доларів, мали шанс отримати в неділю Суперкубка прибуток у розмірі 4000 доларів у разі перемоги “Форті Найнерс”. У разі перемоги “Канзас-Сіті”, незалежно від підсумкового рахунку, чистим результатом був програш у 100 доларів, від чого беттор не зазнав величезних збитків.

Беттори, які хотіли розслабитися і просто насолодитися грою, забезпечили собі гарантований виграш, поставивши на “Канзас-Сіті” з коефіцієнтом -120. Математика була доволі проста: ставка на “Чіфс” вартістю 2200 доларів приносила 1800 доларів прибутку в разі перемоги “Форті Найнерс” і 1 833 доларів прибутку в разі перемоги “Канзас-Сіті”. Беттори, які не стали хеджувати, залишилися з чистим збитком у 100 доларів, коли “Чіфс” здобули перемогу над “Форті Найнерс” з рахунком 31-20.

Хеджування в експрес-ставках

Можливо, ви знайомі з поняттям експреса ставок, коли ви ставите на результат кількох матчів однією ставкою. Хеджування ставок може допомогти вам знизити ризик і в цьому типі ставок. Щоб зрозуміти, як це зробити, уявіть, що ви зробили ставку на експрес із чотирьох команд НФЛ: “Бронкос”, “Джетс”, “Рейдерс” і “Рейвенс”.

“Бронкос”, “Джетс”, “Рейдерс” виграли свої матчі, тож ваша ставка вже виглядає непогано. Однак “Рейвенс” є андердогами у грі проти “Петріотс”.

Щоб захеджувати свою партію, ви можете зробити ставку на “Петріотс” в останній грі вашої партії. Тепер, незалежно від того, провалиться ваша ставка чи ні, ви в будь-якому разі отримаєте виплату.

Хеджування ставки в режимі реального часу

Багато спортивних клубів пропонують коефіцієнти ставок у режимі реального часу, які змінюються залежно від обставин гри. Ви можете скористатися цими ставками для хеджування, коли здається, що гра йде проти вашої початкової ставки.

Наприклад, ви поставили на фаворита – “Нью-Йорк Рейнджерс”, коли вони грають проти місцевих суперників – “Айлендерс”. Однак після другого періоду “Айлендерс” із невеликим відривом лідирують і, схоже, можуть здобути перемогу.

Коефіцієнти в режимі реального часу будуть оновлюватися, щоб відобразити зміни в імовірному результаті гри. Ви можете хеджувати свої ставки, зробивши ставку на “Айлендерс”. Ви не отримаєте такі ж вигідні коефіцієнти, як якби ви спочатку поставили на андердога, але ви зможете відшкодувати частину втрат від своєї початкової ставки.

Як розрахувати хеджування ставок?

Калькулятори хеджування вкрай важливі в ставках на спорт, оскільки вони показують, як знизити ризик або гарантувати безризиковий прибуток (наприклад, арбітраж).

Арбітражні ставки, або хеджування ставок з метою отримання прибутку, – це безризиковий підхід до ставок, що гарантує отримання прибутку. Калькулятор хеджування передбачає розміщення пропорційних ставок на всі можливі результати події (у різних букмекерів). Тому незалежно від того, що станеться, ви отримаєте прибуток.

Калькулятор хеджування на спорт, покаже вам, як хеджувати ставки для отримання прибутку і забезпечити безризиковий дохід. А арбітраж існує тому, що букмекери встановлюють свої коефіцієнти незалежно один від одного. Іншими словами, коефіцієнти різних букмекерів відрізнятимуться один від одного. Наприклад, коефіцієнти betObet не збігаються з коефіцієнтами на CyberBet. Коли ці коефіцієнти “розсинхронізуються”, може виникнути арбітраж, який дозволяє вам хеджувати свої ставки з прибутком.

Якщо ви введете коефіцієнт для будь-якого двостороннього ринку в калькулятор хеджування, він визначить, чи є можливість арбітражу. І скаже вам, скільки потрібно поставити, щоб гарантувати прибуток. Ви вводите, скільки грошей, скільки ви готові поставити на одну сторону, а він показує вам, скільки саме потрібно поставити на іншу сторону. Неважливо, чи ставите ви 50 або 500 доларів, арбітражний калькулятор точно покаже вам, скільки грошей ви заробите за кожної можливості.

Тепер, коли ви знаєте, що являє собою поняття хеджування ставок, ви можете збільшити прибуток. Але також, порадимо розглядати хеджування як екстрений захід. На випадок, якщо ви переконані, що ваша перша ставка безумовно програшна. У такому випадку ви гарантовано зводите суму можливих втрати до мінімуму.

Останні новини