Головна Блог Беттінг від А до Я Гайд зі ставок на Доту 2: Більше, ніж просто гра
DOTA2 (936x348)

Гайд зі ставок на Доту 2: Більше, ніж просто гра

Відкрийте для себе світ виграшних ставок на кіберспорт із повним посібником із Дота 2 з FBR

Опубліковано 22 Чер 2023

Вміст статті:

Дота 2 – це багатокористувацька онлайн-арена (MOBA), яка завоювала серця мільйонів гравців по всьому світу. Окрім своєї популярності як гри, Дота 2 перетворилася на швидко розвиваючуюся платформу для ставок. Тому фанати можуть перевірити свої знання, інтуїцію та стратегічне мислення. За допомогою цього керівництва ви зможете успішно орієнтуватися в складному світі ставок на Доту 2. Цей посібник стане вашим ідеальним помічником, незалежно від того, чи є ви любителем Доти 2, що бажаєте вижати максимум користі зі своїх знань, або досвідченим беттором, що прагне покращити свої навички.

Як грають в Дота 2?

У грі беруть участь дві команди, сили Темряви й сили Світла, що складаються з п’яти гравців кожна. Основна мета гри полягає в тому, щоб знищити “Древнього” ворожої команди, добре охоронюваний спорудою в самому центрі їх бази.

 • Перед початком матчу гравці по черзі вибирають героїв з більше ніж 100 різних персонажів, кожен з яких має свої навички та ролі. Серед типів героїв є ті, хто захищає, підтримує, атакує тощо. Далі слідує фаза планування, в якій гравці вибирають одну з трьох ліній: верхню, середню або нижню. Під час цієї фази гравці концентруються на тому, щоб завдати останнього удару по ворожих крипах (NPC-юнітах), щоб отримати золото та досвід, які вони можуть використовувати для підвищення рівня та покупки більш потужних предметів.
 • У грі в командних боях беруть участь окремі герої з протилежних команд, які часто борються навколо ключових цілей, таких як: вежі, Рошан (сильний нейтральний монстр, з якого випадають цінні предмети) та, в кінці кінців, база противника.
 • Крім того, в Дота 2 велика увага приділяється обережності. Команди встановлюють варди (унікальні артефакти) на ключових позиціях, щоб отримати чіткий огляд певних ділянок карти, що поліпшує їх здатність орієнтуватися та дозволяє приймати проворні прийоми. Контроль над стратегічними точками на карті заважає команді суперника отримувати ресурси та покращує ведення та організацію командних боїв.
 • Розвиток гри: Поєдинки в Дота 2 можуть тривати більше години, залежно від матчу. По ходу проходження гри герої набувають сили, і один командний бій може вирішити вихід встрічі. Знову ж таки, мета – знищити “Древнього” команди суперника.

Як зробити ставку на Дота 2?

Дота 2 має одну з найкращих систем кіберспорту з професійними турнірами, такими як “The International”, тому стало популярним робити ставки на матчі Дота 2 на сайтах букмекерів. Тепер беттори можуть укладати парі на команди, які, на їхню думку, переможуть в організованих професійних матчах даної гри.

Ринки ставок на Доту 2

У матчі Дота 2 переможцем стає команда, першою вигравши дві гри турніру. При нічийному результаті проводиться третя гра, і команда, яка здобула найбільшу кількість перемог з трьох, стає абсолютним переможцем. В результаті ми отримуємо такі цікаві ринки ставок на Доту 2, як: 1х2, спред, ставки по карті, тотали, перша кров та ін.

 • 1х2: На цьому ринку вам потрібно вирішити, яка команда переможе за підсумками. Ви підтримуєте команду, яка першою здобуде дві перемоги.
 • Спред: Ставки на спред можуть включати гейм-перемогу та покриття карти. Наприклад, якщо у команди спред -1.5, то для успішної ставки на неї їй необхідно виграти з перевагою не менше ніж дві карти або ігор. І навпаки, якщо у команди спред +1.5, їй необхідно виграти хоча б одну карту або гру або уникнути поразки з перевагою більше ніж в одну карту або матч.
 • Тотали: Тут ви можете зробити ставку на те, закінчитися матч двома матчами поспіль на користь переможця матчу чи це буде найкраща з трьох ігор. Ринок, безперечно, включає в себе тотали більше 2.5 та менше 2.5. Ця ставка не залежить від того, яка команда здобуде перевагу; якщо будь-яка команда переможе з рахунком 2:0, ставка на тотал менше 25 буде виграшною, а при рахунку 2:1 на користь будь-якої з команд виграє ставка на тотал більше 2.5.
 • Перша кров. За допомогою цієї ставки на ігри ви можете передбачити, яка команда отримає перший кілл у грі (або “першу кров”).
 • Загальна кількість вбивств: Ви можете зробити ставку під час гри на те, скільки вбивств в сумі нанесуть обидві команди на конкретній карті або в конкретній грі.
 • Турнірний аутрайт: При такій ставці ви обираєте переможця змагання або події ще до її початку.
 • Внутрішньоігрові цілі: Це включає в себе результати гри, такі як: перший вбитий Рошан, перша зруйнована вежа, перша павша казарма та інше.

Поради по успішним ставкам на матчі Дота 2

 • Перед початком ставок на Доту 2, вивчайте гру. Дуже важливо добре розбиратися в самій грі. Вивчіть особливості ігрового процесу, героїв та стратегії. З такими знаннями ви зможете складати більш точні прогнози та оцінювати сильні і слабкі сторони команд.
 • Аналізуйте команди та гравців, що беруть участь у грі. Проаналізуйте їхні останні результати, відсоток перемог, дані гравців, а також зміни в складі або стратегії. Необхідно слідкувати за динамікою команд, оскільки в Дота 2 важливі комунікація та взаємодія.
 • Вивчайте минулі результати. Розгляньте результати команд на останніх турнірах та у особистих зустрічах. Проаналізуйте їхні результати порівняно з іншими командами та один з одним.
 • Перед тим, як робити ставку, вивчайте коефіцієнти. Букмекери дають кожній команді коефіцієнт, заснований на ймовірності її перемоги. Вивчайте коефіцієнти, щоб переконатися, що вони достовірно відображають останні успіхи та сильні сторони команд. Знаходьте вигідні ставки, якщо, на вашу думку, коефіцієнти вище, ніж повинні бути.

Отже, для того, щоб оволодіти ставками на Дота 2 онлайн, необхідні знання, вивчення, аналіз та глибоке розуміння гри. Роблячи все це, як вже говорилось раніше, ви зможете робити більш обдумані прогнози. Дуже важливо бути в курсі останніх новин та коефіцієнтів, керувати своїм банкролом та вивчати різні види парі. Щоб не пропустити корисних рекомендацій, стратегій та порад по ставкам на Dota, слідкуйте за оновленнями на FBR.

Останні новини